Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2007 o 14:08, Real-Szczery napisał:

Troszkę całkiem niezłej moim zdaniem Jennifer Anniston

Z twarzy wygląda tak hmmm. tak sobie , ecz na drugim zdjęciu wygląda zupełnie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weronika Rosati (ur. 9 stycznia 1984 w Warszawie) - aktorka. Jest córką Dariusza Rosatiego i Teresy Rosati. Większą część dzieciństwa spędziła w Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii. W roku 1990 wróciła do Polski, gdzie uczęszczała na zajęcia taneczne i akrobatykę do Teatru Buffo.

W 2001 roku zadebiutowała na dużym ekranie wcielając się w rolę Niki w filmie "Klasa na obcasach". W 2002 roku rozpoczęła studia w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. W roku 2003 przeniosła się na wydział aktorski Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

20070528212853

20070528212943

20070528213000

20070528213026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allesandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio (ur. 11 kwietnia 1981 w Erexim) - brazyliska modelka.

Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Pojawiła się m.in. na okładkach takich czasopism jak Capricho, Desfile, Elle (edycja brazylijska), Wallpaper czy Harper''s Bazaar. Należy do grona "Aniołków" w Victoria''s Secret.
She is of Italian and Polish descent.!!! Ma włosko-polskie pochodzenie:) Została określona przyszłością świata modelek przez Tyrę Banks.

20070528214524

20070528214548

20070528214612

20070528215517

20070528215544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 21:30, marcincinek15 napisał:

Weronika Rosati (ur. 9 stycznia 1984 w Warszawie)

Piegaty pasztecik, który bez makijażu wygląda hmmm... nieco horrorogennie :D. Nie, dziękuję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 21:58, ak.47 napisał:

Allesandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio (ur. 11 kwietnia 1981 w Erexim) - brazyliska modelka.


moja ulubiona modelka :) po prostu ideał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tu słyszę, że Japonka została miss universe. Macie jakies fotki? Widziałem tylko jedną, w bikini, i musze przyznać, że słusznie wygrała. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 07:41, marcincinek15 napisał:

Parę fotek Riyo Mori - tegorocznej Miss Universe, specjalnie dla Ciebie ;)



Ja opiszęto tak. Koleżanki w mojej klasie są ładniejsze.

Ale o gustach (niby) się nie dyskutuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 07:41, marcincinek15 napisał:

Parę fotek Riyo Mori - tegorocznej Miss Universe

Zawsze w tych konkursach piękności panie z Azji nie cieszyły się zbytnią popularnością a tu proszę. Skoro taki jest wynik to obejrzę sobie dzisiaj jak do tego doszło - bodajże dwuczęściowa relacja na TVP2.... mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 07:41, marcincinek15 napisał:

Parę fotek Riyo Mori - tegorocznej Miss Universe, specjalnie dla Ciebie ;)


Fajna :) wreszcie jakaś normalna kobieta wygrała :) trochę z twarzy przypomina Lucy Liu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 07:41, marcincinek15 napisał:

Parę fotek Riyo Mori - tegorocznej Miss Universe, specjalnie dla Ciebie ;)

Ciało ma ładne,nawet bardzo, ale twarz jakoś nie przypadła mi do gustu. Wolę Europejki od Japonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ale moim zdaniem wyglada wciaz tak samo jak restza ladnych azjatek. :] To smutna prawda: nie rozrozniam ich. Ładna, bo ładna, ale zapewne postawilbym na kogos o bardziej rodzimej urodzie (ciezko mi to zdefiniowac, bo np. latynoski tez sie do tej grupoy zaliczaja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że bardzo się cieszę, że wygrała Japonka. Tylko jest ale. Gdyby była ładna i nie miała tych europejskich rysów to mógłbym się nią zaopiekować, a tak oddaję ją komuś innemu. Bierzcie ją i podziwiajcie, o to miska universe z Japonii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja za Azjatkami jakoś nigdy nie przepadałem, może dlatego, że dla mnie niektóre są aż nazbyt niewinne, a ja wole bardziej wyuzdane kobiety :P O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować