Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

parę zdjęć be mecup''a, dałbym więcej ale więcej niż 5 fotek nie da sie umieścić. Żeby nie było problemów z poznaniem danej gwiazdy są obok fotki z mecup''em

20070530181447

20070530181500

20070530181513

20070530181529

20070530181910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:19, Obi-wan Kenobii napisał:

parę zdjęć be mecup''a, dałbym więcej ale więcej niż 5 fotek nie da sie umieścić. Żeby nie
było problemów z poznaniem danej gwiazdy są obok fotki z mecup''em

Kurde ludzie!!! Uspokójcie się. Stwórzcie sobie temat ''Ukryte pasztety'' i tam ten cały crap wrzucajcie! Ja chcę prawdziwych pięknych kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:27, HiroshiTakubo napisał:

> parę zdjęć be mecup''a, dałbym więcej ale więcej niż 5 fotek nie da sie umieścić. Żeby
nie
> było problemów z poznaniem danej gwiazdy są obok fotki z mecup''em
Kurde ludzie!!! Uspokójcie się. Stwórzcie sobie temat ''Ukryte pasztety'' i tam ten cały crap
wrzucajcie! Ja chcę prawdziwych pięknych kobiet :D


Spójrz na ostatni post na poprzedniej stronie - odreagujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:14, ak.47 napisał:

No właśnie, temat nazywa się piękne kobiety, a nie "piękne bez tapety":).


Chyba "pasztety,gdy na mieście bez tapety" :P.

Co do Catherine,to w sumie nie mam zdania,znam ją trochę,ale z jej filmów to widziałem chyba tylko "Osaczonego" czy jakoś tak (ten z Seanem Connerym jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:19, Obi-wan Kenobii napisał:

parę zdjęć be mecup''a, dałbym więcej ale więcej niż 5 fotek nie da sie umieścić. Żeby nie
było problemów z poznaniem danej gwiazdy są obok fotki z mecup''em


:O za takie fotki to degrad powinien być przyznawany automatycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:43, kondzioff napisał:

Kolejne azjatki tym razem Akiko Ikuina, miałem o wiele więcej zdjęć azjatek, ale tylko
jakieś 100 coś po formacie mi zostało.


NO ... wreszcie coś fajnego i miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:43, kondzioff napisał:

Kolejne azjatki tym razem Akiko Ikuina, miałem o wiele więcej zdjęć azjatek, ale tylko
jakieś 100 coś po formacie mi zostało.

Ta jest fajna ale 2 zdzjęcie mi się nie chce otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:14, ak.47 napisał:

> O mój Boże...nie,starczy już tej Longorii,nie katujcie już takimi zdjęciami forumowiczów,please

> :P.
No właśnie, temat nazywa się piękne kobiety, a nie "piękne bez tapety":).
Na osłodę Catherine Zeta-Jones - (ur. 25 września 1969 w Swansea jako Catherine Jones)
- walijska aktorka filmowa, mieszkająca w w Stanach Zjednoczonych.

18 listopada 2000 poślubiła Michaela Douglasa i ma z nim dwójkę dzieci: syna Dylan Michae i
córkę Carys Zeta.

eh taką to można bez przerwy oglądać:]:]no fajniutka jest ale jestem ciekawy jak bez makijażu wygląda? na pewno ładniej od longori;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem "MTV - Rekreacje". Dziewczyna chciała, że zrobili ją na Dodę. Co do urody dziewczyny to bardzo przeciętna, nie zwróciłbym nawet na nią uwagi. Zrobili jej nową fryzurę, fajne pasemka, mocny makijaż podkreślający oczy i usta oraz nowy strój. Gdy dziewczyna była już "odpicowana" to wyglądała cudownie. Świadczy to o sile makijażu i dobrze dobranej fryzury. Z każdego potwora można zrobić cudo. No prawie z każdego ;);)
Na koniec dodaję kilka zdjęć modelki o wdzięcznym imieniu Fabiana Tambosi ;)

20070530232028

20070530232048

20070530232124

20070530232203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:23, marcincinek15 napisał:

(...) Świadczy to o sile makijażu i dobrze dobranej fryzury.
Z każdego potwora można zrobić cudo. No prawie z każdego ;);)


Eee... No nie. :) Tak naprawde da sie zrobic bostwo czesto z dziewczyny, ktora jest potwornie zaniedbana, ale tak naprawde ma ciekawe rysy twarzy. Znam wiele dziewczyn, z ktorymi nie daloby sie przeprowadzic takiego zabiegu. Nie chodzi mi tutaj tylko o brzydule, ale czasem tez te pzrecietne, ktore nie zostana wzniesione ponad przecietnosc nawet przez super makijaz. A przykladow takich "brzydkich kaczatek" jest wiele. Ot, taka Joanna Brodzik chociazby. Widzialem jej zdjecia z okresu mlodosci i bylo widac tam ta sama Joanne, ale byla tak naparwde strasznie zaniedbana po prostu. Cala filozofia.

Dnia 30.05.2007 o 23:23, marcincinek15 napisał:

Na koniec dodaję kilka zdjęć modelki o wdzięcznym imieniu Fabiana Tambosi ;)


O kurcze! Fajna! :) Kojarzy mi sie z Adriana Lima. Podobny typ urody, w ktorym ja zdecydowanie gustuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:23, marcincinek15 napisał:

Na koniec dodaję kilka zdjęć modelki o wdzięcznym imieniu Fabiana Tambosi ;)

Czyżby Włoszka? Baaardzo ładna BRUNETKA, a to dla mnie ważne, bo wolę brunetki:). Poza kilkoma małymi wyjątkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:23, marcincinek15 napisał:

Dzisiaj oglądałem "MTV - Rekreacje". Dziewczyna chciała, że zrobili ją na Dodę. Co do urody
dziewczyny to bardzo przeciętna, nie zwróciłbym nawet na nią uwagi. Zrobili jej nową fryzurę,
fajne pasemka, mocny makijaż podkreślający oczy i usta oraz nowy strój. Gdy dziewczyna była
już "odpicowana" to wyglądała cudownie. Świadczy to o sile makijażu i dobrze dobranej fryzury.
Z każdego potwora można zrobić cudo. No prawie z każdego ;);)
Na koniec dodaję kilka zdjęć modelki o wdzięcznym imieniu Fabiana Tambosi ;)


Fajna, fajna ... tylko nie dawajcie foty bez makijażu bo tego nie zniosę już ;d

ak.47 >> BRUNETY górą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu zgadzam sie z pzredmowcami. Kiedys myslalem, ze kolro wlosow nie am znaczenia, ale tak naprawde doszedlem do wniosku,z e wole brunetki. Jasne, ze blondynki sa tez fajne, bo w koncu jak dziewczyna ladna to z kazdym kolorem wlosow jest jej dobrze, ale jednak czesciej przykluwaja moj wzrok brunetki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolar włosow u dziewczyny nie ma znaczenia. Liczy się urok, bo to na prawdę przyciąga do dziewczyny rzesze "fanow". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować