Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 23:30, Mac Cry napisał:

Azjatki, cz.3 (na dziś to wszystko)

Fajna impreza na pierwszym zdjęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:30, Mac Cry napisał:

Azjatki, cz.3 (na dziś to wszystko)

mmmmmmmmmiło i ssssssssssssssympatycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:11, Mac Cry napisał:

Azjatki, cz.7 (uff, to już wszystkie :] Mam nadzieję, że się podobały)


oj tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:11, Mac Cry napisał:

Azjatki, cz.7 (uff, to już wszystkie :] Mam nadzieję, że się podobały)

Najlepsze azjatki jakie widziałem :P Więcej!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:22, Vuko Drakkainen napisał:

Ojezuu... dajcie że spokój już z tymi azjatkami!

Co ty chcesz? Azjatki są super ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:22, Vuko Drakkainen napisał:

Ojezuu... dajcie że spokój już z tymi azjatkami! cały czas tylko one! tu macie 8 BOSKICH kobiet!!


Ja też mam już dość tych skośnookich, dla mnie one wszystkie wyglądają tak samo, ja tam woje nasze polskie kobiety:) Nie ma to ja słowianki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:55, reaven1 napisał:

> Ojezuu... dajcie że spokój już z tymi azjatkami! cały czas tylko one! tu macie 8 BOSKICH
kobiet!!

Ja też mam już dość tych skośnookich, dla mnie one wszystkie wyglądają tak samo, ja tam woje
nasze polskie kobiety:) Nie ma to ja słowianki:D


Rasista ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:55, reaven1 napisał:

Ja też mam już dość tych skośnookich, dla mnie one wszystkie wyglądają tak samo, ja tam woje
nasze polskie kobiety:) Nie ma to ja słowianki:D

Popieram, że tych Azjatek jest tu za dużo - tyle pięknych kobiet na świecie, a tu magluje się jedno i to samo. Czasem te Azjatki są przeciętnej urody (tutaj przedstawiany), a niektórzy się zachwycają nimi... no chyba tylko dlatego że są żółtej rasy - bo na prawdę nie wszystkie są tak piękne jak mówi tytuł tematu. W samej Polsce jest cała masa pięknych kobiet. White Power !!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę. Co za dużo to nie zdrowo, nawet tego najlepszego. Więc proponuję przez jakiś czas dać sobie spokój z Azjatkami. Jeszcze nam się zbrzydną, a tego nie chcemy, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:26, Mac Cry napisał:

Więc proponuję przez jakiś czas dać sobie spokój z Azjatkami. Jeszcze nam się zbrzydną, a tego nie chcemy, >prawda? :)

Nie ;P mi na pewno, nie zbrzydną. Dobrego nigdy za wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to coś dla tych (także i dla mnie), którym znudziły się Japonki:)

Naomi Watts (ur. 28 września 1968 w Shoreham w Anglii), aktorka australijska.

Od 14 roku życia wychowywała się w Australii. Jest córką Petera Wattsa, który zmarł gdy miała 10 lat. Był on członkiem ekipy technicznej sławnej grupy muzycznej Pink Floyd (na płycie "The dark Side of the Moon" słychać jego śmiech). Ma brata Bena, który jest fotografem. Jest wegetarianką. Jej ulubione aktorki to: Meryl Streep, Jodie Foster i Julianne Moore. Ulubieńcy muzyczni to: Fiona Apple, Coldplay, Björk, Radiohead, Cat Stevens i Pink Floyd. Jedną z najbliższych przyjaciółek Naomi jest Nicole Kidman.

Z zawodu jest aktorką i producentką. Swoją karierę rozpoczęła już jako nastolatka. Jej debiut filmowy to For Love Alone (1986). Kilka nieudanych ról firmowych sprawiło, że poświęciła się graniu w serialach telewizyjnych. Udało jej się jednak jeszcze odnieść sukces na dużym ekranie, dzięki roli w słynnym horrorze The Ring.

20070605183903

20070605183915

20070605183936

20070605183959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to coś dla tych (także i dla mnie), którym znudziły się Japonki:)

Naomi Watts (ur. 28 września 1968 w Shoreham w Anglii), aktorka australijska.

Od 14 roku życia wychowywała się w Australii. Jest córką Petera Wattsa, który zmarł gdy miała 10 lat. Był on członkiem ekipy technicznej sławnej grupy muzycznej Pink Floyd (na płycie "The dark Side of the Moon" słychać jego śmiech). Ma brata Bena, który jest fotografem. Jest wegetarianką. Jej ulubione aktorki to: Meryl Streep, Jodie Foster i Julianne Moore. Ulubieńcy muzyczni to: Fiona Apple, Coldplay, Björk, Radiohead, Cat Stevens i Pink Floyd. Jedną z najbliższych przyjaciółek Naomi jest Nicole Kidman.

Z zawodu jest aktorką i producentką. Swoją karierę rozpoczęła już jako nastolatka. Jej debiut filmowy to For Love Alone (1986). Kilka nieudanych ról firmowych sprawiło, że poświęciła się graniu w serialach telewizyjnych. Udało jej się jednak jeszcze odnieść sukces na dużym ekranie, dzięki roli w słynnym horrorze The Ring.

20070605183903

20070605183915

20070605183936

20070605183959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować