Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 18:43, ak.47 napisał:

Naomi Watts (ur. 28 września 1968 w Shoreham w Anglii), aktorka australijska.

Jedna z niewielu blondynek na którą zwracam uwagę w czasie oglądania filmów,zdjęcia 1 i 3(to z kalendarza pirelli) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 17:40, Taikun napisał:

Rasista ! :p


nie rasista, tylko w tym temacie już za dużo Azjatek:) może trochę europejek by się przydało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:33, reaven1 napisał:

nie rasista, tylko w tym temacie już za dużo Azjatek:) może trochę europejek by się przydało:)


Popieram. Poza tym to, ze nie gustuje w azjatkach nei czyni mnie rasista. Niech sobie beda, niech dalej robia gry ;), ale jak mam popatrzec na ladne panie obracam sie w strone zachodu. :) Tak jak to, ze wole brunetki nie znaczy, ze nie zadaje sie z blondynkami, tak jak to, ze wole kobiety od mezczyzn nie czyni mnie feministka, tak samo to,z e wole europejki nie czyni mnie rasista. ;) I anprawde czuje porzadny przesyt azjatycka uroda w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:09, Wiadroman napisał:

I anprawde czuje porzadny przesyt azjatycka uroda w tym temacie...


To trzeba przyznać:P oczywiście są ładne i to nawet bardzo, ale naprawdę jak dla mnie to one wszystkie tak samo wyglądają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:32, reaven1 napisał:

To trzeba przyznać:P oczywiście są ładne i to nawet bardzo, ale naprawdę jak dla mnie to one
wszystkie tak samo wyglądają:P

Eee tam tak samo. Ta Reon Kadena jest naprawdę całkiem, całkiem, a różni się od innych Japonek choćby rozmiarem, eee, miseczki(?);). No ale nie zmienia to faktu, że wolę Europejki.
Może zamiast tak gadać, ktoś zarzuci jakieś zdjęcia, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:32, reaven1 napisał:

To trzeba przyznać:P oczywiście są ładne i to nawet bardzo, ale naprawdę jak dla mnie to one
wszystkie tak samo wyglądają:P


Aaaahahahahahaha! xD Mam to samo, tylko balem sie tyo tutaj powiedziec, gdzie wszyscy zachwycaja sie ich uroda i nie chcialem wyjsc na ignoranta kobiecego piekna. ;D Ciesze sie, ze nie jestem sam w nierozpoznawaniu azjatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:44, reaven1 napisał:

Mnie osobiście bardzo podoba się Shania Twain... eh ma coś w sobie:)

Owszem, ładna jest, ale na tych zdjęciach jakoś dziwnie wyszła. Ostatnie ją jakoś ratuje, ale pozostałe nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 22:47, ak.47 napisał:

Owszem, ładna jest, ale na tych zdjęciach jakoś dziwnie wyszła. Ostatnie ją jakoś ratuje, ale
pozostałe nie za bardzo.


nom wiesz ona ma już swoje latka:) ale dalej jest to moją ulubioną Kanadyjeczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 23:14, Mac Cry napisał:

Może coś z polskiej krwi. Anna Dereszowska, 26 lat. Jak na blondynkę to bardzo urodziwa. W
końcu to Polka :)


Bardzo ciekawa uroda:) a na ostatnim zdjęciu przypomina mi Sandrę Bullock za młodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 23:14, Mac Cry napisał:

Może coś z polskiej krwi. Anna Dereszowska, 26 lat. Jak na blondynkę to bardzo urodziwa. W
końcu to Polka :)

Uwielbiam jej usta:). Baaardzo zmysłowe. Ogółem, bardzo ładna i to nie tylko jak na blondynkę (jakby była brunetką byłoby jeszcze lepiej;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo podobają mi się jej zmysłowe usta. Do tego ma ładne rysy twarz, niebieskie oczy i to spojrzenie. Zresztą dużo Polek ma zabójcze spojrzenie (nie raz dosłownie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:47, Vuko Drakkainen napisał:

mhmm.. jestem zaskoczony że nikt nie skomęntował tego linka?!


No fajne, fajne, ale wolalbym obejrzec zdjecia. Po pierwsze bylaby lepsza jakosc. Po drugie moglbym sie kazdej po kolei przyjrzec. Treaz mam wrazenie, ze dobzre widzialem twarze moze 4 z nich. Filmy zwykle sa fajne, ale kiedy modelki sie ruszaja, a nie stoja w miejscu, jak te tutaj... No, ale dlaczego ja narzekam? :D Szkoda, ze nie jestem w ekipie zajmujacej sie pomoca fotografa, czy cos takeigo. :D
P.S. Czy ktos kojarzy ta kobiete z ciemnymi wlosami i jasnymi oczami? Pokazuja ja dosc czesto z bliska. Wydaje mi sie dziwnie znajoma...
P.P.S. Radze uwazac z linkami, bo mimo, ze ten link nie zawiera tresci erotycznych (bo sa to co najwyzej akty, ktore erotyka podobno nie sa), ale jednak pameitaj, ze jest wsrod nas wielu bardzo mlodych forumowiczow, ktorym nie wskazane jest pokazywanie nawte takich filmow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 23:14, Mac Cry napisał:

Może coś z polskiej krwi. Anna Dereszowska, 26 lat. Jak na blondynkę to bardzo urodziwa. W
końcu to Polka :)

Mi też się cała ogólnie podoba, ma ładną twarz, śliczne oczka i piersi, których za bardzo na tych zdjęciach nie widać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 14:21, Lucas016 napisał:

Mi też się cała ogólnie podoba, ma ładną twarz, śliczne oczka i piersi, których za bardzo
na tych zdjęciach nie widać ;P


Coś w niej jest, co bardzo przyciąga mężczyzn, mnie też urzekła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych treści erotycznych to sie zastanawiałem ale stwierdziłem że to normalna nagość i każdy może obejrzeć coś tak pięknego. (wiecej takich linków nie bedzie poprostu nie mogłem sie powtrzymać bo one są tak piękne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze, przychodzę, zapodaję coś i odchodzę (na jakiś czas oczywiście). Dzisiaj dla was:
Delta Lea Goodrem (ur. 9 listopada 1984 w Sydney) jest australijską aktorką, kompozytorką i piosenkarką, karierę rozpoczęła jako aktorka w serialu "Neighbours".
(proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na zdjęcia 4 i 5, wg. mnie są najładniejsze)

20070606165101

20070606165131

20070606165256

20070606165411

20070606165515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować