Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 14:00, Mac Cry napisał:

Brunetka jest nawet ładna. Szkoda, że takie dziewczyny marnują się w takim "zawodzie".



Wszystke są Czeszkami - większość tych "aktoreczek" to czeszki - nie weim ale czesi są za bardzo liberalni i z tego tak jest - przynajmniej polki mają jeszcze fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:15, Yupy napisał:

Dziewczyny mają po 18 - 19 lat, a teraz zgadnij w jakiej branży pracują


hahahahahahahaa LOL ROTFL ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 14:00, Mac Cry napisał:

Brunetka jest nawet ładna. Szkoda, że takie dziewczyny marnują się w takim "zawodzie".

A czy ma to coś wspólnego z faktem, że niektóre zgodnie z tytułem tematu są piękne lub nie?
Jeśli chodzi Ci o "piękne dusze", to znajdziesz takie na dowolnej pielgrzymce, ale musisz liczyć się z tym, że trafisz też na pasztety w dużych ilościach. ;)
Jeżeli za piękne kobiety uważasz ideały w każdej dziedzinie, to ten wątek świeciłby pustkami bo niemal niczego nie dałoby się wkleić (jedna ćpa, druga kręci tyłkiem, trzecia intryguje, czwarta puszcza się itd...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie rozumiem o co Ci chodzi. Czy napisałem, że takie dziewczyny są brzydkie? Wręcz przeciwnie, nawet napisałem, że jedna mi się podoba. Ale chodziło mi, że marnują się tam, co nie znaczy, że są brzydkie. Zgadzam się z tym faktem, ale nie rozumiem dlaczego na mnie najeżdżasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:40, Mac Cry napisał:

Zgadzam się z tym faktem, ale nie rozumiem dlaczego na mnie najeżdżasz...

Ech wybacz, że mogło to tak wyglądać. Najeżdżanie nie było moim celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem znalazłem nowe fotki z sesji Lindsay Lohan . Oto i one. Aha, gdybym dawał fotki pań grających w tych i owych filmach (nie mówię o gołych zdjęciach) i do tego w miarę ładnych to by się z tego zrobił niezły syf. Ja tam wolę dać raz na jakiś czas lepszą panią niż... ech nie ważne.

20070731183433

20070731183441

20070731183448

20070731183501

20070731183509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:53, karollo1a napisał:

> A teraz Mix:

Noo. 2 i 3 to najładniejsze zdjęcia :)


Prawda - tak sobie pomyśłałem, że musze ożywićtroche tą stronę bo już nieciekawe jest oglądanie tych samych twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować