Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 16:04, Frytkasis napisał:

> Mercedes Terrell
>
> 2/3


Wszystkie zdjęcia bardzo ładne >.. ahh te samochody^^ kto by tam na nie uwagę zwracał xD


Taa...hmm...kto by tam na nie zwracał uwagę xD wydaje się być kobietą dość naturalną i dlatego może się podobać :D


Skywalker560===> szczerz to mi też się właśnie na tym najbardziej podoba, ale jeszcze drugi rząd ostatnie też super wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zdjęcia bardzo ładne i kuszące :D ale ciekawe czy byśmy się nadal tak zachwycali gdyby nie kilogramy podkładów, pudrów, tuszy itp. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:32, Yupy napisał:

Nasze miss - niestety mam tylko te fotki



Były ładniejsze uczestniczki niż ona, chociażby druga wicemiss, a co do zdjęć, to strasznie sztucznie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:34, Xanten napisał:

Podoba mi się tylko to na pierwszej focie druga albo do nicego albo zle wyszla


Bo ta druga to stara fotka jeszcze z lat 90 i może tak psuje efekt, ale sama dziewczyna - urocza


Vuko Drakkainen - no nawet, nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:04, Nat-Sem napisał:

> Nasze miss - niestety mam tylko te fotki
>
>

Były ładniejsze uczestniczki niż ona, chociażby druga wicemiss, a co do zdjęć, to strasznie
sztucznie wygląda...


Mówisz o pierwszej dziewczynie co? - no to rzecz gustu a o tym się nie dyskutuje - z tymi wyborami to zawsze mnie wnerwiało, że nie wybierają tej co mi się podoba - ale w tym przypadku trafili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 21:11, Yupy napisał:

Mówisz o pierwszej dziewczynie co? - no to rzecz gustu a o tym się nie dyskutuje - z


Każdy ma swój gust. Nawet członkowie jury, którzy dokonują wyboru... Można powiedzieć, że wszystkie kandydatki były piękne i pewnie znaleźliby się tacy, którym podobałaby się najbardziej inna kandydatka... No ale któraś musi przecież wygrać.

Dnia 06.11.2007 o 21:11, Yupy napisał:

tymi wyborami
to zawsze mnie wnerwiało, że nie wybierają tej co mi się podoba - ale w tym przypadku trafili.


U mnie jest tak samo. No cóż zrobić... Nie jest zła, ale mi się podobały bardziej inne kandydatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:32, Yupy napisał:

Nasze miss - niestety mam tylko te fotki


Ja nie mogę z takich zdjęć ... tutaj wygląda niemalże idealnie ... Ma idealnie gładką cerę, żadnych zmarszczek itp. kompletnie nic .. Kupa makijażu i nic więcej :P Ja preferuje naturalne piękno =] Nie mówię, że makijaż jest zły, ale bez przesady :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo makijażu tu nie ma. Głównym powodem takiego wyglądu (dla mnie okropnego) jest Photoshop. Ale naturalnie Kasia Borowicz jest i tak ładniejsza :] (pochodzi z mojego miasta :) Co do pani Mercedes. Może nie jest brzydka, ale jej wyraz twarzy jest czasami dziwny. A uśmiech ma okropny. Ale w sumie nie jest w moim typie (gdybym widział ją na mieście to raczej bym się nie obejrzał za nią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 23:37, Mc Verti napisał:

Ma ktoś może zdjęcia tej dziewczyny, która pomaga Lincowi w trzeciej serii Prison Break?


aaa, nie rob tego bledu co ja... znalazlem ja - na zdjeciach cyt. tofika "byrzydal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 11:34, FreakyBeaver napisał:

> Ma ktoś może zdjęcia tej dziewczyny, która pomaga Lincowi w trzeciej serii Prison Break?


aaa, nie rob tego bledu co ja... znalazlem ja - na zdjeciach cyt. tofika "byrzydal"


Nie rozumiem co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:02, Mc Verti napisał:

Nie rozumiem co masz na myśli?


masz na mysli ta babke w czarnej sukni, z ktora lincoln sie spotyka, zeby wyciagnac micheala?


ona jest "a fe'''', z reszta jak znajde jej dane to ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Miałem na myśli tą przyjaciółkę Lincolna, żonę (dziewczynę) Whistlera.

Chociaż zdjęcia pracownicy Firmy też bym chętnie zobaczył bo wygląda na ładną. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 18:29, Mc Verti napisał:

Chociaż zdjęcia pracownicy Firmy też bym chętnie zobaczył bo wygląda na ładną. :]


Tych odcinkow jeszcze nie ogladalem, gdzie jest zona Szeptacza.... kurza sie na dysku, czekaja na wieksza czesc sezonu...

no, to pracownica firmy nie jest ak zjawiskowa jakby sie zdawalo ;p ja wyczailem w napisach poczatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.Ale aktorką najgorszą nie jest jeśli dostała kilka lat temu nagrodę dla najlepszej młodej aktorki.Jest młoda,najlepsze role przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować