Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Amanda sie troche wypalila przez ciażę, ale ja i tak ją uwielbiam:). A Claudia to chyba ostatnio jakąś operację nosa musiała mieć, bo muszę przyznać, że w końcówce 9 sezonu mocno sie zmieniła. A patrząc na Theryl zawsze robiłem się słaby. Nic to, że jest niska, ale jak się na nią spojrzało to normalnie cód miód. A nowa doktorka powinna się roche częściej pojawiać, bo nawet zapomniałem jej imienia, nie to co dr Janet Fraiser, tego nazwiska nie sposób zapomnieć. Oczywiście fakt pominiecia przeze mnie Brandy Ledford jest niewybaczalny (najgorętszy goauld ever choć Amaterasu [Kira Clavell] depcze jej po piętach a Share [Vaitiare Bandera] zostawmy Danielowi:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 13:10, hans olo napisał:

Amanda sie troche wypalila przez ciażę, ale ja i tak ją uwielbiam:). A Claudia to chyba ostatnio
jakąś operację nosa musiała mieć, bo muszę przyznać, że w końcówce 9 sezonu mocno sie zmieniła.
A patrząc na Theryl zawsze robiłem się słaby. Nic to, że jest niska, ale jak się na nią spojrzało
to normalnie cód miód. A nowa doktorka powinna się roche częściej pojawiać, bo nawet zapomniałem
jej imienia, nie to co dr Janet Fraiser, tego nazwiska nie sposób zapomnieć. Oczywiście fakt
pominiecia przeze mnie Brandy Ledford jest niewybaczalny (najgorętszy goauld ever choć Amaterasu
[Kira Clavell] depcze jej po piętach a Share [Vaitiare Bandera] zostawmy Danielowi:)).

Przy okazji jak już zahaczyłem o 9 sezon, to równolegle trzeba oglądać też tą panią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 13:55, paweusz napisał:

> Jenna Jameyson
Chyba popadła w anoreksję złośliwą, bo jej nawet już nie widać :P


Nie widzalem jej najnowszego "wystepu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:11, SD4HJ napisał:

> > Jenna Jameyson
> Chyba popadła w anoreksję złośliwą, bo jej nawet już nie widać :P

Nie widzalem jej najnowszego "wystepu" :)


Ja tam wolę Tawny Roberts. Jest R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:44, dyniamit napisał:

> > > Jenna Jameyson
> > Chyba popadła w anoreksję złośliwą, bo jej nawet już nie widać :P
>
> Nie widzalem jej najnowszego "wystepu" :)

Ja tam wolę Tawny Roberts. Jest R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A!!!

Niezłe du.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:00, Wodzasty napisał:

> Ja tam wolę Tawny Roberts. Jest R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A!!!

Pod jakim względem?

No raczej nie pod względem urody... A w jej umiejętności aktorskie nie wnikam i nie komentuję, bo nie miałem okazji oglądać jej wyczynów filmowych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare nowych tapet na dobry poczatek weekendu ;). W obecnej edycji wygrywa pani numer 2, ktora od paru dni znajduje sie na tapecie u mnie na kompie. Reszta, prezentuje najnowsze trendy w modzie i urodzie ;). Do tego troche liftingu twarzy lub innych efektow specjalnych ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 15:50, spider88 napisał:

> Dawaj to zdjęcie:D:D:D
Niestety nie nadają się na to forum ;((


To może wyślesz mi na maila?? :D

markus_89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 21:49, Markus89 napisał:

Sorry za kolejny post z rzędu ale znalazłem kilka fotek Camilli Belle i chce się nimi z wami
podzielić ;D


Nom, to dobrze zrobiłeś, ładna, ładna. I chyba dosyć młoda :))) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować