Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 07:05, Dipster napisał:

A co sądzicie o tej modelce?


Dipster, jak jest jej na imię? :) Bardzo ładnie się uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:21, Deejay napisał:

> Tylko dlaczego nie wsyzstkie panie je stosują :(
Bo później te włosy są coraz bardziej twarde i widoczne...
Kobiety z tym problemem wolą zostawić mało widoczny wąsik, niż później musieć regularnie go
usuwać...

A my to się golić musimy, bo mówią, że nie dbasz o siebie. Ot, sprawiedliwość i równouprawnienie :D
Wolałbym już musieć usuwać te wąsiki raz na dwa tygodnie (bo nie wierzę, że szybciej rosną), niż wyglądać jak kobieta pijąca kompocik testosteronowy do śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh.. moje dwa posty rozpoczely Wasiasta Rewolucje... tylko sie pojawilem i juz, burzliwa dyskusja xD ide poszukac panienek w necie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie umieściłem na GSie pakiet 9 znakomitych tapet - wkleił bym je tu ale to by były 2/3 posty, a nie chcę spamować. Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 16:11, PNHR napisał:

Właśnie umieściłem na GSie pakiet 9 znakomitych tapet - wkleił bym je tu ale to by były 2/3
posty, a nie chcę spamować. Serdecznie zapraszam


nie chce spamować, ale offtop mogę popełnić tak? Do reklamowania GSa jest osobny temat... A żebym ja nie popełniał twego błędu proszę:

20070227183906

20070227183924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:39, syriusz.b napisał:

> Właśnie umieściłem na GSie pakiet 9 znakomitych tapet - wkleił bym je tu ale to by były
2/3
> posty, a nie chcę spamować. Serdecznie zapraszam

nie chce spamować, ale offtop mogę popełnić tak? Do reklamowania GSa jest osobny temat... A
żebym ja nie popełniał twego błędu proszę:


Uaa to drugie super zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:14, PsychoMan napisał:

Wolałbym już musieć usuwać te wąsiki raz na dwa tygodnie (bo nie wierzę, że szybciej rosną),

No to uwierz... Np mój kumpel ma normalny zarost na twarzy, a na kościach policzkowych miał tylko biały meszek. Pewnego dnia stwierdził, że mu on przeszkadza i go zgolił... Teraz rosną mu tam normalne włosy co wygląda conajmniej dziwnie, i żeby nie zwracać na siebie uwagi przechodniów, musi conajmniej raz dziennie golić się pod oczami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już kończąc tę dyskusję z wąsami - kobiety oprócz golenia wybierają trochę drastyczny sposób - Depilacje. Bolesne, ale wąsik nie rośnie przez dość długi czas. (nie pytajcie skąd to wiem ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:00, QbA-No1 napisał:

@8bit: skąd wiesz? xD

Powiedzmy, że wyczytałem w jakiejś babskiej gazecie ;P

Co do fotki, to nie poznałem, że to Crmen Electra. I nadal nie poznaję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2007 o 19:13, 8bit napisał:

Co do fotki, to nie poznałem, że to Crmen Electra. I nadal nie poznaję :/


Carmen ma to do siebie, że jakieś 90% jej tapet jest rasowanych ... no "ulepszanych". Niestety - przykre, chociaż był program o niej na MTV dosyć długo leciał i bardzo nie różni się w realu (nie tym hipermarkecie :p tylko w rzeczywistości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Carmen to Carmen :D A tak na marginesie to ona ma ponad 30 lat, a wygląda na ponad 20 :D No, ale jak się ma kase to mozna wszystko.

20070227192132

20070227192231

20070227192402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:47, Deejay napisał:

No to uwierz... Np mój kumpel ma normalny zarost na twarzy, a na kościach policzkowych miał
tylko biały meszek. Pewnego dnia stwierdził, że mu on przeszkadza i go zgolił... Teraz rosną
mu tam normalne włosy co wygląda conajmniej dziwnie, i żeby nie zwracać na siebie uwagi
przechodniów, musi conajmniej raz dziennie golić się pod oczami... ;)

Ale nie mówimy tu o jakiś ekstremalnych przypadkach, tylko o ludziach normalnych.
Zakładając oczywiście, że kobiety można nazwać normalnymi ludźmi. :) Przykład, dziś gram z kumpelą i kuplami w karty, w międzyczasie słyszę tekst "nienawidzę cię ty $#%& i nigdy sie do ciebie nie odezwę!" Po czym kładzie mi głowę na ramieniu. Ja tego do końca świata nie pojmę.
No, ale odbiegłem od tematu :)
Generalnie, uważam, że jedyne miejsce w którym kobieta powinna mieć włosy to głowa(wyłączając twarz). Cała reszta włosów powinna być usuwana w trybie natychmiastowym.
Włosy pod nosem, to absolutny koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:24, Unreal11 napisał:

Jak Carmen to Carmen :D A tak na marginesie to ona ma ponad 30 lat, a wygląda na ponad 20 :D

Z photoshopem i szeregiem operacji plastycznych moja babcia też na 20 lat by wyglądała...

PsychoMan ===>

Dnia 27.02.2007 o 19:24, Unreal11 napisał:

Ale nie mówimy tu o jakiś ekstremalnych przypadkach, tylko o ludziach normalnych.

A jaki to ekstremalny przypadek. Tu nie chodzi o część ciała, tylko o ludzkie ciało i jego właściwości (a dokładnie owłosienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:45, tykus napisał:

To ja daję Sung Hi Lee, w LOST to będzie Tricia Tanaka ;D


No, Ta Azjatka jest Super!, w ogule jak dla mnie to Azjatki powinny być najpiękniejszymi kobietami świata.No, ale to tylko moje odczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować