Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Cameron ma ladny usmiech, aczkolwiek czasem jest on zbyt szeroki... To jest wlasnie dobre. Wszystko co doskonale szybko sie nudzi, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:47, Danio X napisał:

Cameron podobała mi się gdy grała w ,,Masce", ogólnie nie za bardzo mi sie nie podoba.

Sorka za podwójnego ale musiałem go poprawić, dodam jeszcze, nże tak jak wielu tutaj osobom podobają mi się azjatki i francuzka- Aklizee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:51, Danio X napisał:

Sorka za podwójnego ale musiałem go poprawić, dodam jeszcze, nże tak jak wielu tutaj osobom
podobają mi się azjatki i francuzka- Aklizee

No nie wiem czy tak wielu. Chyba po prostu ostatnio głównie tacy się w tym temacie zaktywizowali, wciąż jest wielu zwolenników europejskiej i ogólnie innej urody...i dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:37, Pediator napisał:

> Oto takie małe fotki Nelly :)
1-BLE
2-STUCZNE
3-STUCZNE
4-OCHYDA

większość tapetek jest sztucznych ( a nawet wszystkie jakie są )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:45, Jojti napisał:

> > Oto takie małe fotki Nelly :)
> 1-BLE
> 2-STUCZNE
> 3-STUCZNE
> 4-OCHYDA
>
większość tapetek jest sztucznych ( a nawet wszystkie jakie są )

no tak ale popatrz nelly nawet sztuczna ma krzywy r** znaczy buzię a widziałeś jej foty naturalne to już kompletna ohyda. chodź nie zaprzeczę że fajnie śpiewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:49, Pediator napisał:

> > > Oto takie małe fotki Nelly :)
> > 1-BLE
> > 2-STUCZNE
> > 3-STUCZNE
> > 4-OCHYDA
> >
> większość tapetek jest sztucznych ( a nawet wszystkie jakie są )
no tak ale popatrz nelly nawet sztuczna ma krzywy r** znaczy buzię a widziałeś jej foty naturalne
to już kompletna ohyda. chodź nie zaprzeczę że fajnie śpiewa ...

No naturalnie nie załadna ale to mnie nie obchodzi i tak jej nigdy nie spotkam widzę ją tylko na tapetach i teledskach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:37, Pediator napisał:

> Oto takie małe fotki Nelly :)
1-BLE
2-STUCZNE
3-STUCZNE
4-OCHYDA


Co racja to racja...wyobraźcie sobie jakąś gwiazdę filmową tuż po wyjściu z wyra... masakra... koty o własne cienie się zabijają na ich widok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 00:18, patrYX93 napisał:

Ja tymczasem powrócę do Japonek:

Panna Fukada zdecydowanie się wyróżnia! Zdjęcie 3 to raczej tak na wyobraźnie działa i na tzw. zmysł samolokalizacji :P! Jeśli chodzi o azjatki to szykuję skarby dotyczące bardziej zachodu dalekiego wschodu. Jak uzbieram fajne photosy nie omieszkam zaprezentować...Może znajdzie się jakaś ładna..khem, khem...Mongołka :^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 00:26, HiroshiTakubo napisał:

> Ja tymczasem powrócę do Japonek:
Panna Fukada zdecydowanie się wyróżnia! Zdjęcie 3 to raczej tak na wyobraźnie działa i na tzw.
zmysł samolokalizacji :P! Jeśli chodzi o azjatki to szykuję skarby dotyczące bardziej zachodu
dalekiego wschodu. Jak uzbieram fajne photosy nie omieszkam zaprezentować...Może znajdzie się
jakaś ładna..khem, khem...Mongołka :^)

Byłem w zeszłym roku na takiej międzynarodowej imprezie w Bułgarii i widziałem tam śliczne dziewczyny z Kazachstanu. Normalnie nie mogłem się napatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować