Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 08:40, Taikun napisał:

Maria Menounos, 29 lat

Bardzo przyjemna pani o delikatnej i subtelnej urodzie:) coś pięknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 10:04, reaven1 napisał:

> Maria Menounos, 29 lat
>
Bardzo przyjemna pani o delikatnej i subtelnej urodzie:) coś pięknego:)

Mi sie tak średnio podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nicole Evangeline Lilly (ur. 3 sierpnia 1979 w Fort Saskatchewan, Alberta) - kanadyjska aktorka, wcześniej również modelka. Aktualnie jest zaręczona z aktorem Dominicem Monaghanem.
Obecnie występuje w serialu telewizyjnym Lost, emitowanym również i w Polsce pod tytułem Zagubieni, gdzie gra postać uciekinierki Katherine "Kate" Austen.

Informacje:
- uczęszczała na Uniwersytet Kolumbii Brytyjskiej (University of British Columbia) w Vancouver
- ma 165 cm wzrostu
- wystąpiła w reklamach Milk (2002) oraz Live Links (2002-2004)
- zajęła 2 miejsce w plebiscycie na najbardziej seksowną kobietę świata organizowanym przez czasopismo Maxim w 2005 roku
- pracowała jako misjonarka w dżungli na Filipinach
- aktualnie jest zaręczona z aktorem Dominiciem Monaghanem (Charlie Pace z "Zagubionych"), planują ślub na lato 2007 roku
- zajęła pierwsze miejsce w rankingu TV Guide na najseksowniejszą aktorkę

20070527124013

20070527124043

20070527124106

20070527124148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:41, marcincinek15 napisał:

Nicole Evangeline Lilly (ur. 3 sierpnia 1979 w Fort Saskatchewan, Alberta) - kanadyjska
aktorka, wcześniej również modelka. Aktualnie jest zaręczona z aktorem Dominicem Monaghanem.
Obecnie występuje w serialu telewizyjnym Lost, emitowanym również i w Polsce pod tytułem Zagubieni,
gdzie gra postać uciekinierki Katherine "Kate" Austen.

Informacje:
- uczęszczała na Uniwersytet Kolumbii Brytyjskiej (University of British Columbia) w Vancouver

- ma 165 cm wzrostu
- wystąpiła w reklamach Milk (2002) oraz Live Links (2002-2004)
- zajęła 2 miejsce w plebiscycie na najbardziej seksowną kobietę świata organizowanym przez
czasopismo Maxim w 2005 roku
- pracowała jako misjonarka w dżungli na Filipinach
- aktualnie jest zaręczona z aktorem Dominiciem Monaghanem (Charlie Pace z "Zagubionych"),
planują ślub na lato 2007 roku
- zajęła pierwsze miejsce w rankingu TV Guide na najseksowniejszą aktorkę

fajna laaaaaaaaaska:] dobra w ryj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mischa Barton (ur. 24 stycznia 1986 roku w Londynie), amerykańska aktorka i modelka. Jej ojciec jest Brytyjczykiem, a matka Irlandką. Jej rodzina przeniosła się do Nowego Jorku kiedy Mischa miała cztery lata.
W wieku 8 lat Mischa i jedna z jej sióstr zostały wysłane na letni obóz. Jednym z tamtejszych zajęć było pisanie własnych monologów, które miały być zaprezentowane przed rodzicami. Mischa napisała utwór o żółwiach. Wywarł on na słuchaczach takie wrażenie że agent, który przysłuchiwał się monologowi powiedział jej rodzicom, że Mischa będzie gwiazdą. Jej rodzice byli przejęci tą sytuacją, jednak jednocześnie zastanawiali się, czy to jest właściwa droga dla ich córki. Mężczyzna ten miał nosa. Jej kariera rozpoczęła się kiedy miała 9 lat na scenie Nowojorskiego Teatru gdzie otrzymała główną rolę w przedstawieniu Tony’ego Kushner’a „Slavs”. Następnie grała w takich przedstawieniach jak "Where the Truth Lies", "One Flea Spare" i "Twelve Dreams". Poza tym wzięła udział w "Shakespeare Festiwal", który odbył się w Nowym Jorku. Jej telewizyjny debiut miał miejsce
w 1996 roku w serialu “All my Children” gdzie wcieliła się w rolę Lilly. W 1997 roku wystąpiła w swym pierwszym pełnometrażowym filmie "New York Crossing". W 1999 roku dostała rolę w "Szczeniakach" (Pups). Jest to uwspółcześniona wersja "Bony i Clyde’a". Mischa zagrała w nim dziewczynę, która wraz ze swym chłopakiem napada na bank. Rola ta przyniosła jej rozgłos. W tym samym roku zagrała epizody w "Notting Hill". Grała obok taki gwiazd jak Hugh Grant, Bruce Willis i Julia Roberts. W 2000 roku Mischa zagrała w "Bezwiednych figlach" (Skipped Parts), w "Bestii" (Paranoid) oraz tytułową Frankie w "Frankie i Hazel". Sławę przyniosła jej rola Mary "Myszki" w "Zagubionych" (Lost and Delirious) opowiadającym o zakazanej miłości dwóch nastolatek. W tym samym roku aktorka zagrała w "Tart" i "Julie Johnson". W 2003 roku aktorka przyjęła rolę Marissy Cooper
w serialu dla młodzieży "The O.C". Mischa poza pokazywaniem się na ekranie, prezentuje się na wybiegu.
Jest twarzą serii kosmetyków Neutrogena. Jest uważana za jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia.

20070527163340

20070527163404

20070527163440

20070527163458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:43, xwx napisał:

psss. nie dawaj tak długich opisow .


A to dlaczego? Wreszcie ktoś się bardziej wysilił niż tylko dodanie fotki i pytanie: "fajna nie?". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:14, HumanGhost napisał:

> psss. nie dawaj tak długich opisow .

A to dlaczego? Wreszcie ktoś się bardziej wysilił niż tylko dodanie fotki i pytanie: "fajna
nie?". ;-)



Pewnie i tak tego opisu nikt nie przeczyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:34, Taikun napisał:

Alana De La Garza, lat 31

Ładny uśmiech i ma czym oddychać;). Ale tak ogólnie to bez fajerwerków. Ot, ładna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że w zupełności zgadzam się z Maximem :)

marcincinek15=> Nie wiem co w niej jest takiego, ale strasznie mi się podoba. To jej spojrzenie... (miałem gdzieś do niej numer:)

Taikun=> Ładna, ale żadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:58, Vuko Drakkainen napisał:

Hilary Duff Piosenkarka i aktroka urodzona 28 sierpnia 1987 roku w Houston w Teksasie.



Kiedyś to ona była straszna ;) na fotoszopie jedynie wychodziła nieźle ... a teraz znowu strasznie wychudzona ... czyżby leciała na dragach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jej nie słyszałem, jedynie widziałem. Ale czym jest starsza tym piękniejsza :) [do niej też gdzieś miałem numer, stara znajoma :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować