Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 12:52, kuba9876543210 napisał:

patrzcie na nią...


Ja tam Jordan nie lubię. Poza tym, że ma duże piersi, to nie nie ma w niej nic specjalnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:59, Outlander-pro napisał:

JEsica Alba tja... nie wiem czemu wszyscy się nią zachwycają, aż tak ładna nie jest... wolę
Scarlett ;D

Masz coś do Jessici?! No, pytam się! Chyba inaczej porozmawiamy [podwija rękawy i zaciska pięści].

(:

A tak na serio, jak to nie jest "''aż tak" ładna? Co Ci dokładnie w niej nie pasuje? A co do Scarlett to spodobała mi się po obejrzeniu "Między Słowami", zresztą bardzo dobrze tam zagrała. Mogłaby mieć ciut ciemniejszą cerę, ale chyba jednak ta "bladość" dodaje jej uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jess jest bardzo fajna :) ale nie aż tak by własnie wszyscy się nią zachwycali, niemniej jednak wole ją niż Scarlett ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:45, Taikun napisał:

Jess jest bardzo fajna :) ale nie aż tak by własnie wszyscy się nią zachwycali, niemniej jednak
wole ją niż Scarlett ;0

Jes fajna ale nizbyt lubię blondynki.Dla mnie lepsze są brunetki chociaż ,nie kolor włosów jes ważny
(bez skojarzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:49, makswelhous napisał:

> Jess jest bardzo fajna :) ale nie aż tak by własnie wszyscy się nią zachwycali, niemniej
jednak
> wole ją niż Scarlett ;0
Jes fajna ale nizbyt lubię blondynki.Dla mnie lepsze są brunetki chociaż ,nie kolor włosów
jes ważny
(bez skojarzeń)

SORRRRRRRRRA JAK SIĘ PRZYJRZAŁEM ZDJĘCIU TO JEST ZAJEFAJNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak bardziej podoba Alba. Ma bardzo ładne, jędrne i opalone ciało, spore piersi i uwodzicielski wzrok. Poza tym podoba mi się karnacja i kolor włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:46, Taikun napisał:

feeee nie wiem co w niej widzicie :/

Osz ty ''zdrajco''! ;P Widzimy, że oprócz pięknej kobiety jest bardzo dobrą aktorką. Nie ma powiększonych piersi i bez makijażu również wygląda uroczo. Aż sam zapodam parę fotek, najnowszych nie mam, a prezentuje się aktualnie bardzo porządnie i zmysłowo, jak znajdę to wrzucę ;]

20070609160353

20070609160428

20070609160521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:06, Lucas016 napisał:

> feeee nie wiem co w niej widzicie :/
Osz ty ''zdrajco''! ;P Widzimy, że oprócz pięknej kobiety jest bardzo dobrą aktorką. Nie ma
powiększonych piersi i bez makijażu również wygląda uroczo. Aż sam zapodam parę fotek, najnowszych
nie mam, a prezentuje się aktualnie bardzo porządnie i zmysłowo, jak znajdę to wrzucę ;]


dajcie łyżke ... oczy sobie wydłubie :)

wychodze ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:18, Taikun napisał:

dajcie łyżke ... oczy sobie wydłubie :)

Ale najpierw zobacz to: http://www.imdb.com/gallery/granitz/6058/ScarlettJ_Dimit_13858680_400.jpg.html?path=pgallery&path_key=Johansson%2C%20Sca rlett&seq=7
i to http://www.scarlettjohansson.org/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=3&pos=1 ^^:
>wychodze ... :]
a IĆ pan ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 16:31, Gracz 23 napisał:

Ach dobre zdjęcia.Wszystkie panie dobre.
Kurczę aż nie mogę się napatrzeć

no nie tylko szkoda ze tak tymi kosmetykami i silikonami upgrade''owane jak Yennefer w Wiedzminie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować