Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2006 o 22:54, kjubus napisał:

> pomyslcie praktycznie zajmuje ci miejsce w chacie bierze ci kase i nie mozez ogladac to
czego
> chcesz np.meczy
czyli dobrze nie szukales: miejsce w chacie ci zajmuje, fakt, ale moze sobie odbijesz to w
lozku:). co do brania kasy to nie zawsze - a moze trafi sie jakas, co ma niezla fuche lub bogatych
rodzicow:). a co do meczy - sam znam przynajmniej 5 kobiet, ktore uwazam za rownie bardzo kibicujace,
co wiekszosc moich kumpli!

no dobra zdarzaja sie wyjatki a co sie stanie jestes z 6 lat placis za wszystko.przychodzisz z wojny a ona z kims innym w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 22:56, Xantes napisał:

no dobra zdarzaja sie wyjatki a co sie stanie jestes z 6 lat placis za wszystko.przychodzisz
z wojny a ona z kims innym w lozku...


Zwykle jest na odwrot. Ale temat nie jest po to by dyskutować o sensie stałych związkow, tylko żeby oceniać urode pięknych pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 22:43, Xantes napisał:

THORONGIL MAM PYTanie skad bierzesz the zdjecia??


Internet to potężna rzecz... jak się umie szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 22:56, Xantes napisał:

no dobra zdarzaja sie wyjatki a co sie stanie jestes z 6 lat placis za wszystko.przychodzisz
z wojny a ona z kims innym w lozku...

powiedz mi, jakim cudem bym placil za wszystko, skoro bylem "na wojnie"(malo prawdopodobne - jak moj lekarz ostatnio ocenial, to na oko [wg niego] wyszlo mu, ze bede mial kategorie d lub e):). a co jesli nawet bylaby taka sytuacja? trzebaby sie z tym pogodzic... choc faktycznie czasami "no woman, no cry"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 23:19, PsychoMan napisał:

> no dobra zdarzaja sie wyjatki a co sie stanie jestes z 6 lat placis za wszystko.przychodzisz

> z wojny a ona z kims innym w lozku...

Zwykle jest na odwrot. Ale temat nie jest po to by dyskutować o sensie stałych związkow, tylko
żeby oceniać urode pięknych pań :)

MASZ racje PSYCHOMAN ale i tak ja nie potrzebuje kobiety.JESZCZe nie.mam dopiero 12 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnia - Kelly Brook - ohhh, ale miewa lepsze fotki (i trzeba lubić takie "pełne" - kobiece kobiety)

swoją drogą - ja wolę jak kobieta ma ciałka trochę, tak w miarę w normalnych ilościach; a nie takie wieszaki (to tak uogólniając); a biedne dziewczyny czasem się zamęczają, żeby zrzucic ten 1 cm więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 10:40, Xantes napisał:

MASZ racje PSYCHOMAN ale i tak ja nie potrzebuje kobiety.JESZCZe nie.mam dopiero 12 lat ;)


No to napewno znawcą jesteś jeśli chodzi o naturę kobiet :> Wygłaszasz opinie jakbyś miał nie 12 tylko 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 12:57, PsychoMan napisał:

> MASZ racje PSYCHOMAN ale i tak ja nie potrzebuje kobiety.JESZCZe nie.mam dopiero 12 lat
;)

No to napewno znawcą jesteś jeśli chodzi o naturę kobiet :> Wygłaszasz opinie jakbyś miał
nie 12 tylko 40 :)

no niektorzy sie znaja na tym fachu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 14:40, Xantes napisał:

no niektorzy sie znaja na tym fachu^^

Mi to właśnie wygląda na brak doświadczenia , zobaczysz że za niedługo gdy zaczniesz się umawiać z dziewczynami to twój świat runie bo wszystki teorie staną się nieaktualne i wszystko w koło runie ;D
Każda kobieta jest inna i nieprzewidywalna co więcej nie da się ich zrozumieć choć mylnie niektórzy myślą że co nieco już wiedzą ;D
Zawsze Cię zaskoczą i tak będzie do końca żywota ale się nie przejmuj bo nie będziesz odosobniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 08:44, SwenG napisał:

Temat pasujący. Więc piszę tutaj. Chiałbym przypomnieć wam że dziś Charlize obchodzi 34 urodziny
;)

To może jakieś kwiaty wyślemy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 09:31, Abarai Renji napisał:

Widze, że trzeba urozmaicić ten pokaz piękności :):)
Mam nadzieje, że sie nikt nie obrazi :P:P

Pewnie że się obrazi. DO ANIME MASZ INNY TEMAT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 11:44, Abarai Renji napisał:

A tu coś na złagodzenie atmosfery:P

No :D Od razu sympatyczniej :D (nie przejmuj się moim poprzednim postem, tak sobie tylko pokrzyczałem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować