Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro 2033 - nowe informacje

31 postów w tym temacie

"Metro 2033 zostanie wydane na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 3 " - już miałem nadzieje , że skoro nie twórcy S.A.L.K.E.R.A. nie decydują się na konsolizacje , to przynajmniej w metro popykam na czarnulce ;/
Bolesny błąd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robią czy tylko kpią?Miałem kupić bo lubię takie klimaty ale nie po tym co teraz przeczytałem.No chyba że będzie kosztować 20 zeta.W tej sytuacji była by to uczciwa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech ,a ostatnio wydany MW2 oferował 5-6h ,a większość z was pewnie go kupiła... W dzisiejszych czasach każda gra jest krótka więc nie marudźcie ! Po za tym nie ilość ,a jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziec szczerze to 100 zł na 10-godziną rozgrywke za drogo nawet jakby cudownie było
Ale i tak gierke kupie moze jak cena spadnie ale w 2010 roku napewno zagram poczekam na wrazenia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dema nie będzie, bo musiałoby być bardzo króciutkie jeśli cała gra to 10h grania. Jednak co to spolszczenia to nie mam nic przeciwko, jeśli będzie tylko dobrze zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 19:27, Grey_Wolf napisał:

Ze świeczką szukać dłuższego FPSa.


S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - przy pierwszym podejściu w grze spędziłem około 40 godzin (dane z mego profilu na xfire). Metro utrzymane jest w podobnym klimacie, jednak liniowość skutecznie odstrasza mnie od tej gry. Szczególnie za tak wysoką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli tego nie zdradzać ze gra będzie trwać 10 h bo tym samym faktem stracą klientów , jak by stała za 50 zł to pewnie i ja bym kupił
Nie lubie krótkich tego typu gier usiąde w niedziele i po gierce i 100 zmarnowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować