Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Powrót do Ostagaru wydany w wersji na Xboksa 360

15 postów w tym temacie

Ciekawe jakim cudem na PC są w fazie testów, skoro dzisiaj rano, z problemami bo z problemami, pobrałem RtO :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się barziej kupić 2 razy po 2100 pkt bo wyjdzie wtedy 10 groszy taniej xD Ja nie toleruję DLC, moim zdaniem to jest wyciąganie kasy od ludzi, a DLC zawsze są nudne, krótkie i nie mają nic wspólnego z fabułą zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście całego DLC w wersji PC zajęło mi jakieś 30 minut ;/
Zwiedzamy tą samą miejscówkę tylko troszkę bardziej rozwalą i przykrytą śniegiem.
Zabijamy parę grup plagi + zbieramy fragmenty zbroi Króla i..to wszystko moim zdaniem szkoda na to kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 09:44, davis87 napisał:

mam wazne pytanie!!

CZY ten powrot do ostagaru na PC jak sciagne to bedzie po polsku?!?!

Na pc , tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To DLC to dno totalne, nie warte nawet 1$. Ta sama lokacja co w pierwszym akcie. Te same stwory do ubicia. Kilka, takich sobie, przedmiotów. Historia, to jakaś kpina - scenariusz pewno miał trzy zdania. A "długość" dodatku woła o pomstę do nieba - 30 minut!!!!!
Ciekaw jestem jakim cudem Bioware robiło ten dodatek tak długo? Hmmm. Chyba wiem - dali edytor do ręki jakiemuś dzieciakowi (pewno wnuk prezesa) by zrobił jakaś nędzną historyjkę dla zabawy... a naiwni gracze i tak to kupią.
Precz z DLC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować