Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Mass Effect 3

20 postów w tym temacie

Cóż, Mass Effect 2 jeszcze nie zdążył się dobrze zadomowić na sklepowych półkach, a już niektórzy grę przeszli i chcą więcej.(w tym ja). Jestem ciekaw jaki będzie Mass Effect 3, jak skończy się historia Sheparda i jak to będzie!?! :)


Link do tematu Mass Effect : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32568&u=5332
Link do tematu Mass Effect 2: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45494&u=1359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładać nowy temat, jak jeszcze nie ma żadnych informacji o ME3 poza tym, że wiadomo, iż wyjdzie, a wiadomo to już od 2007r. i jakoś nikt nie zakładał tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 17:51, Grinczar napisał:

Po co zakładać nowy temat, jak jeszcze nie ma żadnych informacji o ME3 poza tym, że wiadomo,
iż wyjdzie, a wiadomo to już od 2007r. i jakoś nikt nie zakładał tematu.


Cóż, nad nowym Medal of Honor jeszcze nie zakończono prac, a już jest w pre-orderze na gram.pl, nie widzę więc problemu z lekkim "uprzedzaniem" faktów. Szczególnie, że są oficjalne informacje o tym, że ME3 jest już w fazie planowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o Medal of Honor wiadomo już bardzo dużo. Z tego co pamiętam: wyjdzie na jesieni, 2 silniki (jeden z BC2, a drugi to UE3), kampania w Afganistanie (chyba na podstawie prawdziwych wydarzeń), rozgrywka upodobniona do MW. A o ME3 możesz cokolwiek wymienić? To, że jest w fazie planowania i że powstanie, to wiadomo, jak już pisałem od 2007r. Ale skoro chcecie to dyskutujcie sobie o niczym - ja już nie będę kontynuował spamu tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 19:32, Manix69 napisał:

Właśnie przeszedłem 2. Z niecierpliwością czekam na 3 część. Mam nadzieje, że nie zespują
tego. :(

A czemu mieliby zepsuć. Dwójki nie zepsuli więc i trójka będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2010 o 19:25, Bezi_113 napisał:

Nie mogliby tak zrobić następnej części TES ? ;|


Ale jesteś świadom tego że za The Elder Scrolls odpowiada całkowicie kto inny? I tego że Bethesda i BioWare nie mają ze sobą absolutnie nic wspólnego?

Dnia 31.01.2010 o 19:25, Bezi_113 napisał:

Mam nadzieje, że nie zespują
tego. :(


A czemu mieli by zepsuć? BioWare nie zrobiło dotąd ani jednej badziewnej gry, same świetne tytuły. Nie ma powodów do obaw o ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 20:01, Bezi_113 napisał:

A czy ja mówię, że Bio Ware robi TES ?


Tak, twoja wypowiedź tak brzmi.

Dnia 31.01.2010 o 20:01, Bezi_113 napisał:

Ogólnie mówię, że mogłaby powstać zamiast ME3 TES V ;]


Ogólnie TES V nie ma nic do tego tematu więc nie wiem po co tu w ogóle wtrącasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko pre-order pojawił się w momencie, gdy w sieci opublikowano teaser-trailer. I to taki, na którym było widać raptem część postaci.

Poza tym to jaka jest różnica, czy temat będzie założony teraz (i gracze będący świeżo po zabawie z ME2 będą mogli spekulować co do fabuły trójki) czy za rok? Gdyby nie założył go darth_16, to podejrzewam, że za parę dni/tygodni założyłby go ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zakończenie obłędne(a ostatni filmik mistrzowski). Jak dla mnie ME2 jest najlepszą grą wszech czasów więc lepszy może być tylko ME3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o sprawie nowych DLC do ME2? Ja na pewno NIE kupię, bo to zdzierstwo. Jakby chociaż wcześniejsze trzymały poziom. A tak to... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 16:24, darth_16 napisał:

Co sądzicie o sprawie nowych DLC do ME2? Ja na pewno NIE kupię, bo to zdzierstwo. Jakby
chociaż wcześniejsze trzymały poziom. A tak to... szkoda gadać.


Jakiś ty szybki do oceniania produktów których jeszcze nie stworzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja oceniłem TE produkty??? Oceniłem te, które już wyszły. Ogólnie instytucję DLC uważam za zdzieranie kasy(mistrzami tego są chłopaki z Acti), więc czemu mam o tym nie napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować