Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - pierwsze informacje z PC Games!

43 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

W kioskach pojawił się już lutowy numer niemieckiego magazynu PC Games. Co znajdziemy w środku? To co interesuje nas najbardziej - 10-stronicową zapowiedź gry Crysis 2, czyli masę szczegółów dotyczących najnowszego dziecka Crytek.

Przeczytaj cały tekst "Crysis 2 - pierwsze informacje z PC Games!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio że gra nie zaczyna się w miejscu którym kończymy pierwszego Crysisa. W każdym razie gra prezentuje się lepiej niż jedynka pod względem gamplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając tekst odnoszę wrażenie, że gra będzie przekombinowana - niespecjalnie mi się chce wierzyć, że po fabularnej papce jaką nam zaprezentowali w poprzednich Crysis''ach, są w stanie zrobić coś na tak mega wysokim poziomie. Poza tym liczyłem na kolejną jatkę w ładnej oprawie - chyba się przeliczę :P

Ale jak uda im się zrobić rzeczywiście dobrego i wciągającego sandboxa, to będę przyznam pod dużym wrażeniem. Taki Wolfenstein, który był właściwie połączeniem CoD'a z Crysis'em mnie paskudnie zawiódł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moża jak już ja zrobią to wyjdzie im na sandboxa w którym bedzie można wybrać misje, zaraz zaraz...to mi cos przypomina...no tak! FarCry 2....tyle, że w New York. Mam nadzieje ze im sie to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 00:02, Czaroxxx napisał:

Silnik ssie, gra ssie i nigdy nie będzie dobra! ( much better )


Argumenty ?
...
Tak myślałem.
Pograj, uzasadnij, a potem zacznij się pluć.
Głupota ludzka dobija.
A jeśli chodzi o mnie, to standardowo czekam na więcej info, może jakiś ciekawy towar z tego nowego Crysisa będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać! Bardzo dobrze że połączyli oba tryby w jeden, dzięki czemu będzie sporo łatwiej w multi. Poza tym nie wiem kto projektował wygląd tych nanoskafandrów, ale jest geniuszem (teraz wyglądają jeszcze bardziej kozacko) :D

P.S Wiem że piszę teraz jak jakiś podniecony 12-latek, ale to w końcu kontynuacja mojej ulubionej gry! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 01:19, Cadeus napisał:

a chyba użytkownik nie grał w crysisa 2 ;)

chodzi o bohatera z pierwszej czesci ktory sie nazywal: Prorok (ang. Prophet), a nie ze bedziemy jakims prorokiem, czego? :P

z incrysis:
"Prophet might be the protagonist of Crysis 2, at least, people in New York believe the player to be Prophet."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to na PC będzie wyglądać jak na konsolach tak ładnie jest ;> Hmmmm, ciekawe jak wytłumaczą co się działo podczas tych 3 lat..... jakiś dodatek czy cuś ? :P Ogólnie mam nadzieję iż dobrze im to wyjdzie, bo i Crysis mógł być hitem, epicka walka z obcymi, zrobić dobrą fabułę itp itd i byłaby jedna z najlepszych gier ostatnich 5 lat ale trzeba było coś spardolić.... mam nadzieję iż Crysis 2 nie powtórzy błedu poprzedniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie sie zapowiada . Jesli poprawia fabule tak jak to obiecuja to moze zainteresuje sie 2 czescia. A ciekawi mnie jeszcze czy w wersji konsolowej uda im sie przebic Uncharted 2 lub Killzona 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie też rozbawił fragment o bohaterze/proroku :P
ale gra zapowida się ciekawie...
choć przyznam że miałem nadzieję że dostanę w łapki jeszcze jednego Warheada, ale tym razem z historią Propheta właśnie,

Spoiler

tuż po tym jak został porwany przez obcych


no cóż, zobaczymy co to będzie...choć ja bym wolał wrócić do walk w prawdziwej dżungli, podobały mi się drzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis nie grzeszył fabułą ale to strzelanka, więc nie ma co być zbyt wymagającym. Ma być przede wszystkim fajna jatka . Jeśli tak będzie, kiepską fabułę można przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować