Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2007 o 05:23, A-cis napisał:

Ooo! 8 okrążenie. Spektakularne zderzenie Reanaulta (Coulthard) z Toyotą (Wurz).

Coulthard się na Renault przerzucił? ;) Jednak RBR i fabryczny team Renault to nie to samo.

Dnia 18.03.2007 o 05:23, A-cis napisał:

> Wszyscy liczyliśmy w tym sezonie na przetasowanie w czołówce i sensacyjne dołączenie do
niej
> zespołu BMW-Sauber, jednak widać, że jeszcze za wcześnie, a układ sił znacząco się nie
zmienił.

Zrobili ogromny postęp w stosunku do poprzedniego sezonu. Moim zdaniem ładnie dziś pojechali.

Dnia 18.03.2007 o 05:23, A-cis napisał:

Ale przynajmniej chyba BMW wyjdzie zdecydowanie na 4 miejsce, bo nie wygląda żeby Honda mogła
im zagrozić.
(O ile oczywiście BMW upora się z ta nieszczęsna skrzynią biegów)

Dziś BMW było sporo szybsze od Renault (szczególnie przy takiej dyspozycji Kovalainena). Widzę realną szansę na podium w klasyfikacji konstruktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 06:25, Grucha91 napisał:

Coulthard się na Renault przerzucił? ;) Jednak RBR i fabryczny team Renault to nie to samo.

Zgoda. Niemniej jednak realizator przedstawiał go jako Renaulta. Zobacz w powtórce.

Dnia 18.03.2007 o 06:25, Grucha91 napisał:

Dziś BMW było sporo szybsze od Renault (szczególnie przy takiej dyspozycji Kovalainena). Widzę realną szansę
na podium w klasyfikacji konstruktorów.

Byc może, być może ... :-)
Jednak Renault wygrywało przez ostatnie sezony. Po jednym wyścigu nie można z całą pewnością powiedzieć, że przestało się liczyć. Dlatego byłem ostrożny w swojej ocenie i dawałem pewne 4 miejsce.
A jak da Bóg, będzie wyżej :-)

====> Adidas66
Nie. Napisałem świadomie 4 miejsce. Uzasadnienie powyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy szmelc to nie wiem, ale na starcie dali już ciała... A szkoda nawet tych kilku punktów dla Kubicy. Szkoda, szkoda, liczymy na POPRAWĘ ze strony ekipy BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 07:04, A-cis napisał:

Nie. Napisałem świadomie 4 miejsce. Uzasadnienie powyżej :-)


Masz rację 4 miejsce, po prostu zapomniałem, że jest jeszcze Renault, za mało snu.

=====> Grucha91
Racje zrobili znaczący postęp i są 4 siłą w F1, ale większość kibiców w Polsce miała nadzieję, że będą w stanie walczyć jak równy z równym z "wielką trójką", a tak nie jest, jedynie Renault jest w ich zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 08:50, BzyQacz napisał:

Czy szmelc to nie wiem, ale na starcie dali już ciała... A szkoda nawet tych kilku punktów
dla Kubicy. Szkoda, szkoda, liczymy na POPRAWĘ ze strony ekipy BMW.


Może troche przesadziłem z tym szmelcem (ale niewiele ;-)). A piszą nawet, że to przez samego Kubicę, bo nie potrafi jeździć i uszkodził skrzynię (:-O). Bo Heidfeld niby dojechał, a on nie. Ale dla mnie to głupota, bo przecież nie ma dwóch identycznych bolidów, nawet w tym samym teamie.
Ja tam uważam, ze to nie jego wina, ale zobaczymy jak będzie w następnym wyścigu.
Jak się będzie powtarzało, to radzę Kubicy odejść z tego niemieckiego pseudo-teamu f1 i poszukać szans poza szwabskimi markami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 08:59, Adidas66 napisał:

=====> Grucha91
Racje zrobili znaczący postęp i są 4 siłą w F1, ale większość kibiców w Polsce miała nadzieję,
że będą w stanie walczyć jak równy z równym z "wielką trójką", a tak nie jest, jedynie Renault
jest w ich zasięgu.

No zgadzam się. Jeśli Renault dalej będzie prezentować taką formę to spokojnie są do ojechania. Mclaren i Ferrari to już kosmos... rozegrają tytuł między sobą. Zobaczymy jeszcze jak będzie z awaryjnością i jednych i drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 09:18, Grucha91 napisał:

No zgadzam się. Jeśli Renault dalej będzie prezentować taką formę to spokojnie są do ojechania.
Mclaren i Ferrari to już kosmos... rozegrają tytuł między sobą. Zobaczymy jeszcze jak będzie
z awaryjnością i jednych i drugich.


Moim zdaniem problem Renault nie tkwi w samochodzie, tylko w kierowcach, którzy są po prostu najsłabsi z pośród tych, którzy jeżdżą dla zespołów z tej czwórki. Vilneuve jest liderem swojego zespołu, ale nie jest to kierowca błyskotliwy, on ostatnio zawsze był w cieniu Alonso i chyba ta rola mu odpowiadała, teraz może sobie nie poradzić, a Kovalainen może być świetnym kierowcą ale w przyszłym sezonie, w tym może być go stać tylko na pijedyncze dobre występy, tak jak Kubicę w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 09:48, Adidas66 napisał:

Vilneuve jest liderem swojego zespołu, ale nie jest to kierowca błyskotliwy, on ostatnio zawsze był w cieniu
Alonso i chyba ta rola mu odpowiadała, teraz może sobie nie poradzić,

Czy nie chodzi Ci oby o Fisichelę? Vilneuve już w F1 nie jeździ ;) Raczej pomyłeczka. A co do Fisicheli to rzeczywiście lepiej mu idzie jako temu nr. 2, niż jako liderowi.

Dnia 18.03.2007 o 09:48, Adidas66 napisał:

a Kovalainen może być świetnym kierowcą ale w przyszłym sezonie, w tym może być go stać tylko na pijedyncze > dobre występy, tak jak Kubicę w zeszłym roku.

No prawda, że jest jeszcze młody. A i porównanie do Roberta słuszne. Po prostu jeszcze nie obyty i Renault może w tym roku przez właśnie kierowców, a nie przez bolidy spisywać się słabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chcą zobaczyć wyścig nie znając wyników Spolier

Szkoda że skrzynia biegów w bolidzie Kubicy zawiodła. W innym wypadku zdobyłby juz pewnie jakieś punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:03, mattex napisał:

Jak myślicie czy Kubica bedzie zajmował miejsca na podium formuły 1?


Ciągle zadajesz pytania :)

Ale Kubica miał pecha , zajmował 4 pozycje (!) i bolid się zepsół!.Dlaczego akurat BMW ma takie usterki?! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:55, SHARP1990 napisał:

Na Polsacie o 4:00 :-)


Właśnie polsat wykręcił mnie niesamowicie, myślałem sobie że będe oglądał na TV4 a tu klops i to wielki ale mam nerwa wrrrrrr. Retransmisja to już nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie czasami sie zdażają jakieś usterki ale mam nadzieje że w nastepnym wyścigu Kubica zajmie miejsce na podium bo przecież go na to stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:11, mattex napisał:

No wlaśnie czasami sie zdażają jakieś usterki ale mam nadzieje że w nastepnym wyścigu Kubica
zajmie miejsce na podium bo przecież go na to stać:)


Jasne że go stać tylko bolid sie psuje.Widziałem taką statystykę i był na niej wykres jakie bolidy sie najbardziej psują (jakiej firmy) i na pierwszym miejscu było BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak was czytam to już widzę że zaraz poleci jakaś teoria spiskowa... "pracownicy Toyoty zakradli się do garażu BMW aby uszkodzić skrzynię biegów w bolidzie Kubicy"... BMW najbardziej usterkowe, hmm - w tamtym sezonie Super Aguri, RBR i Toro Rosso mieli chyba więcej usterek. Nie zwalajcie od razu winy na wszystkich. Raz się zdarzyła awaria, jak to w sporcie. W następnych wyścigach będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem budzik i wstałem o 3:30. Obejrzałem cały wyścig. O postawie Roberta Kubicy mogę powiedzieć tylko tyle, że chłopak zasłużył na te kilka punktów, o które walczył w dzisiejszym wyścigu. Gdyby nie awaria skrzyni biegów, myślę, że Polak utrzymałby do końca tą 4 lokatę. Natomiast Lewis Hamilton pokazał, że ma zamiar walczyć o wyższe cele niż podium. 3 miejsce w debiucie mówi samo za siebie. McLaren jeździ naprawdę szybko i to on będzie walczyć z Ferrari w klasyfikacji konstruktorów. Mam nadzieję, że i BMW nie odpuści. Zachwycony jestem także postawą Felipe Massy. Tym czego dziś dokonał, udowodnił, że jest w czołówce światowej - awansowanie z 22 miejsca na 6, jest wyczynem godnym pochwały. Niesmaczne było chamskie najechanie Davida Coultharda, na Alexandra Wurza. Wiadomo, walka na torze, ale moim zdaniem była to mała przesada. Gdy zawodnik austryjacki pokonywał zakręt, Szkot perfidnie chciał go minąć, chodź widział, że nie ma miejsca na ten manewr. Mało brakowało, a Alex dostałby oponą w głowę. GP Australii było bardzo pechowe, chodź ciekawe, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 10:15, Domon napisał:

Jasne że go stać tylko bolid sie psuje.Widziałem taką statystykę i był na niej wykres jakie
bolidy sie najbardziej psują (jakiej firmy) i na pierwszym miejscu było BMW.


No i to jest ich jedyny problem ekipy BMW bo kierowce maja dobrego tylko teraz muszą popracować nad bolidem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:24, mattex napisał:


> Jasne że go stać tylko bolid sie psuje.Widziałem taką statystykę i był na niej wykres
jakie
> bolidy sie najbardziej psują (jakiej firmy) i na pierwszym miejscu było BMW.

No i to jest ich jedyny problem ekipy BMW bo kierowce maja dobrego tylko teraz muszą popracować
nad bolidem



Zgadzam się.
(zobacz na gramsajt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rówież przyzanć że bardzo dobrze spisał się kolega z drużyny Roberta , który zajął 3 miejsce (kwalifikacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować