Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Nie ma po co typować, bo jak Robertowi nie wyjdzie w wyścigu, to z żalu i smutku sami dobrowolnie pójdziecie na szubienicę... Powiadam wam - spokojnie! Jak będzie tak będzie i nie ma się co napalać... Świetne miejsce w kwalifikacjach - dobrze, w wyścigu - lepiej. Swoją drogą zwróciliście uwagę, że 5 miejsce zajął Anthony Davidson z teamu Super Aguri? Uzyskał on lepszy rezultat niż np: Felipe Massa i Fernando Alonso... W ogóle, z tego co widziałem na treningu, potencjalnie słabsze teamy spisywały się bardzo dobrze na miękkich mieszankach. Ciekawy jest także pierwszy zakręt - to tam bardzo wiele bolidów znalazło się poza torem... Aż strach pomyśleć, co będzie na starcie wyścigu. Być może jakiś zawodnik nie przejedzie nawet jednego okrążenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plan minimum dzisiejszych kwalifikacji czyli awans do 10-ki, jest wykonany. W drugiej seri Robert zajął 6 miejsce. Teraz tylko przynajmniej powtórzyć tą pozycję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:42, A-cis napisał:

Plan minimum dzisiejszych kwalifikacji czyli awans do 10-ki, jest wykonany. W drugiej seri
Robert zajął 6 miejsce. Teraz tylko przynajmniej powtórzyć tą pozycję :-)


Tak albo chociaż troszeczkę poprawić ;) ale nie jest źle. Dobrze sobie Nick radzi również. W ogóle widzę BMW Sauber w jakimś nowym świetle po treningach i dotychczasowej postawie w kwalifikacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robert pojechał nieźle, powiedziałbym na miarę swoich możliwości, może nawet nico lepiej, widac że Ferrafi i McLaren maja w tym sezonie najlepsze bolidy, sukcesem jest pozostawienie w tyle Fischicelli, ten kierowca cały czas mnie rozczarowuje, myślałem, że po odejściu Alonso z teamu Fishico pokaże co potrafi, a tu zonk. Nie wiem czy to wina bolidu, kierowcy, czy obu tych czynników. W każdym razie, jeśli Renault nie zrobi czegoś szybko to ich dni chwały prysną jak bańka mydlana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:15, boogie85 napisał:

Robert pojechał nieźle, powiedziałbym na miarę swoich możliwości, może nawet nico lepiej,

Wybieram opcję trzecią tym bardziej po tym co sie działo ostatnio ;D

>sukcesem jest pozostawienie w tyle

Dnia 14.04.2007 o 14:15, boogie85 napisał:

Fischicelli,

Też tak uważam bo myślałam ze więcej pokaże w tym sezonie

>ten kierowca cały czas mnie rozczarowuje,
Mnie też

Dnia 14.04.2007 o 14:15, boogie85 napisał:

W każdym razie, jeśli Renault nie zrobi czegoś szybko to ich dni chwały prysną jak bańka mydlana.

A może prysły już wtedy jak odszedł Alonso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:37, Adidas66 napisał:

Po kwalifikacjach nie jest źle, jeśli tym razem Kubicę ominą problemy techniczne to mam nadzieję
na dobre miejsce, może pierwsza piątka.


Masz racje nie jest źle. Myślę, że Robert powinien pojechać w okolicach 6 miejsca. Może troszke wyżej jak się poszczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:54, mattex napisał:

No jest dobrze Kubica z 3 lini koło Nick Heidfeld . Miał dobry czas teraz tylko czekac na jutrzejszy
dzień i zobaczymy jak sobie poradzi :)


No tym bardziej, że przed BMW znaleźli się właściwie najlepsi w tym momencie kierowcy ;) a reszta pokonana! Renówki! Gdzie są Renówki!? Uważam, że Roberta stać na wyprzedzenie Heidfelda bycie na 5 miejscu. Jeszcze jak powiedzmy Massa zacznie popełniać takie błędy jak ostatnio to też sie go może uda wyprzedzić... no ale koniec gdybania :D będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 14:59, Madia napisał:

No tym bardziej, że przed BMW znaleźli się właściwie najlepsi w tym momencie kierowcy ;) a
reszta pokonana! Renówki! Gdzie są Renówki!? Uważam, że Roberta stać na wyprzedzenie Heidfelda
bycie na 5 miejscu. Jeszcze jak powiedzmy Massa zacznie popełniać takie błędy jak ostatnio
to też sie go może uda wyprzedzić... no ale koniec gdybania :D będzie dobrze


No wszystko właśnie wskazuje na to że jak Kubica bedzie jachał dobrze to nie spadnie poniżej 6 miejsca a 6 miejsce to już duży postęp szczególnie po tych ostatnich dwóch rajdach . Coś mam przeczucie ze bedzie dobrze no tak jak obstawialiśmy wczesniej 4-6 miejsce gdzies koło tego mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:03, mattex napisał:

No wszystko właśnie wskazuje na to że jak Kubica bedzie jachał dobrze to nie spadnie poniżej
6 miejsca a 6 miejsce to już duży postęp szczególnie po tych ostatnich dwóch rajdach . Coś
mam przeczucie ze bedzie dobrze no tak jak obstawialiśmy wczesniej 4-6 miejsce gdzies koło
tego mam nadzieje :)


No tak z jednym sie moge zgodzić. Jak będzie 6 to będzie wielki postęp. Może to faktycznie troche wychodziło przez bolid. Mam nadzieję, że tym rezerwowym uda sie zająć chociażby to 6 miejsce chociaż przyznaję, że po cichu licze na pierwszą czwórke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja kwalifikacji ;) :

1. F. Massa (Ferrari) - 1:32.652
2. L. Hamilton (McLaren-Mercedes) - 1:32.935
3. K. Raikkonen (Ferrari) - 1:33.131
4. F. Alonso (McLaren-Mercedes) - 1:33.192
5. N. Heidfeld (BMW Sauber) - 1:33.404
6. R. Kubica (BMW Sauber) - 1:33.710
7. G. Fisichella (Renault) - 1:34.056
8. M. Webber (Red Bull) - 1:34.106
9. J. Trulli (Toyota) - 1:34.154
10. N. Rosberg (Williams) - 1:34.399

Pełne wyniki tu: http://www.f1ultra.pl/encyklopediaf1/resultsqual.php?raceid=771

Kurde, nie obejrzałem kwalifikacji (szkoła), ale myślę, że Kubica zajął w miarę dobre miejsce. I to się liczy. Teraz pozostaje czekać na wyścig (Jutro o 13:30, studio o 13:00 na POLSACIE). Zaskoczyło mnie natomiast drugie z rzędu pole position Massy :P Ciekawe czy znowu je zmarnuje... Hamilton też się popisał: 2 pozycja przed takimi sławami jak Raikkonen i Alonso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy oglądałem formułę 1. Nie mogę się już doczekać jak będzie jutro. Z treningów wynika, że Kubica powinien jechać rezerwowym bolidem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:41, Rzezim napisał:

Kalendarz GP F1

Rzezim, mam propozycję. Może byś te 3 pierwsze miejsca w każdym GP umieścił w tym samym wierszu np. tak:

Dnia 08.04.2007 o 19:41, Rzezim napisał:

GP Australii - 18.03 (1. Kimi Räikkönen - Ferrari; 2. Fernando Alonso - McLaren; 3. Lewis Hamilton - McLaren; Kubica nie ukończył)

Bo w przeciwnym wypadku post się rozbuduje na 2 ekrany :-)
Poza tym wtedy nazwy i daty wyścigów będą po kolei pod sobą i będzie to czytelniejsze.
Jeśli nie, to przynajmniej zrób poszczególne wyścigi pogrubioną czcionką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Grand Prix Bahrajnu. Miejmy nadzieję że Robertowi niezepsuje się bolid i na mecie będzie w pierwszej 3.
13:30! Polsat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:56, pretorianie napisał:

W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy oglądałem formułę 1.

Cieszę się, że Cię to zaciekawiło :D
>Nie mogę się już doczekać jak będzie

Dnia 14.04.2007 o 19:56, pretorianie napisał:

jutro.

Ja też :D

Dnia 14.04.2007 o 19:56, pretorianie napisał:

Z treningów wynika, że Kubica powinien jechać rezerwowym bolidem/

Tak pojedzie rezerwowym. Skoro ten bolid spisuje się jak narazie bez zarzutów to po co go wymieniać? ;) miłego oglądania Wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ciekawi mnie Hamilton. Nagle zaczął jeździć nadspodziewanie dobrze ;) Może nie taki "bum" jak Kubica, bo jakiś staż już miał, ale jak tak dalej pójdzie...

Stawiam, ze stanie na podium Hamilton... albo 1. albo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować