Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 12:43, speedraid napisał:

Filmik przedstawiający wypadek Hamiltona dla tych, którzy nie oglądali kwalifikacji http://pl.youtube.com/watch?v=ky4O2SorpXk
. Pokazuje, co działo się z oponą w przybliżeniu;)


Jakość nie najlepsza, aczkolwiek na youtube bardzo dobra. Dobra ja lece sie przygotować do najciekawszego momentu F1, do startu :)

Ps. przypominam o moim typie - Kubica 5 w kwalifikacjach i wyścigu, ciekaw jestem, czy sie sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 14:12, Michał Raven napisał:

Ja próbuję wstać ze śmiechu. Czegoś takiego dawno nie widziałem.. xD


Ja padłem po prostu fakt pierwszy raz chyba na F1 popłakałem się ze śmiechu.. szkoda że przerwali bo fajnie jeździli :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny start Kubicy. Tylko co z tego, skoro Heidfeld jest u siebie i próbuje się pokazać? Tylko szkoda, że wypchnął Roberta.
Nie mogłem wytrzymać, gdy 5 bolidów z rzędu wypadło na tym samym zakręcie:D Na miejscu Buttona wysiadłbym z bolidu i machał kolejnym ofiarom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 14:20, Maker3 napisał:

Co oznacza czerwona flaga?

Pojadą od początku czy może zaczną już od 56 okrążenia?

Wyścig przerwany, czyli będą jechać od kółka na którym pojawiła się czerwona flaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzieje ;-). Restart za kilka min , a za kilka następnych znowu deszcz :-P ... zobaczymy jak będzie.
W każdym bądź razie wkurzył mnie lekko Heidfeld już na początku (czy jak tam się to nazwisko pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się z tego śmieję. ;-D Po prostu nie widziałem takiego czegoś od bardzo dawna! Ten wyścig przejdzie do historii. :-)

A co do Heidelfda... Chciał pokazać, jakim jest dobrym kierowcą? Duży błąd, duży :/

O godzinie 14:35 kierowcy wystartują po raz drugi, ale o 14:37 ma znowu padać. :-D

Będzie fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 15:35, Linux M napisał:

I transmisja z wyścigu poszła się... czesać. ;)

U Was też nie odbiera w tym momencie Polsat?

Coś Polsat ma problemy. U mnie nie ma Polsatu, Polsatu Sport. Polsatu Sport Extra i Tv4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo emocji, fajny wyścig :)
Jedynie Heidfeld - killer - popsuł start i "zawalił" Schumacherowi".
Mam nadzieję, że spadnie znowu deszcz, będzie znowu fajnie, duże widowisko, i niech w końcu wznowią transmisję w Polsacie, bo ta w internecie jest słabej jakości i po chińsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować