Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 20:23, mała16 napisał:

Co do składów Red Bulla i Ferrari to myslę, że są to dobre decyzje o nierobieniu żadnych zmian.

W BMW też,bo po co zmieniać skład,który się tak dobrze spisał w tym sezonie. Honda myślę,że też dobrze zrobiła,bo Button i Barrichello to dobrzy kierowcy tylko bolid w tym roku był do bani,ale w przyszłym sezonie mogą być wysoko. A co do STR to zobaczymy podziękowali Liuzziemu,a w jego miejsce Sebastian Bourdais czyli mają dwóch niedoświadczonych kierowców.

Dnia 22.10.2007 o 20:23, mała16 napisał:

>skład McLarena też widnieje jako zatwierdzony,ale wydaje mi
> się,że w tym przypadku może się to zmienić.
Mnie sie wydaje że ZOSTANIE zmieniony...

Alonso tam chyba nie wysiedzi ;)

Sebo7 => Bolid Hamiltona miał tylko chwilową awarię elektroniki,ale poza tym rzeczywiście fruwał i Anglik połykał kolejnych rywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:31, Sebo7 napisał:

pizmak666
>a ja bym wolał żeby Hamilton poszedł w cholere. dlaczemu Alonso ma znikać, jeśli wina stoi
po stronie >Hamiltona i
>całego jego zaplecza?
jakby Alonso został to by go źle traktowali w Mercedesie ja myślę, że dobrze robi bo dlaczego
ma być "popychany" i trzymany na 2 miejscu za Lewisem


rozpatrując wszystkie za i przeciw Alonsa w Mercedesie, to więcej jest przeciw. ale istniała by możliwość może i niezła dla Niego, gdyby to Hamilton odszedł (co jest niemożliwe :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, szczerze mówiąc, gdy usłyszałem informację o całej tej "aferze" z temperaturą paliwa, to dostałem nagłego ataku śmiechu.
Niektórzy to się muszą do czegoś przyczepić, no po prostu muszą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:39, Linux M napisał:

Heh, szczerze mówiąc, gdy usłyszałem informację o całej tej "aferze" z temperaturą paliwa,
to dostałem nagłego ataku śmiechu.
Niektórzy to się muszą do czegoś przyczepić, no po prostu muszą. :D

Wiesz... śmiech śmiechem, ale czytaj to
http://www.formula1.pl/F1_news-2876-FIA_potwierdza_wyniki_badan_probek_paliwa.html

@@@pizmak666
Nawet jak Lewis odejdzie to niesmak pozostanie i wątpię, żeby Alonso chciał współpracować z McLarenem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:45, mała16 napisał:

@@@pizmak666
Nawet jak Lewis odejdzie to niesmak pozostanie i wątpię, żeby Alonso chciał współpracować z
McLarenem...


no tal, ja nie widzę żadnych szans żeby Alonso został, ale tak sobie hipotetyzuje... :P (istnieje takie słowo w ogóle?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:45, mała16 napisał:

> Heh, szczerze mówiąc, gdy usłyszałem informację o całej tej "aferze" z temperaturą paliwa,

> to dostałem nagłego ataku śmiechu.
> Niektórzy to się muszą do czegoś przyczepić, no po prostu muszą. :D
Wiesz... śmiech śmiechem, ale czytaj to
http://www.formula1.pl/F1_news-2876-FIA_potwierdza_wyniki_badan_probek_paliwa.html

Hmm ale ja widzę,że tu chodzi o paliwo w bolidach BMW i Williamsa,więc Hamiltonowi to (za przeproszeniem)g***o da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G***o powiadasz? Które miejsca zajęli Heidfeld, Rosberg i Kubica? Tak, 4,5,6. A Hamilton? Tak, 7. Zdyskwalifikują trójkę przed Hamiltonem, Anglik awansuje o 3 pozycje i ma mistrza. Na przyszłość sprawdź takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:52, paweldomar1 napisał:

G***o powiadasz? Które miejsca zajęli Heidfeld, Rosberg i Kubica? Tak, 4,5,6. A Hamilton? Tak,
7. Zdyskwalifikują trójkę przed Hamiltonem, Anglik awansuje o 3 pozycje i ma mistrza. Na przyszłość
sprawdź takie rzeczy.


Nawet gdyby tak się stało, to afera zrobiona przez resztę środowiska F1 będzie największą w historii - doprowadzi albo do rozpadu struktury władz F1 albo coś innego bardziej dotkliwego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:52, paweldomar1 napisał:

G***o powiadasz? Które miejsca zajęli Heidfeld, Rosberg i Kubica? Tak, 4,5,6. A Hamilton? Tak,
7. Zdyskwalifikują trójkę przed Hamiltonem, Anglik awansuje o 3 pozycje i ma mistrza. Na przyszłość
sprawdź takie rzeczy.

No tak,ale tu chodzi głównie o to ile sekund zyskała cała trójka (plus Nakajima), jeżeli okaże się,że te parę sekund i tak,by nic zmieniło to wtedy do dyskwalifikacji nie dojdzie i wtedy to g***o Hamiltonowi da (nie precyzyjnie się wyraziłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:50, mati285 napisał:

Hmm ale ja widzę,że tu chodzi o paliwo w bolidach BMW i Williamsa,więc Hamiltonowi to (za przeproszeniem)g***o
da.

Nie powiedziałabym, że nie da...

"McLaren jest zainteresowany tą sprawą, gdyż w przypadku nałożenia kary na trzech kierowców, Lewis Hamilton mógłby zostać sklasyfikowany wyżej w wyścigu o Grand Prix Brazylii, co oznaczałoby iż to on wygra tytuł. "
http://www.formula1.pl/F1_news-2883-McLaren_sklada_apelacje_w_sprawie_BMW_i_Williamsa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniłem o co mi chodziło już w poprzednim poście. Teraz dodam tylko,że to bez sensu. Hamilton przez cały sezon jechał "kradzionym" bolidem,a teraz mają zdyskwalifikować czterech kierowców za zbyt wysoką temperaturę paliwa. Parodia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz wszystko jasne:) Dla mnie cała ta sytuacja i odwoływanie się McLarena do FIA to parodia... Jak Hamilton zdobędzie tak tytuł, skończę z oglądaniem wyścigów F1, bo wtedy ten sport straci swój urok. Jedynie Alonso zachowuje się stosownie - Nie odwołuje się, wie, że Kimi zasłużył na tytuł i skończył już sezon, a nie taki Dennis i Hamilton... żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:06, mati285 napisał:

Wyjaśniłem o co mi chodziło już w poprzednim poście. Teraz dodam tylko,że to bez sensu. Hamilton
przez cały sezon jechał "kradzionym" bolidem,a teraz mają zdyskwalifikować czterech kierowców
za zbyt wysoką temperaturę paliwa. Parodia :/

Jasne, widze, spóźniłam sie po prostu o minutkę ;)
A co do "kradzionego" bolidu to mnie wkurzyło jeszcze jedno: Alonso i Pedro De La Rosa współpracowali. Oddawali do wglądu maile, smsy. Nic nie ukrywali. A Hamilton sie wypierał, że on nie, że on nic nie wie. Przecież gdyby nie Alonso to prawdopodobnie nic by nie wyszło (po jego wypowiedzi było drugie posiedzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:26, jakubcjusz napisał:

Kurcze! Jakim cudem za niską temperaturę w zbiornikach mieli akurat Ci 3 kierowcy, którzy skończyli
przed Hamiltonem?


zapewne jakiś cudem :P ale może to nie mistyfikacja, a fakty... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to wszystko dla mnie dziwne, jak oni to sprawdzali i na każdym pitstopie mierzą paliwo ? Szkoda czasu trochę, chyba, że automatycznie przy tankowanie ten wąż z paliwem meirzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Mam nadzieję,że nie będzie sprawy dotyczącej tego paliwa. FIA odrawiła McLarena z kwitkiem i niech tak samo zrobi z ich apelacją. A jeżeli już kogoś mają ukarać,to niech ukarają teamy,a nie kierowców. Skoro nie ukarali kierowców McLarena za aferę szpiegowską,bo poszli na współpracę. Tak jak mówisz na współpracę poszli jedynie Alonso i De La Rosa,a nie Hamilton.

paweldomar1=> Bo Alonso umie przegrywać,a Hamilton chyba jeszcze do tego nie dorósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:28, pizmak666 napisał:

zapewne jakiś cudem :P ale może to nie mistyfikacja, a fakty... zobaczymy


Ja tu już mówiłem wcześniej, że ta sprawa podejrzanie śmierdzi. I to bardzo. Przez cały sezon nikt nie miał zbyt zimnego paliwa, ba ja np. dopiero wczoraj się o tym przepisie dowiedziałem. A tymczasem nagle ni z tego ni z owego, dwa zespoły nie mające absolutnie nic do stracenia ani do zyskania ochładzają benzynę poniżej przepisowych 10 stopni mniej niż otoczenie, po to by zyskać może z 1/10 sekundy podczas tankowania. Paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:33, Klimos napisał:

> zapewne jakiś cudem :P ale może to nie mistyfikacja, a fakty... zobaczymy

Ja tu już mówiłem wcześniej, że ta sprawa podejrzanie śmierdzi. I to bardzo. Przez cały sezon
nikt nie miał zbyt zimnego paliwa, ba ja np. dopiero wczoraj się o tym przepisie dowiedziałem.
A tymczasem nagle ni z tego ni z owego, dwa zespoły nie mające absolutnie nic do stracenia
ani do zyskania ochładzają benzynę poniżej przepisowych 10 stopni mniej niż otoczenie, po to
by zyskać może z 1/10 sekundy podczas tankowania. Paranoja!


Ciekawe, czy sprawdzali temperaturę paliwa w Ferrari, Spykerze lub RedBul-u. Jak zwykle FIA chce wysunąć Hamiltona do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować