Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Alonso widać ze nie potrafi sie pogodzić z porażką , ja szanuje tych co umią powiedzieć ze rywal był lepszy a nie tak jak tu pretensje do Pietrowa , pewnie by chciał zeby go przepuścił.

Ja tez czekam na nowy sezon i miejmy nadzieje ze Kubica zaprezentuje sie o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a co się dziwicie? W jednym nie udanym wyścigu spowodowanym przez rządy Domenicaliego jego cały wysiłek i prestiż jaki mógł sobie zapewnić legł w gruzach przez jednego cienkiego kierowcę. Też pierwsze co bym zrobił to bym mu pomachał. Tam są takie emocje i taka kasa, że to jest normalny gest. Zwykły człowiek nie wytrzymałby tam jednego dnia, a tutaj cała presja wywarta przez dziennikarzy i kibiców była dużo większa niż zwykle. Jeszcze na 100% w psychice miał zakodowany ten tytuł, był pewien, że jeśli dobrze pójdzie to może zostać znów uwielbianą osobą w Hiszpanii i we Włoszech. Przecież nawet król Hiszpanii przyjechał na ten wyścig. Ja się mu nie dziwię. Nie jest łatwo pogodzić się z jakąkolwiek porażką, a szczególnie taką. To nie Hamilton, który właściwie nie miał już szans, a i tak parę wyścigów temu rzucał kierownicą przez Webbera, więc też liczył, że się mu uda.

A tym czasem przeglądam sobie dosyć ciekawą wojnę między Włochami, a Hiszpanami :). Jedni uważają, że należy wywalić Alonso, a drudzy, że szefostwo Ferrari. Z kolei 3 grupa chce, aby wywalić Petrova z F1, czwarta chwali Massę, a piąta uważa, że wszystko było OK i to Alonso jest prawdziwym mistrzem świata, a w przyszłym sezonie to udowodni. Jest też 6, ale to szczególny margines, który uważa, że Vettelowi się należało. Za to większość mimo wszystko gratuluje mu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 19:50, karolekx23x napisał:

Chociaż Pietrow będzie kierowca który zatrzymał Alonso , zabrał mu MŚ. Słynny chłopak
już jest.


Tak :) zapisze się w historii nawet, jeśli nie będzie jeździł w przyszłym roku.

Swoją drogą spodziewałem się przejrzenia na oczy Montezemolo, a on tak po prostu powiedział "Domenicali has done a great job, keeping the team united at all times, even in the toughest moments." Mam nadzieje, że to tylko tak, żeby poprawić humor wszystkim, a później i tak go wyrzuci.

O o wilku mowa: " I want to congratulate Red Bull and its drivers: over the course of the season they have had a little something extra than us and they deserve to be where they are today."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 18:59, Zand79 napisał:

A teraz przed nami 5 miesięcy posuchy i co my teraz biedni zrobimy tyle czasu bez ... ZIENTARSKIEGO ;D

Ja mam cichą nadzieję, że go wreszcie wyślą na jakąś emeryturę, względnie dadzą mu etat parkingowego aby w dalszym ciągu miał kontakt z samochodami, ale moje nadzieje coś się ostatnio nie spełniają, vide dzisiejszy wyścig.
Miałem nadzieję, że Robert wyprzedzi Rosberga w klasyfikacji, i co? Miałem drugą nadzieję, że Vettel nie wygra... i tak samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sezon mamy z głowy:) Teraz parę miesięcy czytania między wierszami i prorokowania co nas czeka. Rok temu udało mi się wyprorokować prawie idealnie i pluje sobie w brodę, że tego nie obstawiłem... byłbym dzisiaj trochę bogatszy. A tak, zostaje satysfakcja i radość z wygranej Vettela i pierwszego miejsca Red Bull Racing wśród konstruktorów:)
Piertov przeszedł dzisiaj samego siebie i wiele osób się zastanawia, czy przypadkiem Renault nie wsadziło do swojego bolidu Stiga w jego kasku hihihihihihihihi Palec Alonso zupełnie nie na miejscu, ale reakcja na ten palec Pietrowa/Stiga zajebista:) Ferdek se pomyślał że jak mu pokaże palec to sie go Vitia przestraszy, a ten zamiast tego o mało mu w bolid nie wjechał!!! Może za dużo bolidów rozbija, ale charakterek ma i sobie nie da w ruską kaszę dmuchać hehehehe A w przyszły sezonie na pewno bedzie w F1, bo 15 mln piechota nie chodzi i takie czasy nadeszły, że nawet Frank Williams zatrudnia paydrivera..... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 00:39, AdamSloma napisał:

Nawet Frank Williams zatrudnia paydrivera.....


Bah, weźmy jednak pod uwagę, że ten cały Maldonado to jakby nie było mistrz GP2. Co prawda dalej nie łapię, czemu to Hulk musiał odejść, ale tym razem jednak można mieć nadzieję, że ten facet niesie ze sobą coś więcej niż tylko 15 milionów i odrobinę entuzjazmu pokroju Chandhoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 00:39, AdamSloma napisał:

Palec Alonso zupełnie nie na miejscu,

Nie wiem czy to był palec czy pięść, ale Rosjanie puścili na You Tube tą scenę (13 sekundowy filmik) pt. Alonso pozdrawia Pietrowa (Alonso pozdrawliajet Pietrowa) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 17:46, JackXPPL napisał:

Czepiacie się. Myślę, że każdy z was zareagowałby podobnie gdyby był na miejscu Alonso.

Ja bym tak nie zareagował. Pietrow nic nieprzepisowego ani złośliwego nie zrobił. Wydaje mi się, że nawet niektórzy kierowcy, tacy jak: Kubica, Button, Massa i kilku innych, tak by nie zareagowali.
Alonso ma po prostu przerośnięte ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:14, A-cis napisał:

mi się, że nawet niektórzy kierowcy, tacy jak: Kubica, Button, Massa i kilku innych,
tak by nie zareagowali.
Alonso ma po prostu przerośnięte ego.


Ale już Vettel, Hamilton, Schumacher, Raikkonen, Montoya, czy wielu innych by tak zrobiło i zrobiło :). Co prawda nie wszyscy w takiej sytuacji, ale jednak. To dosyć popularny gest w F1.

Wszyscy wiemy, że Wy byście tak nie zrobili, ale na drogach jak jakiś idiota wyjedzie tacy wyrozumiali nie jesteście :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa. Ja jestem w trakcie czytania "Encyklopedii Formuły 1" Marka Hughes''a. Książka dość przyzwoicie napisana - historia F1 praktycznie od pierwszego dnia, po sezon 2007, do tego opis poszczególnych konstruktorów, torów oraz kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 22:13, MasterOfBlaster napisał:

No właśnie próbowałem włączyć Review z 1970 i niestety nie działa. Narazie tylko z 2008
udało mi się odpalić.

A mnie jak na razie nic. Włącza się kółko ładowania i kręci się bez końca :-(
Może mam za słaby komputer. Albo kartę graficzną. Sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nie włącza. Mi nie działa nic. Nawet 2008. Szkoda, bo chciałbym zobaczyć co działo się przed 2004 rokiem. Pamiętam, że trochę tych wyścigów oglądałem, ale już kompletnie ich nie pamiętam. Nawet sezon 2004 tak przez mgłę pamiętam. Natomiast już sezon 2005 pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie denerwuje ten Hamilton oskarża Kubice ze przez niego nie zdobył MS i ze kierowcy renault pomogli Vettelowi zdobyć MS:
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Furia-Hamiltona-Oskarza-Kubice,wid,12855620,wiadomosc.html

Nie potrafią się pogodzić i Hamilton i Alonso z porażką. Tak w ogóle to MŚ należało się najbardziej Vettelowi a potem Alonso. Hamiltonowi to w ogóle nie należało sie nawet 4 miejsce , co On wyprawiał w sezonie , przez sędziów był faworyzowany , taka mała ulga u sędziów i chociaż zobaczył ze sędziowie i nikt mu nie pomorze nie uczciwie zdobyć MŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować