Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Ciekawe, że nikt nie komentuje "powrotu" Roberta Kubicy do F1 (konkretnie do Mercedesa).
Co to jest? Niewiara w jego prawdziwy powrót? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 16:14, A-cis napisał:

Ciekawe, że nikt nie komentuje "powrotu" Roberta Kubicy do F1 (konkretnie do Mercedesa).
Co to jest? Niewiara w jego prawdziwy powrót? :-D


Wierzyć wierzę, ale jeszcze poczekam aż przesiądzie się do normalnego bolidu z symulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli nie mówią o tym głośno i nie ma potwierdzeń to nie ma co tak się cieszyć. Na razie to Sebastian Loeb mówił, że Kubica jest lepszy w rajdach niż Raikkonen jak był w nich. Dodatkowo powiedział wyraźnie, że będzie chciał mu pomóc jeżeli będzie miał jakieś pytania, widzi go w tym głównym WRC. Testy w Mercedesie zapewnił sobie tym, że na testach DTM poszło mu naprawdę dobrze i dlatego też Wolff ma go cały czas na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 08:50, Hi_my_name_is napisał:

Wierzyć wierzę, ale jeszcze poczekam aż przesiądzie się do normalnego bolidu z symulatora.

Myślę, że jest szansa, aby przy okazji budowania nowego bolidu na przyszły rok, zrobić bolid, w którym Robert będzie miał wystarczającą ilość miejsca dla siebie. A wtedy będzie mógł wystartować w styczniowych testach.
Reszta okaże się po testach.
Tylko czy będą chcieli zrezygnować z Rosberga? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 18:49, A-cis napisał:

Tylko czy będą chcieli zrezygnować z Rosberga? ...


Myślę, że o to na razie nie ma się co martwić, najważniejsze żeby Robert dawał radę jeździć bolidem, a wtedy na pewno nie jeden team weźmie go pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale weekendu wyścigowego w otwartym Polsacie w tym tygodniu nie zobaczymy... Stwierdzam zgon, bo koncerty w Sopocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 10:47, Muradin_07 napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale weekendu wyścigowego w otwartym Polsacie w tym tygodniu
nie zobaczymy... Stwierdzam zgon, bo koncerty w Sopocie...

Zauważyłem, ale mnie tam bez różnicy, bo mam Polsat Sport Extra i sobie spokojnie oglądam. Wczoraj tylko miałem problem, bo z jednej strony trening, a z drugiej mecz :-)
Jednak to jest znak czasu. Prawdopodobnie oglądalność bez Kubicy bardzo im spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby coś tam wcześniej mówiono o tym, że powoli będą schodzić z Polsatu otwartego. Ale jak dobrze pamiętam to przy wyścigach w Kanadzie jak były koncerty to po prostu w pewnym momencie schodzono do Polsat Sport i tam można było sobie spokojnie oglądać. Z drugiej strony dzisiaj jeszcze KSW do obejrzenia będzie to w sumie kwalifikacje można jakoś sobie odpuścić, obejrzeć powtórkę i wyścig obejrzeć cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 12:06, A-cis napisał:

> Nie wiem czy zauważyliście, ale weekendu wyścigowego w otwartym Polsacie w tym tygodniu

> nie zobaczymy... Stwierdzam zgon, bo koncerty w Sopocie...
Zauważyłem, ale mnie tam bez różnicy, bo mam Polsat Sport Extra i sobie spokojnie oglądam.
Wczoraj tylko miałem problem, bo z jednej strony trening, a z drugiej mecz :-)
Jednak to jest znak czasu. Prawdopodobnie oglądalność bez Kubicy bardzo im spadła.


Niestety, nie wszyscy mają Polsat Sport Extra, ja mam tylko Polsat Sport i Polsat Sport News, a na PS będzie chyba w tym samym czasie siatka / Polska:Brazylia / bo wyścig jest chyba gdzieś koło 18 - stej? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 10:47, Muradin_07 napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale weekendu wyścigowego w otwartym Polsacie w tym tygodniu
nie zobaczymy... Stwierdzam zgon, bo koncerty w Sopocie...

Bez Kubicy w F1, sport ten stracił bardzo na popularności. A Polsatowi z kury znoszącej złote jajka zostały transmisje, które ze względu na ilość oglądających wcale nie są priorytetowe. Lubię F1, ale bez Kubicy to oglądałem może pare razy, z tak to oglądałem praktycznie każdy wyścig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 11:31, Paoro napisał:

Bez Kubicy w F1, sport ten stracił bardzo na popularności. A Polsatowi z kury znoszącej
złote jajka zostały transmisje, które ze względu na ilość oglądających wcale nie są priorytetowe.
Lubię F1, ale bez Kubicy to oglądałem może pare razy, z tak to oglądałem praktycznie
każdy wyścig.


Masz rację, ale jednak jest jakaś pula osób, które oglądały F1 bez względu na to czy jeździł Kubica czy nie. Nawet ostatnio nie widziałem na TV4 wyścigu Porsche Supercup. Są dwa wyjścia - albo teraz zrobili przerwę, bo koncerty i dlatego nie ma F1 w telewizji. Albo też po prostu przechodzą do Polsatu Sport na stałe. No nic... zostają streamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 11:12, Muradin_07 napisał:

> Wyścig jest o 20. naszego czasu.

Ale zapewne tylko na Polsacie Sport ;)


Na Polsat Sport News i Extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 16:52, Muradin_07 napisał:

To i tak mnie nie ratuje, bo dekodera Polstatowskiego nie mam :/


Też nie mam, ale mam kablówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto nie ma cyftowego Polsatu moze sobie pbejrzec naPolsat Sport News ewentualnie na RTL leci. A Polsat Sport News jest w kazdym dekoderze nawet ze zwykej anteny jest.
Szkoda ze niezla pogoda jest. Liczylem na deszcz ale zobaczymy. W Kanadzie zawsze fajne wyscigi sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie oglądał dzisiejszej GP na Silverstone niech żałuje.
Jeden z najbardziej emocjonujących wyścigów jakie oglądałem. Po szczegóły odsyłam do internetu albo na powtórkę wyścigu w TV, bo za dużo byłoby do pisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 16:25, A-cis napisał:

Kto nie oglądał dzisiejszej GP na Silverstone niech żałuje.
Jeden z najbardziej emocjonujących wyścigów jakie oglądałem. Po szczegóły odsyłam do
internetu albo na powtórkę wyścigu w TV, bo za dużo byłoby do pisania :-)

Dobrze ze Pirelli nie rob innych gumekbo byłby problem:) Wyscig z tych ktore sie pamieta latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować