Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Może trochę. Ale tak naprawdę wygląda o niebo lepiej niż niektóre bolidy F1 z dziwnymi, przednimi skrzydłami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jeszcze choćby cień szansy, że może a rok, Kubica powróci do F1?, czy jest to już raczej wykluczone i Robert skupi się tylko na rajdach?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to raczej będzie skupiał się na rajdach. Sam mówi, że teraz zbiera jeszcze doświadczenie w rajdach, więc raczej ten sezon jest jeszcze dla niego przetarciem w tej materii. Niby wspomina, że chciałby wrócić do F1, ale nie wie czy będzie to w ogóle kiedyś możliwe tak na 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, żebyśmy mogli oglądać F1 na jakimś polskim kanale? Plotki, słuchy? Przyzwyczaiłem się do jakości obrazu HD i do polskiego komentarza. Polsat milczy, podobnie inne stacje telewizyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 01:46, mefiperes napisał:

Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, żebyśmy mogli oglądać F1 na jakimś polskim kanale?


Raczej nie ma szans niestety.
Pozostaje SKY Sports jeśli ktoś chce oglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 09:56, Phobos_s napisał:

Raczej nie ma szans niestety.

Jeżeli ktoś jest niemieckojęzyczny i ma dostęp do kanału RTL, to może tam. W niedzielę od 6.00 jest transmisja.
Ja co prawda RTL posiadam, ale w niedzielę prawdopodobnie będę poza domem a nie wiem czy tam gdzie będę ta stacja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 10:51, A-cis napisał:

Jeżeli ktoś jest niemieckojęzyczny i ma dostęp do kanału RTL, to może tam. W niedzielę
od 6.00 jest transmisja.


Tak, zgadza się. Co prawda chyba osób znających niemiecki na tyle by rozumieć niemiecki komentarz jest w Polsce mniejszość. SKY raczej mógłby być częstszym wyborem.

Dnia 12.03.2014 o 10:51, A-cis napisał:

Ja co prawda RTL posiadam, ale w niedzielę prawdopodobnie będę poza domem a nie wiem
czy tam gdzie będę ta stacja jest.


Generalnie słaba są możliwości u nas. Sprawdzałem nawet możliwość zasubskrybowania samego SKY Sports ale niestety trzeba być abonentem podstawowej telewizji SKY żeby dokupić Sport...
Jest możliwość wykupienia dostępu on-line na 24 godziny... ale kosztuje to 10 funtów... a płacenie prawie 2 tysięcy za dostęp do tej telewizji przez 19 weekendów to trochę wygórowana cena.
Nawet połowa tego za oglądanie samych wyścigów bez kwalifikacji to dużo za dużo.
Nie wiem co w tym roku zrobię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 14:02, Phobos_s napisał:

Widać Polsatowi nie opłaca się jednak kupować praw dla niecałych 10 milionów widzów.

10 milionów? Chyba w ciągu całego sezonu w sumie. Przeciętny wyścig oglądało ledwo 900 tysięcy osób, a to zdecydowanie za mało, żeby zwróciły im się koszty praw. Póki nie będziemy mieli Polaka w F1, "nikt" tego nie będzie oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 14:14, Dared00 napisał:

10 milionów? Chyba w ciągu całego sezonu w sumie. Przeciętny wyścig oglądało ledwo 900
tysięcy osób, a to zdecydowanie za mało, żeby zwróciły im się koszty praw. Póki nie będziemy
mieli Polaka w F1, "nikt" tego nie będzie oglądał.


No tak tak. Sezon 2013 obejrzało 9,6 milionów widzów. Nie mówiłem o pojedynczym wyścigu :)

@ Kirabaxior
U mnie było dokładnie to samo. Z tym, że ja nawet telewizora nie ma i kupiłem sobie tylko dekoder DVB-T do kompa i w weekendy odpalałem żeby obejrzeć F1.
Teraz dekoder pewnie będę mógł sprzedać na allegro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat pewnie i by wykupil licencje na F1 dla niecałego miliona widziów,ale pewnie FIA czy tez Bernie nie obnizyl kosztow licencji i im sie to nie opłaca. Szkoda trzeba sie bedzie przerzucic na Sky gdzie w sumie chyba najlepiej pokazuja F1. Na RTL mecza mnie reklamy podczas wyscigu. O ile sa jeszcze, bo dawno tam nie ogladalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie właśnie testy przed GP Australii i to co mnie zaskakuje to tragiczna forma Lotusa. Wyprzedza ich Marussia nawet, Maldonaldo w ogóle nie widzę. Za to Red Bull wbrew wcześniejszym obawom w pierwszej dziesiątce jest bez problemów większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 07:43, Muradin_07 napisał:

/ciach/


Mnie udało się obejrzeć jedynie 2 ostatnie minuty drugiej sesji treningowej ale z tego co usłyszałem to Grosjean i Maldonado obaj się rozbili więc niestety nie widziałem jak prezentowali się na torze.
Za to widać, że Red Bull się pozbierał i czasy mieli naprawdę dobre.
Jutro będą emocjonujące kwalifikacje, nie ma co do tego wątpliwości :)

A co do F1 w Polsacie to ponoć dziś ma być oficjalna informacja z Polsatu więc może jednak jest jakaś szansa na F1 w naszej telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No potem na koniec słyszałem, że Grosjean utknął chyba w żwirze. Ale ładnie za to Hamilton z Rosbergiem pocisnęli i faktycznie plus za pozbieranie się RBRa. Natomiast co do audycji to mi nie przeszkadza słuchanie angielskiego castingu do F1. Ale jednak... Borowczyka to bym sobie posłuchał także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super wiadomość :)

Już się raduję na to, że rano usłyszę "... i Andrzej Borowczyk. Proszę państwa..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować