Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Wystarczy sobie przypomnieć jak wyglądają wypadki, które działy się jeszcze jakiś czas temu w pitlane. Już teraz trochę byłoby to takim... niespodziewanym wypadkiem, bo jeszcze może z dwa sezony temu niektórzy to seryjnie wpadali na swoich ludzi z ekipy, a dawno temu Nakajima to swojego też narobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 18:03, Muradin_07 napisał:

Nakajima to swojego też narobił.

A ten to czego nie zrobił :D czasem szybciej w kogoś wjechał niż pomyślał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wtedy nawet wydawało mi się to lekko zabawne, że to taki szalony samuraj... ale potem przyszedł Kobayashi. Szkoda tylko, że nie jeździ w lepszym zespole niż Caterham, bo nie raz pokazał w Sauberze, że potrafi być szybki na torze.

A wracając do samego wypadku to zastanawiam się co będzie z Charliem Whitingiem. Niby Jean Todt wziął go na dywanik w sprawie incydentu i zastanawia mnie czy czasem nie będzie z tego powodu zwolnień jeśli chodzi o osoby w kierownictwie wyścigów. Bo z tego co sam Massa przyznał na pięć okrążeń przed wypadkiem Bianchiego zgłaszał drużynie, a ta kierownictwu że warunki na torze są fatalne i wyścig powinien być zatrzymany bądź zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście najnowszą plotkę jakoby Hamilton wracał do Mclarena od przyszłego sezonu?
W takim razie sprawa Alonso byłaby w zawieszeniu, bo wątpię aby oni ponownie razem wystąpili. I to w tym samym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend w GP Rosji, miejsce przebywającego nadal na intensywnej terapii Julesa Bianchi''ego, zajmie w Marussi Alexander Rossi. Nie został on jeszcze oficjalnie ogłoszony jako kierowca, ale Marussia już zarejestrowała go razem z Maxem Chiltonem jako kierowcę w wyścigu w Sochi.

Poza tym, w Sauberze pojedzie Sergiej Sirotkin a w Caterhamie Roberto Merhi.

http://www.formula1.com/news/headlines/2014/10/16464.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze by tego brakowało, aby wrócił do McLarena duet Alonso - Hamilton... :D

Ale wtedy niech Button wróci do Mercedesa, czyli wcześniejszego Brawn GP, w którym zdobył mistrzostwo. W ogóle to chciałbym aby Jenson jeszcze jeździł. Po prostu lubię go jako kierowcę i zazwyczaj jest jednym z tych, którym zawsze kibicowałem od samego początku. Chyba, że McLaren chce mieć znowu duet Hamilton - Button. Z drugiej strony... nie no, trochę ciężko jest cokolwiek powiedzieć.

Jeśli Rosberg zostanie w Mercedesie i nadal będą trzymać tak wysoki poziom to będzie pograne i Rosberg mistrzem świata w następnym sezonie. Pytanie czy też czasem Neway nie wpadnie na jakiś genialny pomysł z RBRem i nie będzie Riccardo szalał, bo już wykręca z bolidu całkiem sporo.

Kurczę... jeszcze nigdy nie interesowałem się informacjami transferowymi jak teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że mimo wcześniejszych doniesień, w ten weekend, Max Chilton będzie prawdopodobnie jedynym kierowcą Marussi.
W obu dzisiejszych sesjach treningowych jeździł tylko on.
Nie ma 100% pewności jak będzie w weekend, ale ponoć przedstawiciele Marussi uzgodnili z rodzicami Julesa Bianchi''ego, iż w ten weekend nikt nie będzie go zastępował.
Przynajmniej tak mówił dziś Borowczyk w czasie relacji z treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 14:40, Phobos_s napisał:

Okazuje się, że mimo wcześniejszych doniesień, w ten weekend, Max Chilton będzie prawdopodobnie
jedynym kierowcą Marussi.

Bolid Bianchi''ego stał cały czas w boksie z napisem Bianchi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą sobotę, kwalifikacje do GP Austin będą miały nietypowy przebieg.
Z powodu rezygnacji Marussi i Caterhama z uczestnictwa w tym weekendzie wyścigowym z powodów finansowych, do kwalifikacji i wyścigu stanie jedynie 18 kierowców.
Skutkowało to będzie zmianą zasad kwalifikacji: w Q1 dopadnie 4 najwolniejszych kierowców zamiast 6 i w Q2 odpadnie 4 najwolniejszych kierowców zamiast 6. Q3 standardowo będzie miało 10 kierowców.

Pod znakiem zapytania stoi także uczestnictwo Sebastiana Vettela w kwalifikacjach.
Jest to spowodowane faktem, że musi on ponieść karę za nieregulaminową wymianę silnika, będzie on raczej startował do wyścigu z Pit Lane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 15:30, Ziggy napisał:

A dzisiaj o 16 prezentacja Force India. Link do ogladania: http://www.forceindiaf1.com/TheNewForce


Tak, właśnie przed chwilą wróciłem do domu i zobaczyłem, że i FI się pochwaliło :)

Dla tych, którym nie chce się oglądać całej prezentacji, bolid jest tutaj: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/l/t31.0-8/10904506_783179511717223_71985207008580995_o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2015 o 17:55, Phobos_s napisał:

Dla tych, którym nie chce się oglądać całej prezentacji, bolid jest tutaj: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/l/t31.0-8/10904506_783179511717223_71985207008580995_o.jpg

Fajowo sie prezentuje. Gdyby nie ten pomaranczowy pasek rzeklbym ze to "Srebrna Strzała". A ile alkoholi sie reklamuje:) Mam nadzieje ze nie bedzie nim za bardzo rzucac w zakretach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też o tym pomyślałem :D

Swoją drogą mam nadzieję, że w tym sezonie zrezygnują niektóre teamy z budzących dziwne skojarzenia przednich nosów. U Williamsa jeszcze to ujdzie, ale mam nadzieję że nie będzie takich freaków jak u Caterhama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 09:17, Muradin_07 napisał:

Swoją drogą mam nadzieję, że w tym sezonie zrezygnują niektóre teamy z budzących dziwne
skojarzenia przednich nosów. U Williamsa jeszcze to ujdzie, ale mam nadzieję że nie będzie
takich freaków jak u Caterhama


W tym sezonie zmieniły się przepisy właśnie odnośnie nosów więc raczej już tego co oglądaliśmy w zeszłym roku nie będzie.
Co prawda Caterham dostał pozwolenie na starty samochodem z sezonu 2014 ale myślę, że nosy i tak będą musieli dostosować do nowych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 17:55, Phobos_s napisał:

Dla tych, którym nie chce się oglądać całej prezentacji, bolid jest tutaj: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/l/t31.0-8/10904506_783179511717223_71985207008580995_o.jpg


Paskuda. Kiedyś mieli fajne, kolorowe bolidy, a teraz taki nijaki czarno-szary pierd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 11:59, Dared00 napisał:

Paskuda. Kiedyś mieli fajne, kolorowe bolidy, a teraz taki nijaki czarno-szary pierd.


:)
Jak to mówią "nie to ładne co ładne, tylko to co się komu podoba" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować