Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2015 o 20:59, Muradin_07 napisał:

No to karuzela się zaczyna... jutro powinienem na kwalifikacje spokojnie wstać :)


Ja mam budzik już ustawiony :)
Po tych wszystkich roszadach, ten sezon zapowiada się niesamowicie ciekawie, więc mam nadzieję, że ponownie nie opuszczę żadnego weekendu :)
Już dzisiejsze treningi były dość ciekawe więc jutro i w niedzielę może być tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, serce mi pęka jak widzę takiego McLarena... Ale zapowiada się ciekawa walka Mercedesa, Ferrari i Williamsa w tym sezonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mamy koniec. Dojechało jednak ponad 10 bolidów :-)
Ale wiecie co. Myślę, że jeżeli na metach będą się przwijały tylko te 3 nazwiska co dziś (na co się zanosi), to sezon będzie nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 07:46, A-cis napisał:

I mamy koniec. Dojechało jednak ponad 10 bolidów :-)
Ale wiecie co. Myślę, że jeżeli na metach będą się przwijały tylko te 3 nazwiska co dziś
(na co się zanosi), to sezon będzie nudny.


Tylko jeden kierowca, który dojechał do mety nie zdobył punktów, jakieś jaja :D Znów szykuje się dominacja Mercedesa, ich przewaga dzisiaj była gigantyczna, więc może być dość nudny sezon. Ferrari też wyraźnie popracowało nad bolidem, choć muszą jeszcze poćwiczyć zmianę kół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... a ja zaspałem, bo myślałem że wyścig zaczyna się o siódmej jak kwalifikacje. Będę musiał sobie obejrzeć całość w powtórce. Niech się ten czas na letni już zmieni -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 08:22, Muradin_07 napisał:

Ehhh... a ja zaspałem, bo myślałem że wyścig zaczyna się o siódmej jak kwalifikacje.
Będę musiał sobie obejrzeć całość w powtórce. Niech się ten czas na letni już zmieni > -_-

Świadomie nie pisałem zbyt dużo szczegółów (a zwłaszcza kto wygrał) w trosce o tych, którzy - z różnych powodów - nie obejrzeli wyścigu i będą chcieli oglądać powtórkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 11:55, A-cis napisał:

Świadomie nie pisałem zbyt dużo szczegółów (a zwłaszcza kto wygrał) w trosce o tych,
którzy - z różnych powodów - nie obejrzeli wyścigu i będą chcieli oglądać powtórkę :-)


Dzięki za troskę, ale jak tylko otworzyłem Twittera i Facebooka to dostałem lawiną wyników, więc i tak na nic by się to zdało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 09:51, Muradin_07 napisał:


No nie wierzę. Sądziłem, że ten element pożegnaliśmy już na zawsze.
Z drugiej strony nie wiem czy to dobre posunięcie. Widowiskowość na pewno znacznie wzrośnie, ale także i niebezpieczeństwo. W końcu ile to razy zdarzało się, że w czasie tankowania pojawiały się różne problemy i omal nie dochodziło do tragedii.
Reszta zmian całkiem ok. Ja osobiście czekam na niskoprofilowe opony i bardziej agresywną aerodynamikę samochodów. Jakoś tak sentymentem darzę te kosmiczne bolidy z sezonu 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 09:51, Muradin_07 napisał:

No to wracamy do pitstopów z nalewaniem paliwa :D

Najwyraźniej wcześniej była to nieprzemyślana decyzja :-D
Rozbawiła mnie potrzeba uczynienia silników głośniejszymi. Może jakieś wzmacniacze i głośniki na bolidach zamontować?
Ale zmiany mają być generalnie od sezonu 2017. Czyli w przyszłym (poza oponami) jeździmy po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sięgam pamięcią wstecz i wydaje mi się, że po wypadku Segio Pereza na dzisiejszym treningu, po raz pierwszy widziałem bolid leżący kołami do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że bardzo ciekawy dzisiaj start - Ferrari wystrzeliły do przodu, Hamilton z Ricciardo wyraźnie zaspali. Może wreszcie koniec (choć chwilowy) dominacji Mercedesa...
Oczywiście, na tych prawie 70 okrążeniach wiele się jeszcze możę zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2015 o 14:22, pawbuk napisał:

Oczywiście, na tych prawie 70 okrążeniach wiele się jeszcze możę zdarzyć :)


Niestety, Raikonen znowu ma p;echa i z 2 miejsca spadł na 16 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 15:36, lis_23 napisał:

Niestety, Raikonen znowu ma p;echa i z 2 miejsca spadł na 16 ...


Wyścig ułożył się jeszcze ciekawiej niż oczekiwałem - spokojna pierwsza połowa i szalona druga, po wypadku Hulkenberga :D Szkoda mi Raikonena i Rosberga, natomiast Hamilton trochę przesadzał. Widać, że pierwszy i drugi zakręt na tym torze są wyjątkowo niebezpieczne - to tam zdarzyło się najwięcej blędów i wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj dzieje się w wyścigu w Soczi, oj dzieje się.
> Kraksy, awarie, samochód bezpieczeństwa... do wyboru, do koloru :-)

Działo się, to prawda.
Najbardziej szkoda mi Bottasa i Sainza. To najwięksi przegrani tego wyścigu. Bottas mógł zdobyć podium w pięknym stylu a Sainz miał świetną pozycję mimo wczorajszego potężnego dzwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiecie Panowie - Formuła 1 w tym roku omija Polsat i trafia do Sports Eleven.

W ogóle to w tym roku jakoś albo mnie ominęły prezentacje bolidów, albo jeszcze ich nie było. Widziałem tylko Renault (piękna ta nowa Renia czarno-żółta ;)) i dzisiaj Red Bull w trochę innym malowaniu. Coś widziałem jeszcze z Ferrari, jakieś szkice koncepcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym jest ten Sports Eleven i gdzie go szukać?
Już nie ma normalnie w tv Ligi Mistrzów, a teraz jeszcze F1? Może niedługo zabiorą nam np. narciarstwo klasyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować