Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 17:43, HumanGhost napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248769,1420798,wiadomosc.html
No to wygląda na to, ze Kubica moze byc spokojny co do zatrudnienia na przyszły sezon. :-)

No...ja tam wiedziałem o tym od początku :P Przecież dyrektor BMW-Sauber na pytanie ile dałby Robertowi w skali 1-10, odpowiedział.....chwila napięcia;...11 :P Dobre, ciekawe jak wypadnie w przyszłym sezonie, a w ten weekend mamy chyba ostatni wyścig. Nie jestem poinformowany, bo ostatniego nei oglądalem, bo zaspałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:43, HumanGhost napisał:

No to wygląda na to, ze Kubica moze byc spokojny co do zatrudnienia na przyszły sezon. :-)

Trochę niespodziewanie, jeszcze przed zakończeniem sezonu podjęto decyzję. Ale IMHO bardzo dobrze, bo Robert nie będzie się denerwował podczas jazdy czy aby dobrze wypda (na zakrętach :), tylko skoncentruje się na samym wyścigu.
A props. Fatalnie mi wypada wyścig, bo mam w tym czasie już wykupione bilety na występ Daukszewicza.
Będę musiał oglądać powtórkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:53, A-cis napisał:

> No to wygląda na to, ze Kubica moze byc spokojny co do zatrudnienia na przyszły sezon.
:-)
Trochę niespodziewanie, jeszcze przed zakończeniem sezonu podjęto decyzję. Ale IMHO bardzo
dobrze, bo Robert nie będzie się denerwował podczas jazdy czy aby dobrze wypda (na zakrętach
:), tylko skoncentruje się na samym wyścigu.
A props. Fatalnie mi wypada wyścig, bo mam w tym czasie już wykupione bilety na występ Daukszewicza.
Będę musiał oglądać powtórkę :-D

nagraj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:53, A-cis napisał:

A props. Fatalnie mi wypada wyścig, bo mam w tym czasie już wykupione bilety na występ Daukszewicza.
Będę musiał oglądać powtórkę :-D


Kilka rad WDR`a (Wujka Dobra Rada).
W samochodzie słuchaj tylko audycji w których nie ma informacji sportowych, swoich znajomych poinformuj, że nie chcesz znać wyników wyścigu dopóki nie zobaczysz powtórki - zakomunikuj to z miną bardzo poważną bądź miną nieobliczalnego wariata, bo dla jaj ktoś Ci esa pośle i szlag Cię trafi.

I najważniejsze: módl się żeby w czasie występu Daukszewicza jakiś gość ze słuchawkami w uszach nie wstał i nie krzyknął "Kubica przyjechał na ... miejscu".
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:59, Jarys napisał:

W samochodzie słuchaj tylko audycji w których nie ma informacji sportowych, swoich znajomych poinformuj, że nie
chcesz znać wyników wyścigu dopóki nie zobaczysz powtórki - zakomunikuj to z miną bardzo poważną bądź miną
nieobliczalnego wariata, bo dla jaj ktoś Ci esa pośle i szlag Cię trafi.

Z tym to sobie poradzę, bo już mi się zdarzało np. walkę bokserską, która była w nocy oglądać w powtórce nie znając wyniku, i wiedziałem jakie kroki należy podjąć w tym celu :-)
Ale ze sprawą, o której wspomniałeś poniżej tj.

Dnia 19.10.2006 o 20:59, Jarys napisał:

módl się żeby w czasie występu Daukszewicza jakiś gość ze słuchawkami w uszach nie wstał i nie krzyknął
"Kubica przyjechał na ... miejscu".

mogą być poważne kłopoty :-D
I to mnie trochę martwi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no już dzisiaj kwalifikacje do jutrzejszego wyścigu, ostatniego w sezonie wyścigu. Żywa legęda Michalel Schumacher kończy karierę, a ja mimo że nie jestem jego wielkim fanem mam do niego szacunek i wiem że najbardziej utytułowanemu kierowcy w historii należy się zwycięstwo w tym sezonie. będzie mu trudno, ale wierzę że mu się uda. a kubica niech pojedzie dobrze, choć nic od niego nie wymagam, jest jeszcze młody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazywali skróty z wczorajszej sesii treningowej. Kubica wykręcił 16 czas, Heidfeld był 18, a Vettel znów jechał bardzo dobrze i był 3. Z jednej strony to dobrze, bo znaczy, że bolidy BMW są całkiem niezłe, ale z drugiej to dobrze że umowa z Robertem już podpisana, bo bym się denerwował czy czasem nie zdecydują się na Vettela :-D
BTW. Roberta znów obróciło podczas jazdy. Chyba za często mu się to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:15, A-cis napisał:

BTW. Roberta znów obróciło podczas jazdy. Chyba za często mu się to zdarza.

Tak to jest jak chcesz uzyskać jak najlepszy czas i w każdy zakręt wchodzisz wykorzystując 100% możliwości samego siebie i bolidu. Czasami będzie po prostu ciut za szybko i Cię obróci. To się zdarza w każdym rodzaju sportu motorowych. Ja uważam że dobrze że go obróciło, ponieważ mamy gwarancje że daje z siebie wszystko i pragnie jak najlepszego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja uważam że dobrze że go obróciło, ponieważ mamy gwarancje że daje z siebie wszystko i pragnie jak najlepszego wyniku.

tylko żeby go nie obruciło w kwalifikacjach bo będzie źle... ja wierzę w roberta i napewno będzie dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 15:54, ko?nik napisał:

>Ja uważam że dobrze że go obróciło, ponieważ mamy gwarancje że daje z siebie wszystko i
pragnie jak najlepszego wyniku.

tylko żeby go nie obruciło w kwalifikacjach bo będzie źle... ja wierzę w roberta i napewno
będzie dobrze !!

robert górą nie ma co jakiś stary polski mistrz tenisa powiediał że robciu zostanie milionerem najszybciej w polsce i sie wcale nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:03, kalin 123 napisał:

> >Ja uważam że dobrze że go obróciło, ponieważ mamy gwarancje że daje z siebie wszystko
i
> pragnie jak najlepszego wyniku.
>
> tylko żeby go nie obruciło w kwalifikacjach bo będzie źle... ja wierzę w roberta i napewno

> będzie dobrze !!
>
> robert górą nie ma co jakiś stary polski mistrz tenisa powiediał że robciu zostanie milionerem
najszybciej w polsce i sie wcale nie dziwie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie zakończył 2 serie kwalifikacji, jutro wielki dzień, szkoda, że dopiero o dziewiętnastej bo doczekać się nie mogę, nie życze nic złego Alonsowi ale mógłby napszykład być 9 a Schumacher 1 i byłoby naprawde super, Schumi po raz 8 byłby mistrzem świata. Najlepiej gdyby Kubica był 2 ale to niemożliwe (raczej, po Robercie nic nie wiadomo), tak więc czekam i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:44, Yami napisał:

No jak narazie zakończył 2 serie kwalifikacji, jutro wielki dzień, szkoda, że dopiero o dziewiętnastej
bo doczekać się nie mogę, nie życze nic złego Alonsowi ale mógłby napszykład być 9 a Schumacher
1 i byłoby naprawde super, Schumi po raz 8 byłby mistrzem świata. Najlepiej gdyby Kubica był
2 ale to niemożliwe (raczej, po Robercie nic nie wiadomo), tak więc czekam i czekam.

Ja wole żeby Alonso wygrał schumaher pacan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klęska Schumachera!! Najwidoczniej coś się na dwa ostatnie wyścigi F1 zepsuło w silinikach. Byłem wielki mfanem tego kierowcy, rewelacyjne czasy, ale nic mu nei pomogło. Ehhh:/ Co za szaleństwo :P Kubica staruje z 5 linii, a dokładniej z 9 miejsca. Może nei jest to zachwycjący wynik , ale Robert lepiej spisuje się w jeździe oczywiście, gdy są dobre warunki. Najszybszym kierowcą podczas kwalifikacj na ostatnim wyścigu GP w Brazylii na torze Interlagos okazał Felipe Massa z czasem 1.10,643s.
Teraz będę kibicował Felipe Massa, aby pozbawił Alonso szansy w przyszłym roku na kolejny tytuł mistrza świata w formule 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech Schumachera - zbyt wyżyłowana jednostka napędowa nie wytrzymała. Szkoda, pokazali co potrafią - jedno okrążenie robili o sekundę szybciej od konkurencji. Mam nadzieję, że pomimo to jutrzejszy wyścig będzie bardzo widowiskowy i emocjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:13, speedraid napisał:

Teraz będę kibicował Felipe Massa, aby pozbawił Alonso szansy w przyszłym roku na kolejny tytuł
mistrza świata w formule 1 :D


dobrze by było, bo Alonso działa mi na nerwy. tak to widzi wszędzie spiski przeciwko sobie,a jak schumacherowi się coś psuje to wszystko dobrze.
a co do naszego rodaka to dziewiąte miejsce jest całkiem dobre i stwarza szansę do zaatakowania punktowanych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy jutrzejszy wyścig będzie gdzieś transmitowany w internecie, najlepiej bezpłatnie? Jakaś internetowa TV albo coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:36, Klimos napisał:

Czy ktoś orientuje się czy jutrzejszy wyścig będzie gdzieś transmitowany w internecie, najlepiej
bezpłatnie? Jakaś internetowa TV albo coś w tym rodzaju.

Coś a''la transmisja, wejdź na www.formula1.com a następnie w livetiming. Stwórz sobie konto i podczas wyścigu na bierząco będą podawane czasy okrązeń każdego z kierowców. To nie to samo co transmisja tv, ale lepszy rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować