Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 16:53, Klimos napisał:

Coś mi mówi, że tak będzie. Jeden z kierowców Ferrari (ze wskazaniem na Massę) popełni błąd,
który będzie kosztował go utratę podium, na jego miejsce wskoczy Robert a całe GP wygra nie
kto inny jak Hamilton. To trzy moje proroctwa, jutro o tej porze będzie już wiadomo jaka za
mnie wróżka ;)

Podobasz mi się jako wróżka a i Kubica nie miałby pewnie nic przeciwko takiemu scenariuszowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że tym bolidem osiągnął taką dobrą pozycję. Już myślałem, że z tego wyścigu nic nie będzie, ale zapowiada się nad wyraz ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:16, dziad5 napisał:

Super, że tym bolidem osiągnął taką dobrą pozycję. Już myślałem, że z tego wyścigu nic nie
będzie, ale zapowiada się nad wyraz ciekawie.


Bolid z tego co kojarzę, to akurat ma nowy. Z poprzedniego zbyt wiele nie zostało przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 17:55, Klimos napisał:

Bolid z tego co kojarzę, to akurat ma nowy. Z poprzedniego zbyt wiele nie zostało przecież.

Zgadza się dostał zupełnie nowy bolid. I bardzo dobrze, narazie nie słyszałem żeby były jakieś problemy z tym bolidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:57, pretorianie napisał:

Zgadza się dostał zupełnie nowy bolid. I bardzo dobrze, narazie nie słyszałem żeby były jakieś
problemy z tym bolidem.

A jednak wczoraj na treningach trzeba było zmieniać ustawienia bolidu... a z drugiej strony właśnie po to treningi są ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 17:59, ko?nik napisał:

A jednak wczoraj na treningach trzeba było zmieniać ustawienia bolidu... a z drugiej strony
właśnie po to treningi są ;]

Dokładnie po to są treningi, Z drugiej strony może za szybko wypowiadam się na temat tego bolidu. Poczekajmy chociaż 2 wyścigi i wtedy coś będzie można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:04, dziad5 napisał:

No mi chodziło oto, że on jest nowy :D Nowy nie znaczy lepszy :P


W tym wypadku chyba na szczęście tak jest. Wcześniej Robert dość często narzekał na samochód, a dziś czytałem wypowiedź, że jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:34, pan m. napisał:

Bardzo dobrze,Kubica 4...mam nadzieję,że wskoczy jutro na podium.Oby tak było.

Obrona czwartej pozycji będzie dużym sukcesem. Kubica potwierdza, że jest wielkim profesjonalistą i ma nerwy ze stali. Po groźnym wypadku w kwalifikacjach w nowym bolidzie, którego nie miał okazji za bardzo testować zajmuje miejsce w drugiej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badzmy optymistami jest cień szansy na zajecie miejsca na podium ale obrona 4 miejsca to ogromny sukces zwazywszy że Robert jet po wypadku.Ale apetyt rosnie w miare jedzenia a napewno nie nalezy wysmiewac tego kto powie że jutro jest szansa na 1 miejsce, bo zawsze taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Kubica z 4. miejsca, to musi wskoczyć na podium. Taki triumfalny powrót po wypadku :) No, ale przekonamy się jutro... Co do awarii silnika u Alonso: jakoś specjalnie go nie lubię, więc nie bardzo się zmartwiłem :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie najlepsze miejsce, ale napiszę co wydarzyło się podczas dzisiejszego, pierwszego wyścigu GP2 na torze Magny Course. Z pierwszej linii startowali dwaj kierowcy tego samego zespołu. Tuż po starcie obaj skręcili na siebie licząc, że drugi ustąpi. Pojazd startujący z drugiego miejsca najeżdżając na koło drugiego bolidu wybił się i spadł na bolid rywala. Nawet przejechał po jego głowie, jak twierdzi komentator. Wyglądało to nieprawdopodobnie, ale to jeszcze nie koniec. Zaledwie 20 sek później pojazd Mullera również dotknął koła innego bolidu, wybił sie w powietrze i w locie uderzył w kolejny bolid po czym poszybował na bandę, po której koziołkował ok. 200m. Chwile potem w boksach pokazano, jak pewien kierowca najechał na mechanika! Wyścig został zawieszony, czekałem przez ponad 40 minut i nie nastąpiła decyzja, czy wznowić, czy też przerwać wyścig. Jeżeli się o czymś dowiem natychmiast was poinformuję.

Bardzo przepraszam za mało precyzyjny opis, ale wyścigi GP2 oglądam rzadko i nie pamiętam nazwisk wszystkich kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Alonso miał uszkodzoną skrzynię biegów, a nie silnik.
Co do Kubicy - świetny wynik w kwalifikacjach po wypadku i z tego się trzeba cieszyć. Dla mnie będzie miło, jeśli zajmie pozycję w okolicach 5-6 miejsce, za duetem Ferrari i McLarenem. Jak wyżej, tym milej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle! O_O
Jest gdzieś może wideo z tych zdarzeń? Chciałbym zobaczyć, jak to wyglądało... Po opisie wygląda to niesamowicie.
Wiadomo coś nt. stanu kierowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 20:35, Linux M napisał:

Nieźle! O_O
Jest gdzieś może wideo z tych zdarzeń?

Niestety nie ma, GP2 ee cieszy sie popularnością...

Dnia 30.06.2007 o 20:35, Linux M napisał:

Chciałbym zobaczyć, jak to wyglądało... Po opisie wygląda to niesamowicie.

I tak właśnie było, w życiu nie widziałem tak dramatycznego wyścigu, a oglądam F1 od 4-5 lat.

Dnia 30.06.2007 o 20:35, Linux M napisał:

Wiadomo coś nt. stanu kierowców?

Wszyscy zdrowi :) Aż niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 19:03, paweldomar1 napisał:

Podobno Alonso miał uszkodzoną skrzynię biegów, a nie silnik.
Co do Kubicy - świetny wynik w kwalifikacjach po wypadku i z tego się trzeba cieszyć. Dla mnie
będzie miło, jeśli zajmie pozycję w okolicach 5-6 miejsce, za duetem Ferrari i McLarenem. Jak
wyżej, tym milej:)

Alonso miał uszkodzony silnik, to Coultard miał rozwaloną skrzynię biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc nastał czas na przedwyścigowe typowanie. Moim zdaniem wygra zdobywca pole position Filipe Massa i nie będzie miał problemów z goniącym Lewisem Hamiltonem, nad którym regularnie będzie powiększać przewagę. Co zaś tyczy się trzeciego miejsca to myślę, że Kimi Räikkönen nie pozwoli się wyprzedzić Robertowi Kubicy. Co więcej będzie on notował lepsze czasy niż Polak, co powinno dać mu miejsce na najniższym stopniu podium. Jeśli Robert chciałby powalczyć z Finem, powinien postarać się wyprzedzić go na starcie, bądź trzymać się bardzo blisko i w odpowiednim momencie zjechać na tankowanie. Czwarte miejsce w kwalifikacjach nie powinno być zmarnowane, także wierzę, że Kubica zrobi z niego odpowiedni użytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem dzień wycięty z życiorysu więc o pozycji, z której startuje Robert, dowiedziałem się przed chwilą.
IMO rewelacyjny wynik - oby jego obecna lokata przedłożyła się na wynik końcowy ;)
Najważniejsze, że Kubica to ten sam Kubica co sprzed wypadku - nie zwalnia na zakrętach :)

Wyścigu dzisiaj niestety nie zobaczę bo się szykuje wyjście Paintball`owe :P Powtórkę pewnie zobaczę, niestety do tego czasu będę już znał lokatę, na której dojechał nasz rodak (no chyba że stanie się cud i nikt nie puści pary z ust - wątpliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować