Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Bardzo dobre kwalifikacje Roberta, podaczas wyścigu najważniejszy będzie start. Jeżeli utrzyma dobre miejsce to podium dzisiaj będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 05:46, igorinho napisał:

No więc nastał czas na przedwyścigowe typowanie.

Moim zdaniem typowanie powinno odbywać się tu, lecz niektórzy nie mogą się powstrzymać przed założeniem kolejnego wątku, co jest przypieczętowane w statystykach.

''''FORMUŁA 1- Typujemy Wyniki Poszczególnych Grand Prix'''' - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21332&u=101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 09:47, Union Pacific napisał:

Czuje pomyślny wiatr :) Mysle, że Robert bedzie na podium. :)

Czuję dokładnie to samo, i trzymam za niego dzisiaj kciuki, Ten wyścig jest ważny dla niego. W kwalifikacjach uczynił duży krok, ale musi to jeszcze potwierdzić w wyścigu. Mam nadzieję, że mu się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 09:44, speedraid napisał:

Moim zdaniem typowanie powinno odbywać się tu, lecz niektórzy nie mogą się powstrzymać przed założeniem
kolejnego wątku, co jest przypieczętowane w statystykach.


Tak, tak wiem. Jednakże bardzo nie lubię takich tematów, więc wypowiedziałem się tutaj, w ogólnym wątku o Formule 1.

Union Pacific ===> Podium to bardzo śmiałe typowanie, nie mniej jednak trzecie miejsce jest dla Roberta Kubicy całkiem realne, tylko wszystko zależy od tego czy będzie on w stanie jechać tak szybko jak Fin i jaką obierze strategię. Polak ma dodatkową motywację - mi nie musi niczego udowadniać, ale jest wiele osób, którzy widzieliby Vettela w bolidzie BMW i Robert ma nadzieję, że po tym wyścigu zrzedną im miny... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:05, igorinho napisał:

Union Pacific ===> Podium to bardzo śmiałe typowanie, nie mniej jednak trzecie miejsce
jest dla Roberta Kubicy całkiem realne, tylko wszystko zależy od tego czy będzie on w stanie
jechać tak szybko jak Fin i jaką obierze strategię. Polak ma dodatkową motywację - mi nie musi
niczego udowadniać, ale jest wiele osób, którzy widzieliby Vettela w bolidzie BMW i Robert
ma nadzieję, że po tym wyścigu zrzedną im miny... Powodzenia!

Haha, dzisiejszy dzień przejdzie do historii... Zgadzam się z tobą w 100%. Też myslę że z powodu dalekiego pola startowego F.Alonso, Bólu pleców Nicky''ego i tego że Kubica startuje z drugiej lini to myslę że podium jest jeszcze bardziej realne niż na Monzy. Kubica będzie jechał z agresywną taktyką, nie będzie się musiał martwić jednym McLarenem, a to że Ferrari Kubica potafi pokonać udowodnił w zeszłym roku we Włoszech, kto nie pamięta tej pasjonującej walki z Massą i kłębu dymu, oznaczającego podium dla Polaka, wydobywającego się z silnika mistrza świata- Fernando Alonso, jeżdżącego jeszcze wtedy w niebieskim bolidzie Renault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:05, igorinho napisał:

Tak, tak wiem. Jednakże bardzo nie lubię takich tematów, więc wypowiedziałem się tutaj, w ogólnym
wątku o Formule 1.

Ja czasami tam typuję, ale przeważnie odzywam się tu :D

Dnia 01.07.2007 o 11:05, igorinho napisał:

Union Pacific ===> Podium to bardzo śmiałe typowanie, nie mniej jednak trzecie miejsce
jest dla Roberta Kubicy całkiem realne,

Też tak myślę. Kubica pokazał w kwalifikacjach, że jest szybki. A nawet bardzo szybki.

Dnia 01.07.2007 o 11:05, igorinho napisał:

Polak ma dodatkową motywację - mi nie musi
niczego udowadniać, ale jest wiele osób, którzy widzieliby Vettela w bolidzie BMW i Robert
ma nadzieję, że po tym wyścigu zrzedną im miny... Powodzenia!

Nie tylko Robert ma taką nadzieję :) mi też nie musi nic udowadniać. Mi wystarczy, że mamy swojego rodaka w tym światku F1. :D ale podium... wydaje się tak daleko a jednocześnie tak blisko :) poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że Kubica zajmie dzisiaj miejsce na podium i pokaże wszystkim że po takim wypadku jaki on miał to da sie dobrze jeździć .Licze bardzo na to że bedzie 3 miejsce dla naszego Polaka . pozdro dla wszystkich fanów F1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:16, Jacek i Damian napisał:

no dobrze że Kubica jest cały a w Grand Prix Francji ma 4 miejsce

Dobry start, nie dał się wyprzedzić na samym początku. Teraz jedzie równo, aczkolwiek na każdym okrążeniu traci systematycznie po ok. sekundzie do prowadzącego Massy

Dnia 01.07.2007 o 14:16, Jacek i Damian napisał:

(najlepsze jak dodychczas) ;)

"...w tym sezonie" - zapomniałeś dodać. W ubiegłym roku zaliczył jedno podium.

Z ostatniej chwili:
Kubica trzeci. Po wizycie w boksach obu McLarenów zajął pozycję Hamiltona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 01.07.2007 o 14:26, Klimos napisał:

Z ostatniej chwili:
Kubica trzeci. Po wizycie w boksach obu McLarenów zajął pozycję Hamiltona.


To tym lepiej dla nas , Kubicy i BMW SAUBERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:28, Jacek i Damian napisał:

To tym lepiej dla nas , Kubicy i BMW SAUBERA

Ale i tak już powrócił Robert na 4 miejsce. Jest dość zła wiadomość. Z tego co widzę tu na onecie to za Kubicą jest Alonso. I może być tak, że w pewnym momencie dogoni on Roberta.. oby nie oby nie.

Mam nadzieję, że dowiezie Robert to czwarte miejsce do mety i będzie wszystko dobrze.
Bo to miejsce jest znakomite tym bardziej po przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:04, gesio napisał:

Napewno Kubica będzie 4 nie da się Alonso.


Zwłaszcza teraz, po nieudanej próbie wyprzedzenia Fisichelli przez Hiszpana. Jeżeli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, to nasz rodak zajmie najwyższe w tym sezonie miejsce. Niektórzy mówią, że to najgorsze możliwe - tuż za podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:19, Klimos napisał:

Zwłaszcza teraz, po nieudanej próbie wyprzedzenia Fisichelli przez Hiszpana. Jeżeli nie zdarzy
się nic nadzwyczajnego, to nasz rodak zajmie najwyższe w tym sezonie miejsce. Niektórzy mówią,
że to najgorsze możliwe - tuż za podium.


Alonso ma jeszcze Fisichelle i Heidfielda (?), wieć w te niecałe 9 okrążeń się nie wyrobi :P
Ale spójrzymy na to tak, ma 4 ale jest ok. 2 tygodnie po wypadku więc nie powinno być zastrzeżeń co do miejsca.
Ale miejmy nadzieję ze w kolejnych wyścigach pokaze wyższość nad innymi i chodziaż raz podium zaliczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:23, wip_01 napisał:

Ale spójrzymy na to tak, ma 4 ale jest ok. 2 tygodnie po wypadku więc nie powinno być zastrzeżeń
co do miejsca.

Ja zastrzeżeń co do miejsca nie mam żadnych, co więcej nawet jestem troszeczkę zaskoczona, że jest aż tak dobrze. Inna sprawa. Robert jechał cały wyścig za szybkimi kierowcami, którzy go nie blokowali (pamiętacie wyścigi, gdzie Kubica nie mógł jechać swoim tempem bo ktoś tam blokował drogę). Niemniej jednak miejsce cieszy, jazda cieszy i oby tak dalej :)

Dnia 01.07.2007 o 15:23, wip_01 napisał:

Ale miejmy nadzieję ze w kolejnych wyścigach pokaze wyższość nad innymi i chodziaż raz podium
zaliczy ;)

No też mam taką nadzieję. Należy jednak patrzeć obiektywnie. Zarówno McLaren jak i Ferrari dysponują lepszymi bolidami. Możemy liczyć na to, że Robertowi się po prostu kiedyś poszczęści i ktoś tam wypadnie. A może coś zaskoczy i Kubica wywalczy dobre miejsce w wyścigu poprzez dobry start w kwalifikacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy końcowe wyniki wyścigu:

1. K. Raikkonen (Ferrari)
2. F. Massa (Ferrari)
3. L. Hamilton (McLaren-Mercedes)
4. R. Kubica (BMW Sauber)
5. N. Heidfeld (BMW Sauber)
6. G. Fisichella (Renault)
7. F. Alonso (McLaren-Mercedes)
8. J. Button (Honda)
9. N. Rosberg (Williams)
10. R. Schumacher (Toyota)
11. R. Barrichello (Honda)
12. M. Webber (Red Bull)
13. D. Coulthard (Red Bull)
14. A. Wurz (Williams)
15. H. Kovalainen (Renault)
16. T. Sato (Super Aguri)
17. A. Sutil (Spyker)

18. S. Speed (Toro Rosso) - OUT
19. C. Albers (Spyker) - OUT
20. A. Davidson (Super Aguri) - OUT
21. J. Trulli (Toyota) - OUT
22. V. Liuzzi (Toro Rosso) - OUT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czwarte miejsce, a ja mimo wszystko czuję niedosyt... Jest tak dlatego, że Robert dał się wyprzedzić Lewisowi Hamiltonowi, kiedy ten wyjeżdżał z pit stopu. Walka wydawała się widowiskowa i być może taka była, ale nie mam zielonego pojęcia dlaczego Polak zostawił Brytyjczykowi miejsce po wewnętrznej. Przecież gdyby zablokował wewnętrzną, mielibyśmy taką sytuację jak w przypadku Fernando Alonso, który próbował wyprzedzać Heidfelda po zewnętrznej i zawsze opóźniał dohamowanie, co dawało Nickowi obronę pozycji... Nie mniej jednak występ Polaka zaliczam do udanych i myślę, że strategia obrana przez zespół opłaciła się. Trzeba pamiętać, że mimo doskonałej jazdy Roberta w końcówce niemożliwe było doścignięcie Hamiltona - trzeba było się za to zabrać nieco wcześniej... Wygrał Kimi Räikkönen przed Felipe Massą, czego absolutnie się nie spodziewałem... Ciekaw jestem co sobie myślał Brazylijczyk, kiedy dostrzegł przed sobą wyjeżdżającego z pit stopu Fina... No i muszę pogratulować Nickowi Heidfeldowi wspaniałych pojedynków z Mistrzem Świata. Brawa także dla Christijana Albersa, który nie musiał wygrać, aby zakończyć widowiskowo wyścig - wystarczyło wyrwać wąż od tankowania i po sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować