Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Masz świetny przykład po ostatnim GP kiedy to Mass''a bezskutecznie usiłował wyprzedzić Kubicę natomiast inne bolidy bez problemu wyprzedzał - więc BMW Sauber nie jest wcale z tyłu tak bardzo jakby się mogło wydawać! Jest 3 siłą w Formula One!:) McLaren może wszystko stracić w tym sezonie przez aferę szpiegowską:)) To może BMW nawet będzie 2 siłą! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebujcie się jeszcze BMW popracuje nad boldem przeciez mają najlepszy tunel aredynamiczny i sprzet na świecie wieć myśle że jeszcze będą pierwsi nie dzisiaj nie jutro ale wkrótce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:29, gothix13 napisał:

Niebujcie się jeszcze BMW popracuje nad boldem przeciez mają najlepszy tunel aredynamiczny
i sprzet na świecie wieć myśle że jeszcze będą pierwsi nie dzisiaj nie jutro ale wkrótce!

To Kubica będzie musiał poczekać do tego wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alonso zapowiedział, że jeśli okaże się, że McLaren jest winny oszustwu to on odchodzi z teamu - podobno ma to zagwarantowane w kontrakcie. IMO jest to dobry pretekst do opuszczenia zespołu, w który za bardzo mu się nie wiedzie - nowicjusz ma lepsze wyniki niż wielki mistrz :)
Więcej przeczytacie tutaj:
http://sport.onet.pl/0,1248769,1574974,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:19, gothix13 napisał:

DObra to teraz co sądzicie o nastepnym wyscigu kto wygra który kubica i jakie beda tam warunki

Ja sądzę, że pierwszy będzie duet Ferrari, a na 3. miescu podium (na co bardzo liczę) będzie Robert. Podobno Schumacher nadal przyjaźni się z Massą i daje mu różne wskazówki. Tak więc możliwe, że Massa będzie pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:00, Jarys napisał:

No, no, ciekawe gdzie by teraz przeszedł. Może sprawiłby, że ten nowy team będzie triumfował. Przecież w poprzednim sezonie praktycznie liczyły się tylko dwa zespoły Ferrari i Renault. Ferrari nadal zajmuje tą pozycję, a Renault jest z tyłu, za to McLaren wyniósł si.ę na wyżyny...

P.S. Sorry za double posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Mass''a słyszy "głos Schumiego" to jeszcze nie znaczy, że będzie pierwszy! Poza tym Schumacher nie jest "oficjalnie" w teamie Ferrari choć nadal z nim związany nie może się komunikować w czasie wyścigów z kierowcami czerwonych bolidów! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alonso, trochę jest po prostu wkurzony, że nie jest "numero uno" w swoim teamie i Ze Hamilton jest na równi z nim traktowany - a przecież to on według samego siebie jest nie dość, że obrońcą tytułu to jeszcze uważa się za superstar:)) A tutaj mu jeszcze Hamilton punkty zabiera i prowadzi w kwalifikacji generalnej!:)) Tutaj Alonso boli - wiec gada teraz głupoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy Robert Kubica jest w stanie zająć miejsce w pierwszej trójce w GP Niemiec? może to akurat teraz stanie na podium :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:54, mattex napisał:

Jak myślicie czy Robert Kubica jest w stanie zająć miejsce w pierwszej trójce w GP Niemiec?
może to akurat teraz stanie na podium :) pozdro

Powiem tak - jeśli jeden z bolidów Ferrari albo McLaren`a ulegnie awarii a drugi np. cofną na koniec stawki, jeśli Robertowi bolid będzie się dobrze spisywał to ... jest taka szansa ;)))
Trochę dużo tego "jeśli" :P
A tak na serio - bardzo bym sobie tego życzył, a jak będzie zobaczymy w niedzielę :) Może od tego wyścigu tor w Niemczech przypadnie do gustu ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy BMW-Sauber mogą w tym wyścigu być na podium nie dlatego, że ulec awarii mogą bolidy Mc-Larena i Ferrari (czego też nie można wykluczyć), ale dlatego, że na tym torze są testowane konfiguracje bolidu BMW-Sauber i, jak mi się wydaje, team ma (lub też powinien mieć) sprawdzoną konfigurację. Jako faworyta wyścigu wskazuję Kimiego Räikkönena, a na faworyta w zespole BMW-Sauber Nicka Heidhelda. dlaczego Kimiego? Bo wydaje mi się, że Ferrari po tej aferze (wydaje mi się, że sabotaż był) zaczyna wracać na szczyt, a forma samego kierowcy jest bardzo wysoka. A czemu Nick Heidfeld? Bo po pierwsze jedzie przed własną publicznością, co jest dla tak doświadczonego kierowcy dodatkową motywacją, a po drugie w wywiadzie Robert Kubica przyznał, że ten tor nie jest jego ulubionym.
Przeszkodzić w wyścigu może na pewno upał, bo temperatura 30 stopni w cieniu to i tak gorąco, a oni będą jechali na słońcu, w dodatku podgrzewa wszystko elektronika, lecz wydaje mi się, że przynajmniej w połowie powinien ten upał zmniejszyć kombinezon, a jeśli nie, to bardzo łatwo o moment dekoncentracji.

@muniok - typowe myślenie polaka, który się nie za bardzo zna na formule, lub który zaczął oglądać formułe odkąd jeździ Kubica.Taki kibic wie tylko, że Kubica jest dobry i to mnie niestety lekko wkurza -.- ale jest plus - jest osoba, która mnie bardziej wkurza, a mianowicie komentator w Polsacie. Rozumiem, że płacą mu za gadanie, ale ludzie, jak można wygadywać takie bzdury! On się wogóle na formule nie zna -.-.

Mój typ Roberta - 5 miejsce (staram się przynajmniej patrzeć obiektywnie i nie napada mnie euforia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:51, elekrin napisał:

Kierowcy BMW-Sauber mogą w tym wyścigu być na podium nie dlatego, że ulec awarii mogą bolidy
Mc-Larena i Ferrari (czego też nie można wykluczyć), ale dlatego, że na tym torze są testowane
konfiguracje bolidu BMW-Sauber i, jak mi się wydaje, team ma (lub też powinien mieć) sprawdzoną
konfigurację.

Ja myślę jednak, że jeśli w dwóch najlepszych teamach coś pójdzie nie tak to wtedy jest szansa... myślę, że konfiguracja bolidu ma teraz mniejsze znaczenie, zarówno Ferrari jak i McLareny to szybsze bolidy i ewentualne braki w ustatwieniach nadrobią. Ale moje zdanie zweryfikuje wyścig.

>Jako faworyta wyścigu wskazuję Kimiego Räikkönena, a na faworyta w zespole BMW-Sauber (...)
Ogólnie to z Kimim bym sie zgodziła. Jest w formie, ma szybki bolid, team wraca tak naprawde do znakomitej jazdy więc wszystko wskazuje na to, że może wygrać. Co do temu BMW Sauber to jednak postawię na Roberta. Heidfeld nie jeździ teraz super dobrze, myślę, że Kubica będzie przed nim pomimo tego, że ten tor nie do końca mu pasuje. Miejmy nadzieję, że się przekona do niego po wyścigu ;)

Dnia 19.07.2007 o 23:51, elekrin napisał:

@muniok - typowe myślenie polaka, który się nie za bardzo zna na formule, lub który
zaczął oglądać formułe odkąd jeździ Kubica.Taki kibic wie tylko, że Kubica jest dobry i to
mnie niestety lekko wkurza -.-

Cóż... też mnie takie teksty niekiedy wkurzają ^^ Zero minimalnego rozeznania w temacie ;) (PS. Ja sie interesuje od ostatniego mistrzostwa Schumachera czyli jakiś 2004 rok xD)

Dnia 19.07.2007 o 23:51, elekrin napisał:


Mój typ Roberta - 5 miejsce (staram się przynajmniej patrzeć obiektywnie i nie napada mnie
euforia)

W sumie jakby nie patrzeć to Robert jest 5 siłą OBECNIE w F1 (zaznaczyłam obecnie bo w tabeli jest 6, ale teraz jeździ lepiej od Nicka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sesja treningowa za nami. Najlepszy czas uzyskał ... no kto? kto? Jak myślicie? :-D
Nie zgadliście! Wcale nie Robert ;-D
Najlepszy czas uzyskał (ku zaskoczeniu wszystkich) Hamilton :-D
Dalej byli: Raikkonen, Alonso, Heidfeld, Kubica i Massa. Czyli w sumie bez większych niespodzianek.

BTW (do oglądających transmisję). Czy też mieliście jakiś taki zwężony obraz? Czy to tylko u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:40, A-cis napisał:

Pierwsza sesja treningowa za nami. Najlepszy czas uzyskał ... no kto? kto? Jak myślicie? :-D
Nie zgadliście! Wcale nie Robert ;-D
Najlepszy czas uzyskał (ku zaskoczeniu wszystkich) Hamilton :-D

Wcale to nie zaskoczenie takie wielkie xD Ja tam nie pisałam że Robert będzie miał najlepszy czas. Jakby miał to bym była dopiero zaskoczona

Dnia 20.07.2007 o 11:40, A-cis napisał:

Dalej byli: Raikkonen, Alonso, Heidfeld, Kubica i Massa. Czyli w sumie bez większych niespodzianek.

W sumie tak, czołówka bez zmian... praktycznie ta sama 6 zawodników...

Dnia 20.07.2007 o 11:40, A-cis napisał:

BTW (do oglądających transmisję). Czy też mieliście jakiś taki zwężony obraz? Czy to tylko
u mnie tak było.

O, czyli pytanie nie do mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:40, A-cis napisał:

BTW (do oglądających transmisję). Czy też mieliście jakiś taki zwężony obraz? Czy to tylko
u mnie tak było.

Ja oglądałem na Polsat Sport i obraz był normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:40, A-cis napisał:

Pierwsza sesja treningowa za nami. Najlepszy czas uzyskał ... no kto? kto? Jak myślicie? :-D
Nie zgadliście! Wcale nie Robert ;-D

Już miałem nadzieję ... xD

Dnia 20.07.2007 o 11:40, A-cis napisał:

Najlepszy czas uzyskał (ku zaskoczeniu wszystkich) Hamilton :-D
Dalej byli: Raikkonen, Alonso, Heidfeld, Kubica i Massa. Czyli w sumie bez większych niespodzianek.

Fakt, bez większych niespodzianek. Mam tylko nadzieję że w kwalifikacjach zmieni się kolejność miejsc 4-5 ;)

Dnia 20.07.2007 o 11:40, A-cis napisał:

BTW (do oglądających transmisję). Czy też mieliście jakiś taki zwężony obraz? Czy to tylko
u mnie tak było.

Ja też nie oglądałem. Ja mam tylko podstawowe kanały (6) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Kubica ma największe prawdopodobieństwo na podium właśnie w Niemczech bo Niemcy juz nie maja swojego mistrza a Polacy pala sie do formuły wiec ich tam będzie sporo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować