Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 12:07, matbanan napisał:

Według mnie Kubica ma największe prawdopodobieństwo na podium właśnie w Niemczech bo Niemcy
juz nie maja swojego mistrza a Polacy pala sie do formuły wiec ich tam będzie sporo:P

A co ma ilość Polaków do występu Kubicy? Przecież kibice nie są w stanie przyspieszyć bolidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:16, mała16 napisał:

A co ma ilość Polaków do występu Kubicy? Przecież kibice nie są w stanie przyspieszyć bolidu

Ale im jest ich więcej, tym większe szanse, że zepsują bolidy Ferrari i Mc-Larena :P

Podsumowanie treningu - treningi nie są miarodajne, a sam przespałem. Ale ten o 14 będę oglądał :)

Dnia 20.07.2007 o 12:16, mała16 napisał:

W sumie jakby nie patrzeć to Robert jest 5 siłą OBECNIE w F1 (zaznaczyłam obecnie bo w tabeli jest 6, ale teraz jeździ lepiej od Nicka).

Gdyby układ sił decydował o miejscach... tu jest ten "dreszczyk emocji". Wyprzedzi czy nie.

Swoją drogą 2 tygodnie temu olśnił mnie Massa, który z praktycznie ostatniego pola startowego skończył na 5 miejscu, lecz popełnił jeden niewyobrażalnie duży w formule 1 błąd. Zgasł mu silnik :) chciał zapewne oszczędzić opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:25, elekrin napisał:

Ale im jest ich więcej, tym większe szanse, że zepsują bolidy Ferrari i Mc-Larena :P

Kurczę a mnie nie będzie... to jak Kubica nie stanie na pudle to możecie mnie zaskarżyć xD

Dnia 20.07.2007 o 12:25, elekrin napisał:

Swoją drogą 2 tygodnie temu olśnił mnie Massa, który z praktycznie ostatniego pola startowego
skończył na 5 miejscu, lecz popełnił jeden niewyobrażalnie duży w formule 1 błąd. Zgasł mu
silnik :) chciał zapewne oszczędzić opony.

Mnie też Massa zachwycił w tym wyścigu, a ten błąd? Nie wiem czemu. Na pewno nie nerwy bo przecież startował w tylu wyścigach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugą serię treningową mamy za sobą. W pierwszej 4 nadal Ferrari i McLaren z niewielką modyfikacją kolejności miejsc (Raikkonen, Hamilton, Massa i Alonso). Tylko BMW miał jakieś problemy, w efekcie których Heidfeld był 9, a Kubica 10.
Na razie pogoda im dopisuje. Ciekawe jak będzie jutro i pojutrze. Czy będzie pierwszy wyścig w deszczu w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:40, A-cis napisał:

Drugą serię treningową mamy za sobą. W pierwszej 4 nadal Ferrari i McLaren z niewielką modyfikacją
kolejności miejsc (Raikkonen, Hamilton, Massa i Alonso). Tylko BMW miał jakieś problemy, w
efekcie których Heidfeld był 9, a Kubica 10.
Na razie pogoda im dopisuje. Ciekawe jak będzie jutro i pojutrze. Czy będzie pierwszy wyścig
w deszczu w tym sezonie?

Kurcze, miejmy nadzieję że w niedzielę ani jutro już żadnych problemów nie będzie ... Niestety kwalifikacji nie obejrzę (będę akurat jechał w tym czasie). Wyścig obejrzę już w Łebie. No ale niestety nie będę mógł skomentować na gram.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:42, kolektor napisał:

Kurcze, miejmy nadzieję że w niedzielę ani jutro już żadnych problemów nie będzie ...

Kurcze, wyniki treningów są niemiarodajne -.-

Dnia 20.07.2007 o 15:42, kolektor napisał:

Niestety kwalifikacji nie obejrzę (będę akurat jechał w tym czasie). Wyścig obejrzę już w Łebie. No
ale niestety nie będę mógł skomentować na gram.pl :(

Tragiczne -.-

radzę niektórym poznać ten sport, zamiast nabijać sobie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znawca się znalazł. W temacie o Piłce Nożnej też wszystkich pouczasz że się nie znają. Ale ty jesteś wszystkowiedzący zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:03, kolektor napisał:

Znawca się znalazł. W temacie o Piłce Nożnej też wszystkich pouczasz że się nie znają.

Od kiedy polemikę nazywa się pouczaniem? Zresztą znam się na piłce lepiej niż taki zwykły widz, w końcu sam byłem piłkarzem -.-

Dnia 20.07.2007 o 16:03, kolektor napisał:

Ale ty jesteś wszystkowiedzący zakładam.

Nie, jak nie wiem za dużo o tenisie czy ping-pongu to tam się nie udzielam -.-
I tak sie składa, że mój mózg przyswoił się już do odbierania kibiców, którzy potrafią tylko napisać, że Kubica jest najlepszy, więc wygra -.- to jest irytujące, tym bardziej jeśli komentator się nie zna na komentowanym sporcie -.-
I wybacz, ale nie wiem, po co mamy mieć nadzieję? Pojedzie jak pojedzie.

Ps. Wiesz przynajmniej w jakiej miejscowości odbywa się wyścig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 16:01, elekrin napisał:

Kurcze, wyniki treningów są niemiarodajne -.-


Wyniki treningów są jak najbardziej miarodajne przede wszystkim dla teamów mogą też zobaczyć jak konkurencja jest przygotowana i swoje bolidy poustawiać! Jeżeli treningi nie były miarodajne a zwłaszcza wyniki osiągane na nich to po prostu by ich nie było! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:13, elekrin napisał:

Od kiedy polemikę nazywa się pouczaniem? Zresztą znam się na piłce lepiej niż taki zwykły widz,
w końcu sam byłem piłkarzem -.-

Byłeś piłkarzem ... Uuu, to mocno powiedziane. 13 latek był już piłkarzem :P

Dnia 20.07.2007 o 16:13, elekrin napisał:

Nie, jak nie wiem za dużo o tenisie czy ping-pongu to tam się nie udzielam -.-
I tak sie składa, że mój mózg przyswoił się już do odbierania kibiców, którzy potrafią tylko
napisać, że Kubica jest najlepszy, więc wygra -.- to jest irytujące, tym bardziej jeśli komentator
się nie zna na komentowanym sporcie -.-

Nie bój się. Nie jestem takim kibicem :P Ale wierzę i kibicuję. A nie tylko podsumowuję że nie mają szans :P

Dnia 20.07.2007 o 16:13, elekrin napisał:

Ps. Wiesz przynajmniej w jakiej miejscowości odbywa się wyścig?

Wyobraź sobie że wiem - w Nürburg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:14, SzolMisz napisał:

Wyniki treningów są jak najbardziej miarodajne przede wszystkim dla teamów mogą też zobaczyć
jak konkurencja jest przygotowana i swoje bolidy poustawiać! Jeżeli treningi nie były miarodajne
a zwłaszcza wyniki osiągane na nich to po prostu by ich nie było! Pozdrawiam

I jak mam takiego potraktować, jako znawcę. Ale spróbuję wytłumaczyć. Otóż jeśli te wyniki byłyby miarodajne, to team BMW-Sauber za Chiny by nie był na 3 miejscu konstruktorów. I pragnę jeszcze zauważyć, że wyścig odbywa się na torze, na którym są sprawdzane nowe ustawienia bolidów, a sam obiekt jest stacją treningową BMW-Sauber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:21, elekrin napisał:

I jak mam takiego potraktować, jako znawcę. Ale spróbuję wytłumaczyć. Otóż jeśli te wyniki
byłyby miarodajne, to team BMW-Sauber za Chiny by nie był na 3 miejscu konstruktorów. I pragnę
jeszcze zauważyć, że wyścig odbywa się na torze, na którym są sprawdzane nowe ustawienia bolidów,
a sam obiekt jest stacją treningową BMW-Sauber.

Do ciebie to nic nie dociera ? Po prostu napisałem że mam nadzieję że nie przytrafią się kłopoty w trakcie wyścigu, bo teraz mieli kłopoty. A ty od razu naskakujesz że się nie znam i jeszcze mówisz coś o nabijaniu postów (troszkę dużej na forum jestem od ciebie i wcale postów nie nabijam :P). Ale dobra. Ty się lepiej znasz na F1 od wszystkich. Na PN widzę że też.
/Koniec Rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:26, SzolMisz napisał:

No i nadal uważasz, że wyniki są nie ważne te, które są osiągane na treningach?! Pozdrawiam


wyniki nie, ustawienia tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:33, elekrin napisał:

wyniki nie, ustawienia tak.

Ale żeby było dobre ustawienie, to chyba musi kręcić na nim dobry czas, co nie ?! Wiec jest to jednoznaczne. Jeśli jest dobre ustawienie, to jest dobry czas. Jeśli jest złe, to jest zły czas. Wiem, że nie zawsze się to sprawdza, bo mają na to wpływ jeszcze inne czynniki, ale zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia to wiadomo!:)) Dla mnie i wyniki też o czymś świadczą, chociażby o stanie przygotowania danego teamu!:) No ale zakończmy ten temat bo nie ma sensu tutaj się tak "przerzucać":)) Mam nadzieje, że BMW Sauber będzie w ścisłej czołówce a Kubica na podium:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:26, kolektor napisał:

Do ciebie to nic nie dociera ? Po prostu napisałem że mam nadzieję że nie przytrafią się kłopoty
w trakcie wyścigu, bo teraz mieli kłopoty.

Muszę się przyznać do błędu, gdyż nie doczytałem zdania do końca, ale tu uważam, że BMW skoro ostatnio się nie psuje, to i teraz tak będzie.

Dnia 20.07.2007 o 16:26, kolektor napisał:

A ty od razu naskakujesz że się nie znam i jeszcze
mówisz coś o nabijaniu postów (troszkę dużej na forum jestem od ciebie i wcale postów nie nabijam
:P). Ale dobra.

Możesz się nie znać na tym elemencie, ale to tylko przypuszczenia, bo możesz się znać, każdy ma prawo do dyskusji.

Dnia 20.07.2007 o 16:26, kolektor napisał:

Ty się lepiej znasz na F1 od wszystkich. Na PN widzę że też.

Ja tak nie twierdzę, po prostu polemizuję, być może w sposób za ostry.

Dnia 20.07.2007 o 16:26, kolektor napisał:

/Koniec Rozmowy

Istotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:37, kolektor napisał:

Ale żeby było dobre ustawienie, to chyba musi kręcić na nim dobry czas, co nie ?! Wiec jest
to jednoznaczne. Jeśli jest dobre ustawienie, to jest dobry czas. Jeśli jest złe, to jest zły
czas. Wiem, że nie zawsze się to sprawdza, bo mają na to wpływ jeszcze inne czynniki, ale zazwyczaj.


Są tysiące ustawień i każde jest zależne od innego. Trudno jest znaleźć odpowiednie ustawienie, a słaby wynik nie musi świadczyć o złym ustawieniu. Najgorszą rzeczą w formule jeden dla teamów jest deszcz/mokra nawierzchnia. Wtedy właściwości trzeba zmienić o 100 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:43, elekrin napisał:

Najgorszą rzeczą w formule jeden dla teamów jest deszcz/mokra nawierzchnia. Wtedy właściwości trzeba zmienić > o 100 stopni.

Istotnie. A w ten weekend akurat może padać ;) Ale moim zdaniem każdy team ma przygotowane ustawienie zastępcze na wypadek zmiany pogody. Kto wie, czy właśnie dziś BMW nie testowało takiego ustawienia, dlatego dopiero dziesiąty czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować