Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2006 o 17:10, HumanGhost napisał:

Ale trzeba przyznać, że jak Kubica tak dalej będzie jeździł na treningach to szybko dorobi
się uznania szefostwa i szansy w wyścigu.

Na miejsce musi poczekać przynajmniej ten sezon - jeśli pojedzie w którymś z tegorocznych GP to tylko przez wypadnięcie Heidfelda albo Villenueva. Idę chyba zaraz spać, bo jutro pobudka o 5:45 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyścig obfitujący w emocje - mnówstwo wypadków (Safety car pojawiał się 3 razy), manewrów wyprzedzania i niespodziewanych rozwiązań. Na metę dojechało jedynie 12 kierowców. Największym pechowcem był Jenson Button, który wyraźnie odstawał od reszty stawki przez cały wyścig. Jak na złość - 100 m. przed metą eksplodował jego silnik i w ten sposób Fisichella startujący z pit lane przebił się na 5 pozycję. Wygrał Alonso i tym samym powiększył przewagę nad konkurentami w łącznej klasyfikacji. Krótko mówiąc - warto było wstać o tej porze =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde Kurde :/
Juz wolalem ta awaryjnosc Macow z zeszlego sezonu niz obecna niezawodnosc :/ A Monty nic sie nie nauczyl :( Nerwy trace. Guzikowi widac gotowal sie silnik , ale przynajmniej wymieni bez kary.

Ide sete sobie strzelic na nerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w radiu powiedzieli że Robert Kubica wystartuje w głownym wyścigu podczas GP Węgier
zastąpi kanadyjczyka Żaka Vilnewa (tak powiedzieli w radiu, nie wiem jak to się pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:17, Maker3 napisał:

Przed chwilą w radiu powiedzieli że Robert Kubica wystartuje w głownym wyścigu podczas GP Węgier
zastąpi kanadyjczyka Żaka Vilnewa (tak powiedzieli w radiu, nie wiem jak to się pisze)

jesli to prawda to bylo by "fajnie" nasz rodak w w yscigu f1 łał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:20, sony ericsson napisał:

> Przed chwilą w radiu powiedzieli że Robert Kubica wystartuje w głownym wyścigu podczas
GP Węgier
> zastąpi kanadyjczyka Żaka Vilnewa (tak powiedzieli w radiu, nie wiem jak to się pisze)

jesli to prawda to bylo by "fajnie" nasz rodak w w yscigu f1 łał!!

już są infa na portalach
http://sport.onet.pl/0,1248769,1364854,wiadomosc.html
http://sport.onet.pl/0,1248769,1364859,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:17, Maker3 napisał:

Przed chwilą w radiu powiedzieli że Robert Kubica wystartuje w głownym wyścigu podczas GP Węgier
zastąpi kanadyjczyka Żaka Vilnewa (tak powiedzieli w radiu, nie wiem jak to się pisze)


Tak, ja też o tym słyszałem tyle tylko ze w TV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto pytanie tygodnia:
Czy Michael Schumacher dogoni w kwalifikacji ogólnej Fernando Alonso?
MEIN ODP: TAK, bo Schumi to stary cwaniak, słyszeliście co zrobił podczas kwalifikacji? Stanął na torze aby nikt nie uzyskał lepszego czasu niż on. Efekt - ostatnia pozycja startowa, właściwie to z boksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:25, Maker3 napisał:

Ciekawe jak pojedzie, na treningach jeździł dobrze, tylko żeby podczas zawodów się nie zestresował


Miejmy nadzieje że dobrze.Trzymam za niego kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:25, Maker3 napisał:

Ciekawe jak pojedzie, na treningach jeździł dobrze, tylko żeby podczas zawodów się nie zestresował

Tu nie chodzi o stres. W jeździe na czas jest śwetny, ale w jeździe. Podczas wyścigu może się nie sprawdzić, ma wielu doświadczonych rywali. Chociaż w Formuła Renault spisywał sięę świetnie. Tylko że bolid nie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kwalifikacji. Hungaroring to najwolniejszy tor w kalendarzu F1. Jest on bardzo kręty, nie ma miejsca na wyprzedzanie. Nie należy się spodziewać, że Kubica nagle wygra wyścig, nie dysponuje on przecież najmocniejszym bolidem w stawce. Jednak mam nadzieję na dobry występ i będę trzymał kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no proszę. Nie spodziewałem się, że Kubica dostanie szansę już w tym sezonie. Natomiast mam nadzieje, że ten wypadek Villeneuve to nic powaznego. Ciekawe jak się spisze w Budapeszcie. Muszę to zobaczyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 21:46, Grucha91 napisał:

Wszystko zależy od kwalifikacji.

i od czasu w jakim zmienią mu opony i doleją paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 08:01, Maker3 napisał:

> Wszystko zależy od kwalifikacji.
i od czasu w jakim zmienią mu opony i doleją paliwa

i od pojazdu. W Niemczech w ubiegłą niedzielę dwa ostatnie miejsca i Schumacher zdublował ich po uwaga! 5 okrążeniach. Ostatecznie jeden zjechał do boksu, a drugi też chyba ukończył wyścig. Tak więc samochód Kubicy w kwalifikacjach jest może dobrze dostrojony dla niego. Kto wie? Może pokaże nam na co go stać i wedrze się na wysoie miejsce. Chociaż w kwalifikacjach powinien poradzić se dobrze a nawet najlepiej. Wtedy będzie najlepiej żeby utrzymał pozycję bo przy wyprzedzaniu moim zdaniem nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 08:01, Maker3 napisał:

> Wszystko zależy od kwalifikacji.
i od czasu w jakim zmienią mu opony i doleją paliwa

Jeszcze jedno. W największej roli gra tu przede wszytkim statystyka, a ja wiemy BMW WILLAMS nie jest gotowy walczyć z najlepszymi: Ferrari i Ferrari...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie teraz ciekawi ile pojawi się niedługo w Polsce specjalistów od F1, wielkich i wieloletnich fanów tego sportu :)
Echh pamiętam jak sie pare lat temu wkurzaliśmy na Schumachera jak miał kolizje z Villneuvem właśnie podczas GP Europy bodajże :P
Sam Kubicy nie znam, ale z tego co mówią na mieście to sympatyczny chłopak i sodówa nie uderza mu do głowy, więc - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować