Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2010 o 17:57, barth89 napisał:

Czy w niedzielę w otwartym Polsacie wyścig będzie normalnie emitowany?


Nic nie słyszałem że miałby nie być... Tylko nie wiem o której godzinie się to wszystko zacznie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 17:57, barth89 napisał:

Czy w niedzielę w otwartym Polsacie wyścig będzie normalnie emitowany?



Wygląda na to że na tą chwile nie można jeszcze powiedzieć czy wyścig będzie transmitowany czy też nie:
http://sport.onet.pl/f1/polsat-rozwaza-rezygnacje-z-transmisji-z-grand-pri,1,3208653,wiadomosc.html

Ja w każdym bądź razie mam Polsat Sport/Extra więc jeśli tylko będę chciał oglądać to prawdopodobnie będzie istniała taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 18:22, dave03 napisał:

Ja w każdym bądź razie mam Polsat Sport/Extra więc jeśli tylko będę chciał oglądać to
prawdopodobnie będzie istniała taka możliwość.

Ehh, a to by oznaczało, że musiałbym oglądać po niemiecku.:| Najgorzej jednak mieliby ci, którzy nie mają w ogóle satelitarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfrę+ i mam pytanie - na jakim kanale mógłbym ten wyścig obejrzeć, nie ważne z jakim komentarzem? :)
Pytam na przyszłość, nigdy nie oglądałem poza Polsatem który zastanawia się nad odwołaniem transmisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to widziałem reklamówkę w Polsacie o wyścigu, więc zapowiada się że jednak normalnie będzie można oglądać wyścig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F1 bez komentarza... Jeszcze nigdy tak nie oglądałem... Ciekawie by było, ale pewnie jakiś będzie. Ale bez jakiś jajcarskich tekstów czy interesowania się paniami na torze... (dalej mam w pamięci zawołanie Borowczyka...XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, nie oglądałem w tym tygodniu żadnych transmisji sportowych poza weekendowymi w C+, które były bez komentarza, cisza absolutna. Dopiero wtedy się docenia komentatorów, którzy zawsze jakoś umilą czas jak się nic nie dzieje ;) Jako, że żałoba jest też w niedziele, to trzeba się spodziewać ciszy w czasie wyścigu, albo oglądać z innym komentarzem, ja Gran Derbi oglądałem w C+ i słuchałem transmisji z hiszpańskiego radia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 21:24, Adidas66 napisał:

Będzie co najwyżej bez komentarza, jak chociażby Gran Derbi, więc obejrzeć będzie można.


Oby tak było... A jak będzie można sprawdzić, czy będzie, czy nie? W programie TV w internecie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:08, Adidas66 napisał:

Gran Derbi oglądałem w C+ i słuchałem transmisji z hiszpańskiego radia ;P

O tak wszystko co komentowane przez Hiszpana może być ciekawe. Też mi się wydaje, że może komentarza nie być, chociaż wolałbym gdyby był, ale przynajmniej narzekacze by skończyły gadanie, że nie dają słuchać silników i może by ich docenili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:12, barth89 napisał:

Oby tak było... A jak będzie można sprawdzić, czy będzie, czy nie? W programie TV w internecie
wystarczy?


Na pewno jakiś komunikat na ten temat się pojawi. Może np. w serwisie sportowym Polsatu (po wiadomościach), może na stronce, a może w czasie studia przed wyścigiem poinformują dopiero. Trzeba być czujnym, by wyczuć drgania mocy ;)

===>Xjumpaytech

Lubię hiszpański komentarz, mimo tego, że ni w ząb nie rozumiem, to bardzo łatwo jest przejąc emocje komentatora, z resztą lubię brzmienie tego języka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:12, barth89 napisał:

A jak będzie można sprawdzić, czy będzie, czy nie? W programie TV w internecie wystarczy?

Polsat poinformował dziś, że i kwalifikacje i wyścig będzie normalnie transmitowany na kanale otwartym Polsatu (treningi będą na Polsat Sport Extra)
http://polsatsport.pl/news/1203_9369.htm
(czytać ostatnią linijkę podkreślonego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawostka. Maurycy Kochański nie komentuje już relacji z Formuły. Ciekawe czy to już na stałe, czy tylko chwilowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście wypadek Buemiego? Niesamowita historia, oba przednie koła urwały się równocześnie jak odstrzelone.
A Buemi, bez przednich kół, cały czas jeszcze próbował kierować i skręcać.
BTW. Na razie na torze ładnie, sucho. Chociaż chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować