Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2010 o 20:54, BoloMaster napisał:

Pietrov w Lotus-Renault do końca 2012! Świetna decyzja zespołu, w przyszłym roku możliwa
walka o TOP3...


Moim zdaniem dobra decyzja , czasami pokazał się ze złej strony i nie raz zaskoczył pozytywnie. Dobrze ze dostał szanse , będzie mógł zbierać doświadczenie jak i uczyć się u boku Kubicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 21:28, karolekx23x napisał:

Moim zdaniem dobra decyzja , czasami pokazał się ze złej strony i nie raz zaskoczył pozytywnie.
Dobrze ze dostał szanse , będzie mógł zbierać doświadczenie jak i uczyć się u boku Kubicy.


Ja bym powiedział, że raczej nie raz pokazywał się ze złej strony, choć czasami zaskakiwał pozytywnie.
Był kierowcą, który miał najwięcej wypadków i zdecydowanie był jednym z najgorszych debiutantów.
To, że zostaje w Lotus Renault jest tylko i wyłącznie podyktowane finansami. Za Pietrovem stoją ogromni rosyjscy sponsorzy. Gdyby nie oni, Pietrov już by obok Kubicy nie pojeździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 22:10, Phobos_s napisał:

> Moim zdaniem dobra decyzja , czasami pokazał się ze złej strony i nie raz zaskoczył
pozytywnie.
> Dobrze ze dostał szanse , będzie mógł zbierać doświadczenie jak i uczyć się u boku
Kubicy.

Ja bym powiedział, że raczej nie raz pokazywał się ze złej strony, choć czasami zaskakiwał
pozytywnie.
Był kierowcą, który miał najwięcej wypadków i zdecydowanie był jednym z najgorszych debiutantów.
To, że zostaje w Lotus Renault jest tylko i wyłącznie podyktowane finansami. Za Pietrovem
stoją ogromni rosyjscy sponsorzy. Gdyby nie oni, Pietrov już by obok Kubicy nie pojeździł.


W przyszłości będzie kimś , narazie brak doświadczenia i techniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerwa w sezonach i cisza na forum a tu prezentacja Ferrarki no i za chwile Renówka pochwali się swoim dziełem. Już niedługo testy i początek sezonu. Nie mogę się doczekać.
i jeszcze jedno
http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Bolid-Renault-szybszy-dzieki-malowaniu,wid,13074964,wiadomosc.html
Mam pytanie dot. artykułu
1. ile Renówka straci kasy w związku z malowaniem prawdziwym złotem rozbitych bolidów Pietrova ?
2. jeżeli ilość farby ma wpływ na osiągi to po co malować bolid? będzie szybszy.
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 15:20, Zand79 napisał:

Przerwa w sezonach i cisza na forum a tu prezentacja Ferrarki no i za chwile Renówka
pochwali się swoim dziełem. Już niedługo testy i początek sezonu. Nie mogę się doczekać.
i jeszcze jedno
http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Bolid-Renault-szybszy-dzieki-malowaniu,wid,13074964,wiadomosc.html
Mam pytanie dot. artykułu
1. ile Renówka straci kasy w związku z malowaniem prawdziwym złotem rozbitych bolidów
Pietrova ?


Raczej niewiele, bo wątpię żeby dodanie do farby kilku gramów złotego pyłu wpłynęło w jakikolwiek sposób na jego cenę.

Dnia 28.01.2011 o 15:20, Zand79 napisał:

2. jeżeli ilość farby ma wpływ na osiągi to po co malować bolid? będzie szybszy.
;D


Przepisy i tak wymuszają odpowiednie dociążenie bolidu więc te rewelacje wp są moim zdaniem śmieszne.

Swoją drogą, czarny lakier wzbogacony tym złotym pyłem powinien wyglądać rewelacyjnie, szkoda tylko, że te szepczące Totale pozostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 10:31, Luk4s napisał:

Team Lotus


Ciekawe czy faktycznie pozostaną przy tej nazwie?
Rozprawa w sprawie nazwy ma się odbyć 21 marca więc na pewno w Bahrajnie będą dwa Lotusy :)
Zobaczymy co potem :)

Dnia 31.01.2011 o 10:31, Luk4s napisał:

IMHO w porwaniu do poprzednika wyciosanego z kamienia nowy bolid wyglada bardzo agresywnie.


No fakt, wygląda ciekawiej. Szkoda tylko, że foty takie ciemne.

A wiadomo, o której dziś start strony Lotus-Renault?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 10:56, Phobos_s napisał:

A wiadomo, o której dziś start strony Lotus-Renault?

jest na stronce zegar. zostaly 3 godziny, wiec o 14 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 11:00, Luk4s napisał:

jest na stronce zegar. zostaly 3 godziny, wiec o 14 :-).


Ehh.. Sam mogłem wpaść na to żeby sprawdzić na stronie ;) Muszę być bardzo zmęczony po sesji ;)

Ale ciekawe jest to, że na http://www.lotusrenaultgp.com/ nie ma zegara a za to jest napisane, że start jest o 12:30...

Edit: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 13:29, Luk4s napisał:

kilka fotek R31. BTW. musze przyznać, ze malowanie prezentuje sie ladnie :-).


Ładnie ładnie. Nawet te czerwone Totale, tak strasznie nie szpecą. Myślałem, że będzie gorzej.
Ale ogólnie bolid jest bardzo ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bolid ładniejszy od poprzedniego. Pasuje, dla mnie najładniejszy.
Ale najważniejszy wygląd nie jest wiec oby na torze wyniki osiągał najlepsze wtedy będę w pełni zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 13:29, Luk4s napisał:

kilka fotek R31. BTW. musze przyznać, ze malowanie prezentuje sie ladnie :-).
edit: link do prezentacji - http://www.kyte.tv/ch/lotus-renault-gp-live/lotusrenault-gp-r31-launch-from-val/p=6428&c=453816&s=1166125&l=223500


ale tam bida piszczy. Czerwonych bucików starczyło tylko dla podstawowych kierowców ;D
ładny, ładny ale wolałbym żeby był najbrzydszy w stawce ale za to szybki. No cóż ale pomimo tego że pierwsze testy już jutro (okazja dla Pietrova aby coś uszczknąć z tej ładności w jakiejś efektownej kraksie) to i tak przez zasłony dymne nic nie będzie wiadomo do pierwszego wyścigu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie będzie już tej żółto-czarnej osy w stawce, choć trza przyznać że czarno-złote malowanie jest jeszcze ładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od nowego sezonu F1 nareszcie w jakosci HD (1080i).

BTW. polecam przeczytanie notki prasowej na stronie Polsatu: http://www.polsat.pl/O_Nas,2860/Aktualnosci__,2866/Formula_1_Przez_Kolejne_Trzy_Sezony_Wylacznie_W_Telewizji_Polsat,813577/index.html. oczywiście dla nas, widzów F1 w Polsce, najważniejsza informacja z tej notki jest, że w nowym seoznie: "Studio poprowadzi bezkonkurencyjny w swoim fachu, prawdziwy pasjonat i znawca wyścigów F1 Włodzimierz Zientarski." LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jak zawsze najbardziej podoba Ferrari, ale w tym roku Renault się faktycznie postarało i zrobiło BARDZO ładny bolid z przodu, z boku takie trochę odrzutowe silniki są, ale bolid jest nadal ładny, ale i tak nigdy nie przebiją u mnie Ferrari :D. Boję się tylko jednej rzeczy. Inne zespoły maksymalnie pozmieniały swoje bolidy, Renault, Lotus, czy Sauber widać na pierwszy rzut oka, że mają inny bolid, a Ferrari trzeba się przyjrzeć, fakt widać, że jest wyżej, inaczej wyprofilowany i rozbudowany, ale przed prezentacją po crash-testach mówili, że dobrze, że zdali, bo kompletnie zmienili konstrukcję tego bolidu i zbudowali go tak, żeby stwarzał maksymalnie duże możliwości rozwoju, ale tego nie widać, nie wiem, może to środek jest tutaj najważniejszy? Albo Ferrari chce sobie zrobić żarty z konkurencji i po prostu zrobili prezentację na "odwal się", a dopiero jutro zobaczymy prawdziwy bolid? Nie wiem, ale pewnie dużo wyjaśni się już jutro, bo może być jak z poprzednikiem - to co zaprezentowali różniło się mocno od "3" bolidów, które testowali na zimowych testach.

@Luk4s
Hehe. Ziętarski bezkonkurencyjny w swoim fachu, znawca i pasjonat? Haha. Ktoś w tym Polsacie ma niezłe poczucie humoru. Pasjonat to może jest, ale reszta się bardzo różni. Jeszcze mogli napisać, że jedyny obiektywny na tym świecie ;). Polsat mnie zawsze zaskakiwał, ale tym, że gość, dla którego proste zagadnienia wydają się jakieś super trudne (na 80% to Polsat mu tak każe) jest niezrównanym ekspertem to mnie kompletnie zabili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 31.01.2011 o 18:23, Luk4s napisał:

oczywiście dla nas, widzów F1 w Polsce, najważniejsza informacja z tej notki jest, że
w nowym seoznie: "Studio poprowadzi bezkonkurencyjny w swoim fachu, prawdziwy pasjonat
i znawca wyścigów F1 Włodzimierz Zientarski." LOL.


Mało się nie posikałem ze śmiechu XDDDDD

"nieprzerwanie od 2007 roku można oglądać F1" łał, całe 3 sezony, ile ten Polsat dobrego zrobił dla fanów F1 w Polsce... Prawda jest taka, że gdyby nie Kubica to Polsat raz dwa wywaliłby F1 z ramówki w zamian za powtórkę Miodowych Lat. Nie mówiąc już o najbardziej rzeczowym prowadzącym studio na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować