Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Nick Heidfeld? :D

Ale na serio to super, że wraca Kobayashi, bo jednak dwa lata temu pokazał się z całkiem dobrej strony będąc w Sauberze. Tylko Caterham... no zobaczymy co z tego wyjdzie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 17:47, A-cis napisał:

Brakuje mi tu bardzo jednego nazwiska. Chyba domyślasz się jakiego ... :-D


Webber już do F1 nie wróci ;-P

A tak serio, to niestety wątpię żebyśmy jeszcze kiedyś zobaczyli Kubicę w F1. A szkoda wielka.

Znamy też daty premier części z nowych bolidów:

McLaren - 24 stycznia, do obejrzenia online
Ferrari - 25 stycznia, do obejrzenia online
Sauber - 26 stycznia, do obejrzenia online
Toro Rosso - 27 stycznia, w Jerez
Mercedes - 28 stycznia, w Jerez
Caterham - 28 stycznia, w Jerez
Red Bull - 28 stycznia, w Jerez

Z innych ciekawostek, od tego sezonu, wyścig w Bahrainie będzie wyścigiem nocnym, odbywającym się przy sztucznym oświetleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 10:29, Muradin_07 napisał:

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1545857_621115371256972_2004253053_n.jpg

A za to mamy jak wyglądać będzie bolid Force India. Malowanie ma naprawdę... fajne :)


Tak, wygląda bardzo fajnie. Do tej pory ich bolidy wydawały mi się takie trochę mdłe.
Ale teraz? Wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No będzie na pewno ten bolid bardzo agresywnie wyglądał na torze moim zdaniem. Tak jak swego czasu Pszczółka Renia, gdy Kubica jeździł w Renault. Ja to mam nadzieję, że może coś Sauber wykombinuje, bo ten szary bolid był moim zdaniem porażką jeżeli chodzi o kolorystykę. Lepszy był ten czarno-biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 12:03, Muradin_07 napisał:

No będzie na pewno ten bolid bardzo agresywnie wyglądał na torze moim zdaniem. Tak jak
swego czasu Pszczółka Renia, gdy Kubica jeździł w Renault. Ja to mam nadzieję, że może
coś Sauber wykombinuje, bo ten szary bolid był moim zdaniem porażką jeżeli chodzi o kolorystykę.
Lepszy był ten czarno-biały.


O tym samym pomyślałem. Żółte Renault a później przesiadka na ładny czarno-złoty Lotus... Tu zmiana jest podobna.
Ale co do Saubera się nie mogę zgodzić, akurat dzięki grafitowemu malowaniu ich bolid był jednym z najładniejszych na torze w poprzednim sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu mam takie zdanie na jego temat, bo lubię bolidy agresywne właśnie jak Renia czy teraz Force India pod kątem kolorów. No i też nie lubię szarości takich. Jedyny wyjątek do McLaren, który jest srebrny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 12:12, Muradin_07 napisał:

Może po prostu mam takie zdanie na jego temat, bo lubię bolidy agresywne właśnie jak
Renia czy teraz Force India pod kątem kolorów. No i też nie lubię szarości takich. Jedyny
wyjątek do McLaren, który jest srebrny ;)


To kwestia gustu. Jedni wolą kolory krzykliwe a inni stonowane :) A jeszcze inni woleliby pewnie żeby bolidy były różowe i w tęczę ;)
Mnie w poprzednim sezonie najbardziej podobały się bolidy Lotusa, Saubera i oczywiście McLarena.
W tym już wiem, że ładny będzie Force India i zobaczymy co dalej.

Obyśmy tylko mogli oglądać F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki opalizujący z lekka ma być? Całkiem spoko. Tylko mam nadzieję, że będzie więcej białego może wzorem lat ubiegłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 14:10, Muradin_07 napisał:

Taki opalizujący z lekka ma być? Całkiem spoko. Tylko mam nadzieję, że będzie więcej
białego może wzorem lat ubiegłych.


Trudno powiedzieć jak będzie wyglądało ostateczne malowanie. Możliwe, że właśnie będzie taki niebieski ale, jak zaznaczyłem, to tylko render więc kolory faktycznie mogą być zupełnie inne.
Bardziej przedstawia to kształty nowego bolidu. Węższy przedni spojler, specyficzny "nos", pojedynczy wydech, etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy takiego nosa nie mieli już wcześniej podobnego? Bo tak coś pamiętam, że któryś team taki miał charakterystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 14:30, Muradin_07 napisał:

Ale czy takiego nosa nie mieli już wcześniej podobnego? Bo tak coś pamiętam, że któryś
team taki miał charakterystyczny.


Nie, tak zwężonego żaden bolid do tej pory nie miał. Przynajmniej odkąd pamiętam : )
Wydaje mi się, że jest to wynik zmian w przepisach na sezon 2014 (obniżenie przodu bolidu, zwężenie przedniego spojlera, itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, ale chodzi mi ogólnie o budowę tego wszystkiego. Ale nie patrzyłem dokładnie w te zmiany w sezonie 2014. Te najważniejsze to tam widziałem związane z silnikami, ale nie wczytywałem się w to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McLaren wyglądałby ładnie gdyby nie ten penis z przodu:)
No błagam wygląda to śmiesznie:P Lub jak jakiś długi nos postaci z kreskówki :P
Brrr brzydactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 13:23, Phobos_s napisał:

McLaren z trochę innej perspektywy


Czyli McLaren rezygnuje z pomarańczowego? Całkiem spoko, ciekawe jak będzie się sprawdzał na torze, bo już chyba gorzej jak w zeszłym sezonie to być nie może. Natomiast Lotus... znowu to samo - dat front wing ftw? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować