Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

No fakt, Mercedes jest bardzo ładny, ale mnie podoba się także Sauber, a do McLarena mam ogromny sentyment.
Ciekawostką nadal jest dla mnie Lotus z tym podwójnym asymetrycznym nosem.

Teraz czekam na Williamsa na zdjęciach, które będą czymś więcej niż słabym renderem, no i zobaczymy co pokażą Caterham i Marussia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ktoś to skomentował - niech ktoś weźmie i powoła się w niektórych przypadkach na regulamin czy cokolwiek, bo to wygląda z jednej strony dziwnie, a z drugiej może być niebezpieczne. Choć z drugiej strony jeśli zostało dopuszczone przez FIA to oznacza tylko i wyłącznie, że jest zgodne z regulaminem. I tu chyba jest pies pogrzebany. Tak czy inaczej ciekawie będą wyglądać wyścigi ciasne takie jak Monaco... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 16:33, Muradin_07 napisał:

A tutaj nowy Williams:


Czyli wygląda w sumie dokładnie tak jak na renderze. Nie jest tak tragicznie.

Ale Caterham... brak słów.
Nie mówiąc już o tym, czy to nagłe poszerzenie tuż za przednim spojlerem na jakikowiek sens pod względem aerodynamicznym. Tak ostry kąt musi mieć negatywne konsekwencje.
Myślę, że do czasu pierwszych wyścigów część tych nosów zostanie zmieniona.
Czego Caterhamowi i nam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz no - może oni coś sobie tam policzyli i wyszło im, że to jest dobre :D Przecież oni tam teraz korzystają z tego tunelu Toyoty, więc to może jakaś japońska technologia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 12:07, Phobos_s napisał:

Eric Boullier został dyrektorem wyścigowym McLarena.

Czy wiadomo już kto będzie za niego w Lotusie?
BTW. Coś Red Bullowi nie za bardzo idzie na testach. Drugi dzień i nadal problemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno, ale nie jestem tego pewny, zastępować będzie go Gerard Lopez na tym stanowisku. Ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, bo on wcześniej był tym głównym szefem całego Lotusa tak... a teraz będzie za Bouiliera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 18:53, A-cis napisał:

Czy wiadomo już kto będzie za niego w Lotusie?
BTW. Coś Red Bullowi nie za bardzo idzie na testach. Drugi dzień i nadal problemy ...


Dokładnie tak jak napisał Muradin_07, miejsce Boulliera zajmie Gerard Lopez.

Co do Red Bulla, no cóż, oni jeszcze przez pół wtorku składali samochód do kupy bo ledwo wyrobili się z jego produkcją. Powodem było - jak mówił Newey - to, że do ostatniej chwili rozwijali RB9 w sezonie 2013.
Ale do pierwszego wyścigu jeszcze 6 tygodni więc myślę, że większych problemów się pozbędą.
A nawet jeśli coś im nie zagra to nie będę się smucił. Liczę, że w tym roku zobaczymy innego mistrza niż Vettela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 13:07, Dared00 napisał:


No ładnie. Wygląda to na awarię silnika albo systemu chłodzącego...
Ale jeśli silnika to trochę dziwne bo z takich samych silników korzysta Caterham i Toro Rosso i jakoś jeżdżą.
No nic. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jest jeszcze trochę za wcześnie, ale coś mi się tak wydaje, że Magnusen w tym roku może zabłysnąć... ciekawe tylko, czy aż tak dobrze jak Hamilton w debiucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować