Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2014 o 17:25, Muradin_07 napisał:

Już się raduję na to, że rano usłyszę "... i Andrzej Borowczyk. Proszę państwa..." :D


Dał bym Ci Like''a ale nie mam jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff ależ odetchnąłem. Świetna wiadomosc. Nigdy nie wierzylem ze to napisze. Ale napisze - Andrzej tesknilem za toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze kwalifikacje sezonu 2014 za nami.
Trzeba przyznać, że było bardzo ciekawie i mam nadzieję, że tak ciekawy będzie cały sezon.
Rosberg i Hamilton w Mercedesie nie zawiedli, pokazali jak dopracowany mają bolid. No drugim końcu tej stawiki za to Lotus, dla którego te kwalifikacje były kompletną katastrofą. Grosjean na ostatnim miejscu a Maldonado w ogóle bez czasu.
Dla mnie, największym zaskoczeniem był Riccardo, który walczył do ostatniej chwili o Pole Position. Myślę, że to wspaniały debiut w RB. Natomiast ucieszyłem się, że Vettel nie zakwalifikował się do Q3. Ponoć miał jakieś problemy z bolidem, ale wolę myśleć, że po prostu teraz będzie widać, ile w jego mistrzostwach było z doskonałości jego bolidów a ile z jego faktycznych umiejętności.
Najbardziej szkoda mi Buttona. To chyba mój ulubiony kierowca ale niestety nie zakwalifikował się do Q3 z zupełnie niewiadomych powodów. Tym bardziej, że przez większą część drugiej części jechał bardzo dobrze.
Myślę, że jutro czeka nas jeszcze więcej emocji :)
Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 08:46, Phobos_s napisał:

Natomiast ucieszyłem się, że Vettel nie zakwalifikował się do Q3.

Nie Ty jeden. Podobno publicznośc na torze przyjęła to owacją :-)
Australijczycy, po ubiegłych sezonach i "współpracy" Vetela z Webberem, muszą go szczególnie "lubić" :-)

Dnia 15.03.2014 o 08:46, Phobos_s napisał:

Ponoć miał jakieś problemy z bolidem

Raikkonen walnął w bandę w Q2 i w tym miejscu była żółta flaga. Ci kierowcy, którzy nie wykręcili lepszych czasów przed wypadkiem, nie mieli już szansy na poprawienie swoich wyników, bo trzeba było zwalniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cholibka zaspałem... :/

Ale zdążyłem na Q3 i potwierdza się na razie słaba forma Lotusa, ale za to też Ricciardo ładnie pojechał. Na pewno będzie się sporo działo podczas wyścigu i mam nadzieję, że tym razem nie zaśpię na start :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 09:51, A-cis napisał:

Raikkonen walnął w bandę w Q2 i w tym miejscu była żółta flaga. Ci kierowcy, którzy nie
wykręcili lepszych czasów przed wypadkiem, nie mieli już szansy na poprawienie swoich
wyników, bo trzeba było zwalniać.


Tak, ale Ricciardo jakoś przez wszystkie 3 sesje kwalifikacyjne wykręcał dobre czasy a Vettel nie.
Więc nie sądzę żeby wypadek Raikkonena jakkolwiek wpłyną akurat na czasy Vettela.
Ale właśnie po Q3 Horner mówił, że Vettel miał problemy i jego bolidem nie dało się jechać... Jakoś nie wierzę :)

@ Muradin_07

Ja poszedłem spać o 1:30 a wstałem o 6 żeby nie zaspać na dzisiejsze kwalifikacje :)
Daj telefon to zadzwonię jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... i tak jutro powinienem nie mieć z tym problemu, bo będę pamiętał o której jest wyścig, a przy okazji muszę rano kilka rzeczy zrobić. Więc będzie dodatkowa motywacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na którym programie i o której godzinie będzie można obejrzeć wyścig?
sprawdzałem Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport News i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 01:19, lis_23 napisał:

Na którym programie i o której godzinie będzie można obejrzeć wyścig?
sprawdzałem Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport News i nic ...

Na Polsat Sport w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 01:56, cubbek napisał:

> Na którym programie i o której godzinie będzie można obejrzeć wyścig?
> sprawdzałem Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport News i nic ...
Na Polsat Sport w końcu.


A o której godzinie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale dobra, to teraz o całym wyścigu:

Był po prostu piękny. Już nawet nie patrzę na to, że wyglądało to jak wyścig kosiarek z odgłosów, a bolidy przy wjazdach do pit stopu gwizdały jak szalone. Były emocje, było całkiem sporo wyprzedzeń i zaskoczeń. Pytanie tylko czy jeżeli nowe F1 są tak awaryjne jak teraz to co to będzie się działo np. w Monaco :D

Jeśli chodzi o teamy to dobry początek dla McLarena i obiecujący start Williamsa (jakby Massa nie został wyeliminowany na początku to zapewne zdobyłby punkty). Myślałem też, że zaskoczeniem będzie dobry występ Caterhama, ale niestety... Za to Lotus tragedia i to mnie smuci nieco.

I jeszcze zapomniałem - słowa Nico Rosberga o tym, jaki mu genialny samochód przygotowali są prawdziwe. Mercedes na razie miażdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ricciardo zdyskwalifikowany za przekroczenie limitu przepływu paliwa.

Ciekawostka: Williams w sezonie 2014 zdobył dwa razy więcej punktów niż w 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Polsat się złamał (abo złamał Briatore) i zakupił prawa do transmisji F1 :-)
Nie będą one jednak nadawane na otwarym Polsacie a tylko na Polsat Sport i Polsat Sport Extra.
Mnie tam bez różnicy, bo mam oba te kanały. Najważniejsze, że GP Malezji w ten łykend będzie można już obejrzeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 16:11, A-cis napisał:

Mnie tam bez różnicy, bo mam oba te kanały. Najważniejsze, że GP Malezji w ten łykend
będzie można już obejrzeć :-)

Przecież Australię też puszczali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 16:42, Dared00 napisał:

Przecież Australię też puszczali ;)

Na Polsacie?!! Nie miałem pojęcia! Wszyscy tu dyskutowali gdzie można obejrzeć. Były posty, że Polsat nie transmituje i .... teraz tak. Dopatrzyłem się, że jednak była informacja.
Moja strata. Gapiostwo kosztuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co początek wyścigu, a dzieje się naprawdę sporo. Jeśli ma tak wyglądać każdy start w sezonie, że będę siedział przed monitorem i wpatrywał ślepia w takie akcje to poproszę :)

Już tam rąbać ten dźwięk silników... emocje są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować