Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Jestem pod wrażeniem 7 miejsca naszego rodaka szkoda że musiał jechać na oponach przeciw deszcowych pewnie byłby jeszce lepszy gdyby nie te dwie drobne wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystraszyli się Roberta! Oszusty jedne wredne, ja wam dam wy małpiszony! To nie prawda że BMW jest słabym teamem! Robier nie ma jeszcze tyle doświadczenia żeby być w pierwszej 3. Ale jak na pierwszy wyścig 7 miejsce to extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:51, Galadin napisał:

Wystraszyli się Roberta! Oszusty jedne wredne, ja wam dam wy małpiszony! To nie prawda że BMW
jest słabym teamem! Robier nie ma jeszcze tyle doświadczenia żeby być w pierwszej 3. Ale jak
na pierwszy wyścig 7 miejsce to extra!

A kto mówił że BMW słabe? Troche się zgadzam z twoim zdaniem. Nie wierzyli że za pierwszym razem 2 punkty i od razu coś wykombinowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Kubicy :( Ale chłopak ma talent i czuje ze w przyszlosci go wykorzysta, BMW ma w swoim teamie prawdziwą perełkę, jeszcze kiedys sie przekonacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:55, speedraid napisał:

A kto mówił że BMW słabe? Troche się zgadzam z twoim zdaniem. Nie wierzyli że za pierwszym
razem 2 punkty i od razu coś wykombinowali:D


Dlatego ja myślę, że on teraz się wsciekł i ma chęć odegrania się. Jak go puszczą za 2 tygodnie to po cichu liczę na pierwszą 5. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 22:05, mike91 napisał:

ehh polskie szczsescie 7 miejsce i dyskwalifikacja ale yo nic ten sezon jest niewazny w następnym
kubica bedzie pierwszym kierowcą i dobiero bedzie !

Wygra!! bedzie mistrzem! Zobaczycie, a tym co go zdyskfalifikowali galy na wierch wyjda i tyle!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta dyskwalifikacja jest calkowicie bezsensowna... Przeciez wiadomo, ze opony sie zuzywaja - i jak da rade to na felgach moze dojechac... To tak jakby za duzo paliwa z baku wyjezdzil i teraz bolid jest lzejszy i lepsze czasy wykreca... Nie pasuje mi to ani troche. Potem dowiaduje sie czlowiek, ze M. Schumacher jednak wyscig ukonczyl (!!!). Z tego co widzialem to on przed czasem zakonczyl bo nie mogl skrecac...

Co do BMW Sauber - team moze nie jest slaby ale nie jest doswiadczony... Do takiego Ferrari, Renault to mu jeszcze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 22:18, metal_man napisał:

Dla mnie ta dyskwalifikacja jest calkowicie bezsensowna... Przeciez wiadomo, ze opony sie zuzywaja
- i jak da rade to na felgach moze dojechac... To tak jakby za duzo paliwa z baku wyjezdzil
i teraz bolid jest lzejszy i lepsze czasy wykreca... Nie pasuje mi to ani troche. Potem dowiaduje
sie czlowiek, ze M. Schumacher jednak wyscig ukonczyl (!!!). Z tego co widzialem to on przed
czasem zakonczyl bo nie mogl skrecac...

Co do BMW Sauber - team moze nie jest slaby ale nie jest doswiadczony... Do takiego Ferrari,
Renault to mu jeszcze brakuje.

Naucza sie, a wraz z nim doswiadzcenia nabierze Robert i za pare miesiecy.....BMW-Sauber wygra rywalizacje o najlepszy team,a kubica bedzie mistrzem F1!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota z tą dyskwalifikacją :/ Ale Robert jeszcze wszystkim pokaże, a dyskwalifikacja (to oczywiste) to nie jesgo wina. Głupio tylko, że pozbawili go takiego sukcesu w debiucue :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 22:20, sony ericsson napisał:

Naucza sie, a wraz z nim doswiadzcenia nabierze Robert i za pare miesiecy.....BMW-Sauber wygra
rywalizacje o najlepszy team,a kubica bedzie mistrzem F1!!!!


Oczywiscie, ze sie naucza - grunt to zbierac doswiadczenie by pozniej dazyc do idealu :) Mysle, ze za 2 tygodnie BMW pusci Kubice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:56, Widek napisał:

Szkoda Kubicy :( Ale chłopak ma talent i czuje ze w przyszlosci go wykorzysta, BMW ma w swoim
teamie prawdziwą perełkę, jeszcze kiedys sie przekonacie :)


Teraz tak moze powiedziec 36mln ludzi w Polsce.. :P Nie rob z siebie osob ktora jako jedyna w niego wierzy i widzi w nim osobe ktora moze zajsc daleko:) Teraz jest chłopie po fakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:40, ThoruS napisał:

> Szkoda Kubicy :( Ale chłopak ma talent i czuje ze w przyszlosci go wykorzysta, BMW ma
w swoim
> teamie prawdziwą perełkę, jeszcze kiedys sie przekonacie :)

Teraz tak moze powiedziec 36mln ludzi w Polsce.. :P Nie rob z siebie osob ktora jako jedyna
w niego wierzy i widzi w nim osobe ktora moze zajsc daleko:) Teraz jest chłopie po fakcie:)


nie o to mi chodziło :) Po prostu czytam sobie niektore komentarze : haha , kompromitacja kubicy, kubica cienias ! powienien zajac 1 miejsce itp i mnie szlag trafia jacy są polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, na oficjalenej stronie tego.. zwiazku formuły napisali ze Kubica pojechał fenomenalnie i został wyriozniony na tle innych. Ja sie straszniee ciesze. Ale patrzcie.. Gdyby nie padało i tylu ludzi by sie nie rozbiło to ktory byłby Robert? Wiem, wiem.. teraz zaczniecie.. "trzeba było jechac jak Robert i sie nie rozbijac po trasie!". I macie racje. Ale niewiem jakby to wygladało gdyby było sucho.

podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:44, ThoruS napisał:

Aha, na oficjalenej stronie tego.. zwiazku formuły napisali ze Kubica pojechał fenomenalnie
i został wyriozniony na tle innych. Ja sie straszniee ciesze. Ale patrzcie.. Gdyby nie padało
i tylu ludzi by sie nie rozbiło to ktory byłby Robert? Wiem, wiem.. teraz zaczniecie.. "trzeba
było jechac jak Robert i sie nie rozbijac po trasie!". I macie racje. Ale niewiem jakby to
wygladało gdyby było sucho.


to mogą być tylko domysły i sie tego nie dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować