Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 23:44, Widek napisał:

nie o to mi chodziło :) Po prostu czytam sobie niektore komentarze : haha , kompromitacja kubicy,
kubica cienias ! powienien zajac 1 miejsce itp i mnie szlag trafia jacy są polacy


A wiem:) ale to tylko na onecie:) nie wchodz tam:P Po wyscigu mowili ze beznadziejnie, a przed to nie wiem.. wszystkim sie wydawało ze juz mistrzem swiata jest i chcieli podium:)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:46, Robot napisał:

to mogą być tylko domysły i sie tego nie dowiemy


Moze za 3 tygodnie (on ile wogole pojedzie, ale chyba go puszcza).A tam juz powinno być sucho i o miejscach POWINNY decydowac umiejetnosci a nie fart:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:31, speedraid napisał:

Dobrze? Jako debiutant spisał sie wspaniale. To że wystartował w F1 to wielkie wydarzenie dla Polski.

Zgoda. Nie będę się spierał :-D

Dnia 06.08.2006 o 21:31, speedraid napisał:

Niestety nic z tego:D A zresztą Ralf by go wyprzedził (postój w boksie ze zjazdem 16) .

To nawet. W pewnym momencie on miał przecież większą przewagę, i widząc że Ralf S. odrabia dystans, wtedy należało to zrobić. Mając opony na suchą nawierzchnię po pierwsze: przestał by tracić przewagę a zaczął zyskiwać (wcześniej przecież R. Schumachera dogonił i przegonił). Po drugie: nie miałby tych 2 kilogramów niedoboru i nie zostałby zdyskwalifikowany.
Byłby wygrany obojętnie na wynik (nawt gdyby go R. Schumacher wyprzedził)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 08:30, morthi napisał:

przykre to jest ze go zdyskwalifikowali...wszystko przez zbyt lekkie opony...ehh

Trudno ale myślę że czas Kubicy dopiero nadejdzie i będziemy mieli jeszcze dużo radości z tego kierowcy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy w koncu "swojego" w tym szybkim sporcie :)

nie wiem czy widziales wywaid z kubica na tvn24 zaraz po wyscigu jak sie dziennikarz pytakl - czy teraz polskie firmy beda sie toba interesowac i zechca cie sponsorowac na co kubica odparl - jest juz za pozno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 08:40, morthi napisał:

- czy teraz polskie firmy beda sie toba interesowac i zechca cie sponsorowac na co kubica odparl
- jest juz za pozno :P

He he , lepsze było jak powiedział że niewiele fanów a co więcej dziennikarzy u nas wie o co tak naprawdę chodzi w tym sporcie ;D
To fakt że nie mamy jakiś dobrych dziennikarzy od formuły bo i niby skąd skoro niegdy żaden krajan się nie ścigał a tym bardziej że ni zanosiło się na tak szybki awans Polaka to tego elitarnego grona, tym bardziej powinniśmy być dumni z Kubicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he - swoja droga to dzwine jest ze nie mamy nawet toru testowego by sie ciwczyc - widocznie polscy dzialacze sportow motorowych nie uznaja formuly 1 za interesujacy sport- dobrze ze chociaz buduja baseny i skocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 08:50, morthi napisał:

he he - swoja droga to dzwine jest ze nie mamy nawet toru testowego by sie ciwczyc - widocznie
polscy dzialacze sportow motorowych nie uznaja formuly 1 za interesujacy sport- dobrze ze chociaz
buduja baseny i skocznie

Stoczni to chyba nie budują ale jeden tor to mamy ;DDD
Tor Poznań tylko że do niczego się nie nadaje chyba że do rallycrosu ;D
Wstyd że Węgrzy i Czesi mają a my nie ale stadionów też nie mamy może za jednym (Kielce) ale jest nowy a już za mały ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tor w miedzianej gorze to nie taki znowu tor by na nim mozna bylo F1 trenowac :P ale to prawda - akos w tory sie u nas nie inwestuje :) a zawody rally wychodza swietnie bo przeciez takie dziurawe drogi jak u nas sa to istna fantazja dla kierowcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie mow mi ze nie podobaja Ci sie efektowne kraksy na torze przy predkosci 300 km/h :) to jest cos :) prawie jak w nascarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 09:03, WorldWar3PL napisał:

A ile dachowań - formuła 1 się nie równa ! :)

No i budżet bez porównania jaki jest potrzebny aby się pościgać , wystarczy jakiś zdezelowany 120p troszkę go przerobić i już można walczyć a nie miliony $ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 09:16, morthi napisał:

prawde mowiac balbym sie jechac maluchem szybciej niz 60-70 km :D to prawie jakbym jechal na
silniku :D

W rallycrosie się takich prędkości nie osiąga , poza tym jest klatka bezpieczeństwa ;D
A wracając do Kubicy jeszcze dzisiaj BMW ma podać kto wystąpi w następnym wyścigu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 09:05, spider88 napisał:

No i budżet bez porównania jaki jest potrzebny aby się pościgać , wystarczy jakiś zdezelowany
120p troszkę go przerobić i już można walczyć a nie miliony $ ;D

Racja! Hehe, w taki sposób można wytłumaczyć Janasa i kiepkie występy naszych piłkarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 09:18, Jakub Wędrowycz napisał:

Racja! Hehe, w taki sposób można wytłumaczyć Janasa i kiepkie występy naszych piłkarzy ;-)

Tak tylko że frajda dla kierowcy a nie dla kibiców podobnie jest w piłce frajda dla piłkarzy a zdenerwowanie i wstyd dla kibiców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:44, ThoruS napisał:

Aha, na oficjalenej stronie tego.. zwiazku formuły napisali ze Kubica pojechał fenomenalnie
i został wyriozniony na tle innych. Ja sie straszniee ciesze. Ale patrzcie.. Gdyby nie padało
i tylu ludzi by sie nie rozbiło to ktory byłby Robert? Wiem, wiem.. teraz zaczniecie.. "trzeba
było jechac jak Robert i sie nie rozbijac po trasie!". I macie racje. Ale niewiem jakby to
wygladało gdyby było sucho.

podrawiam


Stary jakby ylo sucho to Robert zrobilby mniej bledow i krecilby jeszcze lepsze czasy. Tego moge byc pewien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować