Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe miasta z odbiorem osobistym? Oddaj głos w sondzie!

30 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2010 o 16:48, Net_com napisał:

Wszystko byłoby fajnie , gdyby było Kędzierzyn-Koźle , który od takich Gliwic np. jest
duzo większe ;)



Z tego co widzę to Kędzierzyn-Koźle zamieszkuje mniej ludzi niż w Gliwicach a pozatym ma mniejszą powierzchnie więc nie wiem, gdzie jest to dużo większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO Stalowa Wola Głosujcie. Co jak co, ale u nas nie ma porządnego takiego punktu jest tylko tesco i media expert. W Tesco ceny są z przed wojny (ironia jak coś), a Media Expert ma ceny lepsze, ale i tak 30-60 zł większe od sklepów internetowych no i przez to mam gry droższe :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie powinno być we wszystkich miastach wojewódzkich te które jeszcze nie mają np Świętokrzyskie (Kielce), Zachodniopomorskie (Szczecin) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to w Stalowej Woli jest jakiś sferis? Ja tam nie widziałem :). Ja tam mówię, żeby otworzyć w 2 co do wielkości wojewódzkich miastach również ;). W takim Lublinie z łatwością można kupić grę(sam kupiłem Burnout i GoW 2): MM, Empik i przejeżdżając widziałem nawet jakiś sklep z grami używanymi, a u mnie już trochę ciężej kupić taką grę i jedyny sposób to kupienie w sklepie internetowym z przesyłką :(. Ale może graczy też jest chociaż mniej, ale w 70 tysięcznym mieście to coś by się chyba znalazło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 20:57, Xjumpaytech napisał:

Tak swoją drogą to w Stalowej Woli jest jakiś sferis? Ja tam nie widziałem :). Ja tam
mówię, żeby otworzyć w 2 co do wielkości wojewódzkich miastach również ;). W takim Lublinie
z łatwością można kupić grę


Lol, piszesz to jakby Lublin to była wieś zabita dechami gdzie kupno gry jest wielkim szczęściem.
Czekamy na odbiory osobiste w Lbn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować