Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 tylko na jednej konsoli?!

66 postów w tym temacie

Decyzja na pewno będzie trudna, bo przecież liczy się przede wszystkim dobra sprzedaż. Trzeba też wywróżyć, na której konsoli gra sprzedałaby się lepiej, bo sam koszt produkcji to nie wszystko. Narzędzia na PS3 kosztują, ale być może wysoka jakość przełożyłaby się na świetną sprzedaż ?

Długo czekałem na Wiedźmina na PS3, nie róbcie nam tego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 16:30, Pralkosuszarka napisał:

Po drugie, nikt nie powiedzial ze system walki ma sie zmienic, z przeciekow widac ze jest to stary dobry system z jedynki z dolaczonymi elementami czysto zrecznosciowymi (QTE podczas walki z bosami). /.../


Tiaaa... Klik, klik, klik = super mortal tripple twist combo!!! Wychwalanie, akurat jednego z najsłabszych elementów gry, jest tutaj nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 16:30, Pralkosuszarka napisał:

Chyba cos Ci sie pomylilo

Weź, bo się herbatą obleję. Bardziej prostacką walkę niż w Wiedźminie ma chyba tylko Fable - tam kompletnie nie jest ważne w jakim tempie się klika. Zastosowanie bardziej konsolowo-slasherowego sterowania może wyjść grze tylko na dobre. W obecnej sytuacji walka w Wiedźminie usypia - nie ukończyłem tej gry po raz drugi bo jak długo może człowiek rytmicznie klikać, bez możliwości wpłynięcia na sekwencję - bo tak, dodanie różnych sekwencji walki w zależności od rytmiki ciosów to by było coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wydadzą Wieśka na Xboxa, bo ten sprzęt ewidentnie jest łatwiejszy w programowaniu. PS3 obejdzie się pewnie ze smakiem. No cóż, mam tylko nadzieję, że chłopaki postarają się z optymalizacją. Mass Effect 2 pokazał, że jak się chce to można zrobić świetnie wyglądającą grę, która chodzi jak złoto na 3,5 letnim kompie.

Co do dyskusji na temat walki w Wiedźminie. Taktyczna walka? Muehehehe... Z której strony? Popieram pomysł wrzucenia obsługi pada, a także kompletnego przemodelowania systemu walki, bo jednak ten do najlepszych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak jakieś gry wychodzą na PC i na konsoli, to tą konsolą jest klocek, ale w tym wypadku bardziej prawdopodobne wydaje mi się ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 na PC będzie bez wątpienia RPG''iem, jednak w przypadku konsol wydaję mi się, że będzie to gra akcji, sam nie wiem czemu ale takie mam przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na poprawiony inwentarz, ale już widzę ten nowy "konsolowy" w W2 na PC. Przewijane listy przedmiotów i przerzucanie pomiędzy panelami. Może nawet zrezygnują z czytelnych obrazków i będą to nazwy przedmiotów i nieczytelne monochromatyczne ikony jak w F3 i ME.

Miód
Masło
Smalec
Farba do włosów - czarna
Farba do włosów - biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak Wiedźmina na konsolach to strzał w kolano, niestety prawa rynku są nieubłagane, wersja na PC-ta dobrze sprzeda się tylko w Polsce i w tej części Europy, jeśli firma chce zarabiać pieniądze to musi wydawać gry na najważniejsze konsole inaczej wieszczę CDP bankructwo i zakończenie kariery Wiedźmina na drugiej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:-) dobre, RPG-i na konsolach prezentują się świetnie, a czasem rozwiązania odnośnie sterowania postacią są dużo lepsze, proponuję popatrzeć na Demon''s Souls dla PS3 - mega dobra gra i wg mnie zjada Wiedźmina na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 10:35, pawell75 napisał:

proponuję popatrzeć na Demon''s Souls dla PS3 - mega
dobra gra i wg mnie zjada Wiedźmina na śniadanko

Szkoda tylko że poza statystykami to nie ma z RPGami nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 21:22, palpatine napisał:

Decyzja na pewno będzie trudna, bo przecież liczy się przede wszystkim dobra sprzedaż.
Trzeba też wywróżyć, na której konsoli gra sprzedałaby się lepiej, bo sam koszt produkcji
to nie wszystko. Narzędzia na PS3 kosztują, ale być może wysoka jakość przełożyłaby się
na świetną sprzedaż ?

Długo czekałem na Wiedźmina na PS3, nie róbcie nam tego ;).


Jesli isc tym tokiem rozumowania to strzeliliby sobie w stope bo jak pokazuja dane gry na ps3 nie sprzedaja sie jakos super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na peceta będzie wymiatać. Konsolowcy schowajcie się bo tylko ograniczacie możliwości. Ja tam bym się cieszył gdyby naprawdę zrobili Witchera 2 only na pecety, wtedy na pewno nie byłoby mowy o jakiś ulgach w technicznej czy wizualnej stronie gry! Wierzę w to co powiedział Tomasz Bagiński (chyba on?), że Wiedźmin 2 będzie po prostu zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie na konsole "X" zrobią ale i tak bardziej opłacalne było by zrobienie Wiedźmina 2 na ps3 gdyż ps3 zaczyna doganiać Xboxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, ze powinni się od poczatku skupic na PC...to są gry na PC, klasyczne cRPG-i, jak Risen, Wiedźmin, Dragon Age, i szkoda sił i środków na jakieś inne nosniki...takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro W2 miałby być na konsoli....to jako posiadaczowi PS3 serce podpowiada mi, oczywiste rozwiązanie. Obawiam się niestety, że rozum jest silniejszy i poparty argumentami stwierdza, że W2 byłby raczej na Xbox''ie ;/ (łatwiej programować, przy W2 piszą że jest kompatybilny z padem od X360 a o czymś to świadcz> o tym że skłaniają się w stronę M$, itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 12:50, Numenpl napisał:

jaki pad obsługuje wersja PC - ten od xpudła więc oczywiste że owa konsola to xpudlo.


To, że gra obsługuje pada od Xboxa nie znaczy, że wyjdzie na Xboxa. To po prostu element certyfikatu Games for Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować