Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowy Windows 7

36 postów w tym temacie

Spróbuj kupić laptopa bez Windowsa. Ciężka sztuka. Musiałem dopłacić kilkaset złotych za system, którego nie używam i nigdy nie mam zamiaru używać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale najlepsza konfiguracja komputera to właśnie z zainstalowanym systemem. Mam vistę na moim HP i dzięki temu wszystko jest o wiele bardziej komfortowe niż gdybym sam zainstalował OS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi sukces biorąc pod uwagę jak w to rynku laptopów wygląda - już prawie nikt nie kupuje lapa z vista tylko win 7!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 16:59, Pile napisał:

Co jak co ale najlepsza konfiguracja komputera to właśnie z zainstalowanym systemem.
Mam vistę na moim HP i dzięki temu wszystko jest o wiele bardziej komfortowe niż gdybym
sam zainstalował OS.


No cóż to Twoja opinia. Ja instalowałem 7kę, skonfigurowałem, nadałem pełne prawa administratora, usunąłem zbędne dodatki z rejestru itd itp i chodzi lepiej niż Vista, bądź XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatszcie sobie ile te zasrańce z Microsoftu zarobili na jednym głupim systemie ,ale wraz im mało tych dolarów i płaczą bo im xboxa przerabiają co za [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 17:26, pawelekgrzcz napisał:

Popatszcie sobie ile te zasrańce z Microsoftu zarobili na jednym głupim systemie ,ale
wraz im mało tych dolarów i płaczą bo im xboxa przerabiają co za cipy.

....
A lubisz jak Cię okradają?? Jeśli tak, to chętnie przyjmę twoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jakie 800zl. Za wersje OEM 380zl zabulilem i jestem zadowolony. super system chociaz moze z opinia poczekam az sie rejestry zapchaja to moze bedzie cielo . zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 17:57, Raven46 napisał:

Można mieć inny system. Istnieje nie tylko Windows.

Ale nie do grania.

W tej chwili po statystykach na STEAM widać, że Win7 w popularności przeskoczył Vistę już po niecałych 3 miesiącach od premiery. Oznacza to, że ludzie byli głodni nowego Windowsa, ale Vista nie oferowała tego, czego oczekiwali. To czy 7 rzeczywiście jest lepsza to już inna sprawa, ale marketing M$ w tym wypadku to pełen sukces i przekłada się to na finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam viste i musze przyznać ze sprawuje się całkiem nieżle. Trzeba mieć 4 gb ram i inwestować odrazu w 64 bitowy windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam win xp pro a chce kupić win 7 to co zrobić ze starym win wyrzucić w kont i zapomnieć o nim czy spróbować go jakoś sprzedać (jak można oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 16:59, Pile napisał:

Co jak co ale najlepsza konfiguracja komputera to właśnie z zainstalowanym systemem.
Mam vistę na moim HP i dzięki temu wszystko jest o wiele bardziej komfortowe niż gdybym
sam zainstalował OS.


A co to za problem samemu zainstalować system, skoro jest to obecnie jeden z najbardziej łopatologicznych procesów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze siedzę obecnie na XP''ku i tez zastanawiam się nad zmianą na Siódemkę. Podobno jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już zmieniać system na win 7 to tylko na pro albo ultimate, ponieważ uboższe wersje nie mają wstecznej kompatybilności dla programów działających na win XP, co jest dużym plusem i ułatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować