Zaloguj się, aby obserwować  
FPSProjekt

UEX Ubisoft Exclusive reedycja gier

47 postów w tym temacie

Tyler_D & igor8472
Dzięki, ale czy gry z tej serii wymagają stałego dostępu do internetu?

Tyler_D
Jeśli się nie mylę to FC2 (wersja premierowa) posiadał DRM, który wymagał aktywacji internetowej. Nadal to jest czy już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 21:57, Growin napisał:

Dzięki, ale czy gry z tej serii wymagają stałego dostępu do internetu?

Wydaje mi się że tak. Pamiętasz jak się uruchamiało Assasin''s Creed? Po kliknięciu w ikonę uruchamiał się "Ubisoftowy" minilauncher który pobierał między innymi patche. To samo mam z FC II, nie wiem jak to wygląda w innych grach z serii.

Dnia 12.04.2010 o 21:57, Growin napisał:

Jeśli się nie mylę to FC2 (wersja premierowa) posiadał DRM, który wymagał aktywacji internetowej.
Nadal to jest czy już nie?

Jest tak jak napisałem wyżej w tych dwóch postach. Dodatkowo ciekawostką jest to że gra podczas instalacji nie chciała ode mnie CD-KEY''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 21:57, Growin napisał:

Tyler_D & igor8472
Dzięki, ale czy gry z tej serii wymagają stałego dostępu do internetu?


Mam z Uex trylogię PoPa. Na razie zainstalowałem tylko Piaski. Chyba w ogóle nie wymaga połączenia Internetem. Gierka działa spokojnie bez płyty podczas grania(pyta tylko o przejście w tryb bezpieczeństwa po włączeniu jej bez płyty w napędzie, ale on raczej niczego nie zmienia). Nie ma też wpisywania Cd-keya tak jak u Tylera_D podczas instalacji. Wszystko chodzi bardzo płynnie, bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak tam wygląda zawartość pudełek tej serii? Zastanawiałem się na zakupem Heroes of Might & Magic V, ale wziąwszy pudełko tej gry do ręki w sklepie, odniosłem wrażenie, że w środku nie ma niczego poza płytą DVD z grą. Naprawdę jest aż tak biednie czy to tylko złudzenie? Sam wygląd okładek też niestety do zakupu nie zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podam to na przykładzie trylogii PoPu(tylko to mam z Uex).Wygląda to natępująco: pod kartonową okładką masz typowe, plastikowe pudełko. W owym pudełku jest tylko płytka DVD, mimo, że jest wytłoczone miejsce na drukowaną instrukcję. Na szczęście instaluje się ona razem z grą w PDF-ie. Niestety to prawda, nic więcej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://img94.imageshack.us/img94/5453/dsc00084mp.jpg
http://img17.imageshack.us/img17/861/dsc00085qc.jpg

Zdjęcia wykonane przez użytkownika Agreel z forum markolf.pl.
PoP09 i HAWX wyglądają jak premierówki, do których dołączona jest wsuwka widoczna na obrazku, tak więc podejrzewam, że inne gry wydane w tym okresie to po prostu premierówki włożone w odpowiednią wsuwkę (np. AC, FarCry2).

Z tamtejszego forum udało mi się ustalić, iż ZE Hirosów posiada samą płytę, bez drukowanej instrukcji, tak więc wszystkie antologie wyglądają zapewne podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna bieda.
Po pierwsze cena odstrasza, to tylko niewiele mniej niż edycja premierowa. A tak w ogóle to premierówki tych gier można dorwać po niższych cenach niż w tej reedycji.

Edit: Wow, nie wiedziałem że w niektórych włożony są premierowe edycje. To troche zmienia postać rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w przypadku FarCry''a 2 mamy do czynienia ewidentnie z edycją premierową (szpecąca tekturka gratis) i w tym przypadku to 50zł można za nią dać, zwłaszcza że gra jest jeszcze stosunkowo świeża. Niestety z tego co piszą aragorn14 i milten6 wynika że nie ze wszystkimi tytułami sprawa wygląda tak różowo. A 50zł za Heroes V to moim zdaniem trochę za dużo jak na 4 letnią grę w tak biednym wydaniu. Takie coś to powinno kosztować max 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w ten sposób chcą sobie odbić straty jakie ponieśli na S.H.5 i Osadnikach i te zapewnienia o wzroście sprzedaży tych gier z powodu kontropwersyjnego zabezpieczenia to zwykła bujda. Oj Ubi to już nie dość, że oszust to jeszcze kłamca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft Exclusive, nowości i zmiany w serii.
Ubisoft Polska Press Release
(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Ubisoft odświeżył wydanie Ubisoft Exclusive. Na jesieni w serii znajdziemy nowe tytuły, a część gier, które były dostępne wcześniej, teraz będą miały jeszcze niższą cenę.

Seria produktów pod wspólną nazwą Ubisoft Exclusive jest dostępna w sprzedaży od marca br. W ofercie wydane zostały kultowe tytuły w nowych promocyjnych cenach. W trzech wariantach pojawiły się gry w wersji na PC, takie jak: Prince of Persia, Heroes of Might and Magic czy The Settlers.

Nowa lista tytułów w serii Ubisoft Exclusive:

1. Niebieska seria Ubisoft Exclusive – znajdziemy w niej nadal takie tytuły jak :Heroes of Might and Magic V, Shaun White Snowboarding, EndWar, Ghost Recon Advanced Warfighter 2, World in Conflict oraz Rainbow Six Vegas 2. Dodatkowo do serii trafiły: Brothers in Arms Trylogia (wcześniej w serii czarnej) oraz zestaw gier The Settlers I-IV i Heroes over Europe (obie z serii czerwonej).

Cena: 49,90 zł.

2. Czerwona seria Ubisoft Exclusive – w serii wydane zostały wcześniej takie gry jak: Far Cry II, The Settlers: Narodziny Kultur, HAWX oraz Brothers in Arms: Hell’s Highway. Teraz znajdziemy w niej dwa dodatkowe tytuły: World in Conflict: Complete (wcześniej w czarnej serii) oraz Silent Hunter 5 (NOWOŚĆ).

Cena: 59,90 zł.

3. Czarna seria Ubisoft Exclusive – w tej serii nadal znajdują się najgłośniejsze tytuły, m.in.: Assassin’s Creed, Prince of Persia, zestaw trzech pierwszych części przygód Księcia Persji, Heroes of Might and Magic V w zestawie z dwoma dodatkami oraz The Settlers: Narodziny Imperium wraz z dodatkiem Wschodnie Królestwa.

Cena: 69,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czarna seria
Settlers 7 Droga do Królestwa
Anno 1404 Gold
Splinter Cell Conviction
Prince of Persia Zapomniane Piaski
R.U.S.E
H.A.W.X. 2

czerwona seria
Runaway Przewrotny Los
The Settlers I-VI Complete

niebieska seria
Pro Cycling Manager 2010 TTF
Anno 1404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie,czy w pudełku z grą "Splinter Cell Conviction" w edycji Ubisoft Exclusive jest normalna edycja premierowa? I jeszcze - na okładce pisze,że połączenie jest wymagane tylko do AKTYWACJI gry. To znaczy,że mogę grać w nią bez stałego łącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 13:31, bobobo napisał:

Czy ktoś wie,czy w pudełku z grą "Splinter Cell Conviction" w edycji Ubisoft Exclusive
jest normalna edycja premierowa? I jeszcze - na okładce pisze,że połączenie jest wymagane
tylko do AKTYWACJI gry. To znaczy,że mogę grać w nią bez stałego łącza?

Ubi miało zmienić te zabezpieczenia na aktywację, bądź na dostęp do internetu tylko przy uruchamianiu. Ale jak jest w realu to chyba nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 14:13, Growin napisał:

Ubi miało zmienić te zabezpieczenia na aktywację, bądź na dostęp do internetu tylko przy
uruchamianiu. Ale jak jest w realu to chyba nie wie nikt.


Ten,kto to kupił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2011 o 14:25, bobobo napisał:

Ten,kto to kupił ;)

Przecież jak ma sprawdzić, czy podczas grania, gra łączy się z netem?
Nikt specjalnie internetu chyba sobie nie odłącza, tylko po to, aby to sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 31 sierpnia br., do oferty serii wydawniczej Ubisftu - Ubisoft Exclusive, trafią nowe tytuły.

Seria czarna (69,90 zł.):
- Assassin''s Creed: Brotherhood

Seria czerwona (59,90 zł.):
- Assassin`s Creed 2
- IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover
- Splinter Cell: Conviction (spadek)
- Anno 1401 GOLD (spadek)
- Prince of Persia: Zapomniane Piaski (spadek)
- Heroes of Might&Magic V: Złota Edycja (spadek)

Seria niebieska (49,90 zł.):
- Divinity 2: The Dragon Knight Saga
- Faery: Legends of Avalon
- Assassin`s Creed (spadek)
- Prince of Persia - Trylogia (spadek)
- R.U.S.E.(spadek)
- Far Cry 2 (spadek)

Źródło: Markolf

Arr,AC 2 i Conviction za 6 dych,fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować