Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante`s Inferno nie taki świetny?

27 postów w tym temacie

I tak wysoko jak na takiego średniaka. Za marketing należy się EA szkolna szóstka. Reklamy i zapowiedzi Dantego oglądam z prawdziwą przyjemnością. Szkoda, że gra nie jest równie wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 09:59, kelus napisał:

może zagrajcie i ocencie sami wpierw ? ;)

Właśnie! Taka "siódemka" może przerodzić się w "dziewiątkę",jeśli wyrzucić z oceny aspekty,na które indywidualnie nie zwraca się uwagi- kiedy Heavenly Sword dostało w PE ocenę "9", zachodnie pismaki pokładały się ze śmiechu.Wziąłęm sobie to do serca,ale po zagraniu sam przybiłem tej grze "9".Zresztą rozpiętość ocen tej gry wynosiła od 6-10,więc gdybym nie zagrał,to bym i tak nie wiedział o co chodzi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przyszła do mnie EK Dante''s inferno na Xbox - dodatkiw postaci kostiumu, 3 relikwie, które na pierwszy rzut oka nie są jakieś wyjątkowe (a''la coś DA gdzie lepsze przedmioty mozna nabyć w grze).

Gra zaczyna się dokładnie jak demo, choć myślałem, że będzie co innego. Grafika w sumie przypomina mi trochę GOW z PSP :)

Na odstresowanie się myślę, że dobra gra - ale nie rewelacyjna. Nie mniej jak miałem wybór kupić Bayonettę a Dante''s Inferno, to po zagraniu w demo wybrałem to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem nadzieje na wyzsze oceny. Kiepska fabula nie zacheca do kupna do tego wszedzie pisza ze kopiuje z GoWa na kazdym kroku :/ Poczekam na dalsze recki, bo bylem gotow kupic DI od razu po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpasali się gracze przez ostatnie lata. Narzekać na oceny 70% ? Absurd. Za dużo było przehype''owanych "chituf", więc ludkom odbija.

Samemu spróbować i nie sugerować się ocenami, subiektywne odczucia < recenzja. Ta ma na celu opisać wady i wyrazić opinię, nie być Sędzią Ostatecznym.

BTW kiedyś średniaki to były 50%, rosną oczekiwania, czy recenzenci coraz mniej obiektywni? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można powiedzieć, ze recenzent jest subiektywny, bo tak jest ;). Ale jeśli przyjdzie wydać nam te 180 zł za grę to fajnie by było, gdyby coś konkretnego za tym wyborem stało. Najlepiej jest ocenić grając w demko. Demo DI jest średnie dla mnie, fana Kratosa. Ale jeśli ktoś nie grał w GOWa, to się nie rozczaruje i gra się spodoba.

Jeśli demko komuś podeszło, niech kupi- gra na pewno się rozkręci i będzie co porobić i na co popatrzeć. Cienko natomiast widzę fanów GOW''a, którzy (przynajmniej teoretycznie) powinni olać Dantego wielką strugą, bo to jest taka papka dla mas w ładnym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest imo bardzo dobra. Zawiodłem się troszkę na grafice, bo jakoś spodziewałem się łohohoho oczojebu totalnego. No i myślałem, że animacje combosów też jakieś lepsze będą, choć złe nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przecież mówili, że się nie obawiają BioShocka 2... Mnie samego zdziwiło, że takie niskie oceny dostał... Przecież gra prezentuje się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 09:43, slizgi napisał:

jak to premiera 9 luty? jak wczoraj w empiku na ps3 widziałem ? he?


9 luty to data premiery dla US. W EU gra jest juz dostepna. Redaktor musiał o tym nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja była ze Star Wars The Force Unleashed - oceny na poziomie 75%, recenzenci marudzą, a gracze się zachwycają. Trzeba jednak uwzględnić uniwersum, któremu przecież fanów (czyt. maniaków) nie brakuje.

Co do Dante''s Inferno - slaszer jak slaszer. QTE, combosy prosto z God of Wara (mam na myśli animacje i sposób wykańczania bossów). Bardzo przyjemna. Posiadaczom PS3 radziłbym poczekać na najnowszego GoWa, a gamoniom z Xboxem poczekać, aż gra stanieje do 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować