Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe DLC do Mass Effect 2 już niedługo, zapewnia BioWare

34 postów w tym temacie

Już nie mogę się doczekać...
Jakieś nowe planety do zwiedzania no i Hammerhead do latania po nich :) Będzie ciekawie :)
Oby tylko te lokacje były trochę większe niż anomalie w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówka w cytacie: "Darmowa zawartość pojawi się za kilka tygodni i będzie dostępne dla tych", powinno być dostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie, że dodadzą kolejnego członka załogi, dlaczego ? Jak już się wszystkich uzbiera to przy wyborze party z prawej strony jest tak jakby wolne okienko :D, a nowy team mate = nowy quest na jego lojalność :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 14:52, Bravo4 napisał:

Mam przeczucie, że dodadzą kolejnego członka załogi, dlaczego ? Jak już się wszystkich
uzbiera to przy wyborze party z prawej strony jest tak jakby wolne okienko :D, a nowy
team mate = nowy quest na jego lojalność :]

To już wiadomo, jedno z nalbliższych DLC ma dodać najprawdopodobniej postać Kasumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 14:54, Tomoya-kun napisał:

To już wiadomo, jedno z nalbliższych DLC ma dodać postać Kasumi


Ciekawe czy najpierw będzie Kasumi i lojalka czy Hammerhead i planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True, chodzą plotki że mamy dostać postać do drużyny, niejaką Kasumi (słyszałem że ma być to złodziejka czy inna kryminalistka) i pojazd Hammerhead którym będziemy mogli śmigać po planetach. Jeszcze gdzieśtam widziałem jakieś bąknięcia o queście związanym z jakąś stacją kosmiczna ale wątpię żeby to była prawdziwa informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu mówili że rozeszło się już 2mln. egzemplarzy owej gry, więc EA może sobie pozwolić na darmowe DLC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no proszę... a już się miałem za tą grę wymieniać.... ale chyba się jeszcze wstrzymam i przejdę drugi raz. :) w sumie sympatycznie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jeżeli plotki o Kasumi są prawdą to będzie ona bardziej dopracowana od Zaeeda z którym nawet nie można normalnie porozmawiać. No ale to w końcu (chyba) darmowe DLC więc nie będę narzekać jeśli będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję,że jeśli to jakaś nowa postać będzie to lepsza od Zaeda z którym normalnie pogadać się nawet nie dało.... ja to bym jednak najchętniej kiedyś ujrzał w swej drużynie samicę kroganina :P No i mogli by nasi drodzy twórcy też pokazać turiankę i salariankę, nie wspominając o facjacie quarian oraz volusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować