Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe DLC do Mass Effect 2 już niedługo, zapewnia BioWare

34 postów w tym temacie

Oby bo

Spoiler

finał romansu z Tali troszkę mnie zawiódł gdy twarzy nie pokazano ;)

,szczególnie że w grze jest sporo odniesień do tego, że wiadomo jak wyglądają volusi i quarianie (w końcu magazyn Fornax w jednym ze sklepów na Omedze oferował takie modele "dmuchanych" lal ;D). Co do samego DLC ciekaw jestem jak rozwiążą problem nowych członków drużyny po wykonaniu głównego wątku gry....no bo jak mamy namówić kogokolwiek by z nami leciał skoro nic konkretnego nie mamy do roboty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Przez neta znowu mi wygasła opcja edycji posta....

Wątpię by to DLC było zlokalizowane. Jest to kolejne wystawienie naszej wersji gry przez dubbing. Ja zmieniłem sobie w kodzie gry na napisy i akurat o tekst po polsku się martwić nie muszę, nawet w tych drobnych dlc peepera były napisy pl zawarte. Więc jeśli gra się z napisami, nie ma się co bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolała by rozszerzyli interakcje z istniejacymi juz towarzyszami, jakos tak niewiele tego jest, przynajmniej dla mnie. Lubie gdy towarzysze maja duzo do powiedzenia, gra robi sie ciekawsza. Jakby było takie dlc to bym sie nie wahała przed zakupem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa...szczególnie Garrus jest zabiedzony. Mimo, że postać ciekawsze niż w 1 części to nadal tak samo jest lekceważony pod względem ilości tego co ma do powiedzenia.

A tak btw, gdy się "bzyknie" Subject Zero (jest taka opcja bez romansowania jak widziałem) to blokuje ten numerek opcję romansu z kimś innym niż ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm darmowe DLC, coz moge wybaczyc EA zrabany dub moge przezyc ze niema angielskiej wers.i Ale niech cos zrobia z tym teleportowaniem postaci podczas rozmowy ... a co do dlc to mam nadzieje ze bedzie sporo dodatkow za darmo do ME2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 02:02, Sniper222 napisał:

Hmm darmowe DLC, coz moge wybaczyc EA zrabany dub moge przezyc ze niema angielskiej wers.i


Na to, zeby byla abgielska wersja z polskimi napisami jest bardzo prosty sposob, ktory podaje... sama Pomoc Techniczna EA. Wiec to akurat taki straszny problem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm najpierw powiem o tym, że gra jest niesamowita, a EA trzeba złożyć gratulacje i to mało powiedziane, za dubbing, podobał mi sie już w ME, ale EA pobiło CDP o głowę, CDp nawet nei dorasta do pięt EA gdyby do tego dodać czas realizacji.

CO do gry jak mówię jest niesamowita, co prawda początkowo się wkurzałem i właściwie nadal jestem wkurzony, bo oczekiwalem podobnego sterowaniai bardziej rozwiniętego systemu, a opkroili to jeszcze, a fabuła zrobili nie taką jakiej oczekiwalem, ale jestem im to wstanie wybaczyć, ponieważ mimo wszystko gra wicągnęla od pierwszej chwili a zakończenie wymiata. Jednak niech sobie nie myślą, że łatwo odpuszczę i tak nie jestem wstanie zaakceptowac nowej druzyny, prawie wszystkie misje przeszedłem z tali i garrusem, a w ME3 czekam na Liarę, mogę se wszystko robić co chcą, ale jeśli nie przywrócą mi Liary to ich zatłukę. Nawet nie wykonałem żadnego romansu w ME2, dlatego, ze jestem oddany Liarze i mam nadzieje, że uwzględnią moje poczynania :)

Do ME 3 póki co daleko, więc nawet jak dodadzą w DLC jakąś tam Kasumi to jeszcze w ME3 wszystko może się zmienić, tak jak z ME do ME2, sądzę, że w ME3 może być taka misja, że wreście rozwiąże się sprawa tego handlarza cieni, naprzykład będę musiał pomóc liarze go dopaść, bo pozna jego kryjówkę i dlatego liara dołączy xD

Co do DLC, cóż czekam z niecierpliwością, jak narazie dwa dostępne z sieci cerberusa były extra, jedno z zaeedem a drugie zbadanie wraku Normandii. Co do płacenia, cóż nawet jeśli by były płatne to dałbym za to kasę, za bardzo już mnie ten świat pochłonął, żebym miał opory xD, chcoiaż i ja mam granice, za porządne DLC, nie dam więcej niż 70 zł. A jak narazie cieszę, się z tego, ze kupując oryginał doceniają nas klientów i dają darmowe dodatki xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No za dlc takie jakie z Zaedem wyszło to przykro mi,ale nie dał bym nawet 5 złotych. Ani z kolesiem pogadać nie można,ani nic,a jedna misja z nim związana to stanowczo za mało. I nie wychwalał bym tak Mass Effecta pod niebiosa bo w wypadku takiej Liary to wymówkę słabo znaleźli by nie dołączyła do drużyny ^^ Z sympatycznej asari zrobiła się z niej jakaś przedkładająca wpływy i zemstę zimna sucz nad pomoc przyjacielowi ;] Wrex choć powody miał wyraźne ku temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aru488 moje zdanie i nie musisz się zgadzać, a liara wcale się tak nie zmieniła, jedynia przez wojnę i stratę sheparda stwardniała.

A dlc z zaeedem bylo wyjebiste, nie obchodzi mnie, ze później nei da się pogadać, ważne że bylo, że misja była extra a nie jak Bring down the sky, które było totalnie beznadziejne.

Misja zaeed milion razy lepsza od bring down the sky, a to tylko małe dlc na początek, jeśli nadchodzące dlc będą owiele lepzse to już zacieram ręce.

I powtarzam to jest moje zdanie może ci się nie podobać, ale moja wola, moje odczucia i moje zdanie :)

PS: Nie kupiłbym misji z zaeedem gdyby było płatne, chyba, ze 10 zł by ksoztowało hahhahah, bo jak na płatne DLC jest za słabe, dużooo za słabe, ale jak na darmowe, to wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 08:10, Wojman napisał:

> Hmm darmowe DLC, coz moge wybaczyc EA zrabany dub moge przezyc ze niema angielskiej
wers.i

Na to, zeby byla abgielska wersja z polskimi napisami jest bardzo prosty sposob, ktory
podaje... sama Pomoc Techniczna EA. Wiec to akurat taki straszny problem nie jest.


Chodzilo mi raczej o wybor wersi gry podczas instalaci jak to mialo miejsce w pierwszej czesci ewentualnie z poziomu gry. EA podalo jak miec angielska wersie dzien dwa dni (?) po premierze gry, trzeba sie bawic w plikach zeby zmienic lokalizacie i w plikach od DLC wiec to troche czasu zajmuje ale mam nadzieje ze wydadza jakis stosowny patch dzieki ktoremu bedzie mozna zmienic wersie jezykowa gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsza aktywacja CN jest w pełni darmowa, dopiero za kolejne wymagana jest opłata w wysokości 1200 Microsoft Points"

Czegoś tu nie rozumiem. Kupiłem grę aktywowałem CN, ale po co miałbym aktywować go drugi raz? Ktoś mi to wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 13:56, krzysiek-xxx napisał:

"Pierwsza aktywacja CN jest w pełni darmowa, dopiero za kolejne wymagana jest opłata
w wysokości 1200 Microsoft Points"

Czegoś tu nie rozumiem. Kupiłem grę aktywowałem CN, ale po co miałbym aktywować go drugi
raz? Ktoś mi to wyjaśni?


Nie Ty. Ktoś kto kupi używkę od kolegi. No chyba, że kolega sprzeda mu razem z kontem do EA online :)
Ale tak to ktoś kto ma używkę, żeby ściągać DLC będzie musiał zapłacić za kod do Cerberus Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować