Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki weekend wyprzedaży w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

Skoro jesteśmy przy sklepie gramu, mam pytanko. Zamówiłem 2 preordery - AC2 I BC2 na jedno zamówienie. Czy jest możliwośc, by tylko preordera Bad Company 2 odwołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka, dałbym sobie rękę uciąć że kiedyś była możliwość odbioru w Koninie. Albo coś sobie uroiłem, albo usunęli tą możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 14:37, xRaphaelx napisał:

Pomyłka, dałbym sobie rękę uciąć że kiedyś była możliwość odbioru w Koninie. Albo coś
sobie uroiłem, albo usunęli tą możliwość.


Salon w Koninie został zamknięty. Zamówiłem dwie gry i zamówienie zostało odwołane właśnie z tego powodu. Więc pozostaje kupować w Media Markcie, który zadziwiająco wcześnie zawsze ma premiery gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 14:39, mistshoo napisał:

> Pomyłka, dałbym sobie rękę uciąć że kiedyś była możliwość odbioru w Koninie. Albo
coś
> sobie uroiłem, albo usunęli tą możliwość.

Salon w Koninie został zamknięty. Zamówiłem dwie gry i zamówienie zostało odwołane właśnie
z tego powodu. Więc pozostaje kupować w Media Markcie, który zadziwiająco wcześnie zawsze
ma premiery gier.


No wiadomo, że można. :) Tylko szkoda, że nie skorzystam z tej promocji, bo wydanie premierowe za dyszkę to całkiem spoko oferta. No trudno, może się z kumplem z poznania dogadam by mi odebrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To premierówki Jade Empire jeszcze nie zeszły? Heh...

Liczę na więcej weekendowych wyprzedaży, a nuż coś ciekawego się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JE mam z CDA, a nad kupnem Sega Rally zastanawiałem się od dawna i to chyba najlepsza nadarzająca się okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 19:31, Blackhand napisał:

Czyli nawet w Biedronkach (za 9.99) JE się nie wyprzedał?

W naszej promocji nie ma towaru z Biedronki, tylko resztka nakładu premierowego tej gry. Wydanie premierowe Jade Empire jest bardzo ładne i bardzo bogate jak na obecne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 17:06, luzac napisał:

To premierówki Jade Empire jeszcze nie zeszły? Heh...

Liczę na więcej weekendowych wyprzedaży, a nuż coś ciekawego się trafi.

Weekendowe promocje w naszym sklepie będą regularnie. Co weekend :)
Śledź niusy w piątek i czytaj nasz newsletter e-mailowy wysyłany w piątek/sobotę. W newsletterze znajdziesz też różne inne okazyjne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 22:28, akne napisał:

> Czyli nawet w Biedronkach (za 9.99) JE się nie wyprzedał?
W naszej promocji nie ma towaru z Biedronki, tylko resztka nakładu premierowego tej gry.
Wydanie premierowe Jade Empire jest bardzo ładne i bardzo bogate jak na obecne standardy.


Tak dla sprecyzowania to JE oraz Sega rally występowała w biedronce w wersji premierowej po 10zł. Czyli to samo co tutaj.
Zresztą Sege rally kupiłem w biedronie i stoi wyjęta z tego duzego pudła jeszcze nie rozfoliowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 22:33, Citkowsky napisał:

> > Czyli nawet w Biedronkach (za 9.99) JE się nie wyprzedał?
> W naszej promocji nie ma towaru z Biedronki, tylko resztka nakładu premierowego
tej gry.
> Wydanie premierowe Jade Empire jest bardzo ładne i bardzo bogate jak na obecne standardy.


Tak dla sprecyzowania to JE oraz Sega rally występowała w biedronce w wersji premierowej
po 10zł. Czyli to samo co tutaj.
Zresztą Sege rally kupiłem w biedronie i stoi wyjęta z tego duzego pudła jeszcze nie
rozfoliowana:)


Miałam na myśli to, że w naszej promocji nie ma tego, co wróciło niesprzedane z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować