Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy wolno krytykować Heavy Rain?

166 postów w tym temacie

Na ps store jest HR? na naszym regionalnym? Bo jak zaglądałem wczoraj to była tylko tapeta... Muszę koniecznie sprawdzić, dzięki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z Tobą dyskutował, bo to nie ma sensu. Zastanów się raczej, kto będzie miał lepszych prawników, gdy dojdzie do procesu, którym grozi Sony. Propaganda najwyraźniej odniosła skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi jaką wersję gry imć panowie recenzowali? Bo to, że w naszych pismach branżowych (z resztą nie tylko naszych) pisze się zapowiedź gry na podstawie dwóch screenów, a recenzje na podstawie jakiegoś niestabilnego builda, to mnie już nie dziwi.
Jeżeli Heavy Rain jest grą wybitną to pozostałe portale/media nie będą się musiały dużo wysilać i naciągać recenzje, żeby Sony było zadowolone.
Z drugiej strony wyobraźmy sobie taką sytuację: mamy poral o grach, wsparcie jednego z największych wydawców światowych, dobre z nimi układy, dostajemy do recenzji ich flagowy tytuł parę dni przed premierą do recenzji, ale Wiesiek ma ch*jowy humor i wystawia gierce 6/10. Jakbym był naczelnym tego portalu to zrobiłoby mi się trochę gorąco. Prawdopodobnie kolesia z roboty bym wywalił.
Jeżeli gra jest dobra to sama się obroni. Jeżeli kiepska - to żadne recenzje jej nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować