Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intel - zwyciężymy AMD jakością

105 postów w tym temacie

Tak właśnie zauważyłem, że procesory Intela są okropnie drogie (za nic nie chcą obniżyć ceny istniejącego od paru lat Pentium 4), ale mają sporą moc, więc coraz więcej gier ich wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Na trwających właśnie w Hanowerze targach CeBIT, przedstawiciel Intela zapowiedział, że firma zamierza konkurować z AMD jakością swoich produktów, nie zaś obniżaniem ich cen. Chociaż przewaga producenta Pentium na rynku procesorów ciągle jest bardzo wyraźna, to z miesiąca na miesiąc coraz bardziej topnieje.

Przeczytaj cały tekst "Intel - zwyciężymy AMD jakością" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Cóż, ciekaw jestem, co Intel wymyśli takiego rewolucyjnego... Ale jeśli zostaną w swoim pułapie cenowym, to na mnie liczyć nie mogą... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 12:00, lampak napisał:

Tak właśnie zauważyłem, że procesory Intela są okropnie drogie (za nic nie chcą obniżyć ceny
istniejącego od paru lat Pentium 4), ale mają sporą moc, więc coraz więcej gier ich wymaga.

Okropnie drogie ??? Ale o czym ty mówisz, porównaj ceny AMD-ków i P4 z górnej półki, ceny są na podobnym poziomie. Chyba że masz na myśli jakieś semprony i inne takie wymysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 12:04, Sq-Ter napisał:

A ja jestem za AMD! Mam Athlona i sprawuje się wyśmienicie:)

A masz jakiekolwiek porównanie ? Bawi mnie jak ktoś wypowiada się autorytatywnie AMD jest najlepszy bo ja go mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD RULEZZ :) cały czas jade na prockach AMD i jeszcze sie nie zawiodłem, zaczynałem Duron, Athlon, Atholn Xp teraz Athlon 64 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio Inel zanotował znaczy spadek wydajności ich sprzętu. Bodajże w CDA był niedawno bardzo fajny artykuł, w którym autro porownywał procesory z obu firm - AMD i Intel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 rdzenowego intela i nie narzekam, a AMD z takimi samymi parametrami kosztował o ile pamietam jakies 2 dychy taniej więc różnica w cenie prawie żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to czytałem. Poza tym od dłuższego czasu uważam, że lepszy jest AMD, bo tańszy i dosyć wydajny. Czyli w sumie dobre połączenie dobrej jakości z optymalną ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 12:06, SwenG napisał:

> A ja jestem za AMD! Mam Athlona i sprawuje się wyśmienicie:)
A masz jakiekolwiek porównanie ? Bawi mnie jak ktoś wypowiada się autorytatywnie AMD jest najlepszy
bo ja go mam ;)


Mialem juz kilka kompów na różnych procach Od Celka, poprzez Durona i Pentiuma. Ale Athlon mi najbardziej pasuje;) Choć nie ukrywam gdybym miał miał siano moze bym sie skusił na Pentiuma ponownie. Jednak nie jestem do tego rpzekonany poniewaz AMD nie stwarza dotychczas zadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś procesor intela,przesiadłem sie na Athlona i co - cisza spokój nie załuje ,jeszcze troche i intel zacznie montowac wiatrki wielkości samego kompa a na blachach bedzie mozna jajka smazyć :) Nie ma co w tej chwili Amd góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować