Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubi szykuje "duże ogłoszenie"

37 postów w tym temacie

Pewnie wejdzie na scenę jakiś spasiony żabojad i powie swoim cienkim głosem że wszystkie gry które wyjdą z tej stajni będą wspierały Natala. W końcu cóż by mogli innego ogłosić skoro M$ organizuje imprezę głównie z powodu Natala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogli by teraz zapowiedzieć jakąś gre podobną do Flaout2 Apokalipsa czy Purnout Paradise City.:)
no chyba że to coś co ma być duże to AC III? ale zobaczymy.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to, że to może być Wiedźmin 2? Bardzo możliwe, ale trudne do wyobrażenia. CD Projekt mówił że szuka sponsora i wydawcy dla W2, to może już go znaleźli i jest to właśnie Ubi? Bardzo by mnie to cieszyło, ale... Marzenia to magia, a magia to iluzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm a może nowy Far Cry? :P Wątpie, ale napewno za tydzień się dowiemy co tam ubi nam szykuje na przystawke he he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:29, Andurril napisał:

A co powiecie na to, że to może być Wiedźmin 2? Bardzo możliwe, ale trudne do wyobrażenia.
CD Projekt mówił że szuka sponsora i wydawcy dla W2, to może już go znaleźli i jest to
właśnie Ubi? Bardzo by mnie to cieszyło, ale... Marzenia to magia, a magia to iluzja
:D


mam nadzieje, ze nie, bo oznaczalo by to ze w2 bedzie z nowymi zabezpieczeniami ubisoftu typu musisz byc non stop polaczony z ich serwerami jak grasz singleplayer itp :/

a jesli chodzi o to duze ogloszenie to moze to bedzie nowy assassin, ten o ktorym pisali ze bedzie mial multi i nie bedzie to ac3, niedawno ubisoft zarejestrowal nazwe gry: "Assassin"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować