Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bungie zasmucone odłączeniem Live

16 postów w tym temacie

O może nareszcie zniesie się głupi limit 100 przyjaciół na XBL. Mi jeszcze ten problem nie doskwiera (mam ich 3-4), ale już mój kolega nie może mnie przyjąć, bo nie chce nikogo innego wywalać :). Może te serwery wykorzystają do polskiego Live''a (ach te marzenia :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Principes halo 2 pc to nie xbox live od tego zacznijmy . Moze wreszcie wersja na pc troche sie sprzeda jak zdesperowani klockarze nadal beda chcieli grac :] . Pierwszy klocek ma tez alternatywy do xbox live wiec online ci co chca i maja przerobione konsolki to pograja :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno większość gra na X360, ale tak, czy siak trochę szkoda...
BTW. Fajna inicjatywa twórców, widać szanują sobie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 15:58, Mr_Hyde napisał:

Principes halo 2 pc to nie xbox live od tego zacznijmy .


Pytam, gdyż nie znam szczegółów, a multiplayer w H2 PC opiera się na architekturze LIVE (z dedykowanymi serwerami). Rozumiem jednak, że na "nowszej wersji"?

Po krótkim "przeszukaniu" zawartości internetu wszystko wskazuje na to, że H2 dla Visty rzeczywiście działać będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hans_olo to chyba logiczne ,ze w cos czego sie juz nie wspiera nie warto dalej pompowac kasy . Tak dlugo utrzymywali ta usluge dla starej maszynki. Myslisz ,ze z ps3 bedzie inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 17:11, hans_olo napisał:

Pozdro dla wszystkich jak zwykle wydymanych konsolowców. 360 też to nie ominie - :P

Dla PlayStation 2 wyłączono serwery już dawno, dawno temu. Z tego co widzę, to nie Xboksiarze zostali wydymani, a nawet jeśli, to tak delikatnie, że było to przyjemnością. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 17:49, Mr_Hyde napisał:

hans_olo to chyba logiczne ,ze w cos czego sie juz nie wspiera nie warto dalej pompowac
kasy . Tak dlugo utrzymywali ta usluge dla starej maszynki. Myslisz ,ze z ps3 bedzie
inaczej ?

Ludzie - a co mnie obchodzi PS3? A co mnie obchodzi PS2? Jakoś w Quake 3 gram do dziś - hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować